Şimdi Ara

beyler sokak köpekleri saldırır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
1.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • namazdan dönerken 5 li bir sürü peşime takıldı havlıyolar hırlıyolar kendimi deniz kenarina attım bi baktım 11-12 tane köpek eve kendimi zor attım. kuru gürültümüdür sizce saldırmazlar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slovakyali salyangoz -- 25 Temmuz 2017; 5:23:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• denizden yüze yüze git derim genede hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acun_Ilıcalı kullanıcısına yanıt
    Hocam vallahi düşündüm. sonra dedim bunlar benden hızlı yüzer o yüzden vazgeçtim

• Saldırırlar dikkat et
  • Hiç hızını değiştirmeden ve bakmadan onlar yokmuş gibi yürümeye devam et. Havlayıp havlayıp sıkılıp bırakıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Saldırırlar, çocukları öldürüyorlar.
    Hatta 1-2 yıl önce güvenlik görevlisini parçalayarak öldürmüşlerde sokak köpeklerinin itlaf edilmesi gerekiyor.
  • Daha az önce 4 ünün yanındaydım tatlış tatlış yatıyolardı. Sonra birisi zebaniye dönüştü ve beni yedi. Midesinde beles wifi buldum.

• Yanında bıçak bulundur saldırırlarsa kütee

• Şehirlerdeki köpekler için barınak yapmıyorlar, gidip saçma sapan yerleri kazıp kaldırıp yapıyorlar. Yap bir tane barınak topla köpekleri, hem karınları doyar hem millete saldırmazlar.

• köpekler zebaniye dönüşmemiş

• Hocam geceleri toplu gezen köpekler saldırgan oluyor dikkat edin. Biri havladığı zaman hepsi salmaya başlıyor. Yolunuzu değiştirin yada cemaatten birini yanınıza alın.
  • Sürü köpekleri bunların genelde bir alfa liderleri bulunur yani o alfayi tespit edebilirseniz bisküvi falan verin o havlamayi keser ve takibi bırakırsa diğer köpeklerde bırakır.

• Ama genelde bölgelerini korumaya çalışırlar bisküvi atmanız onlar tarafından yanlış anlaşılabilir :D

• Geceleri sürü halinde çok saldırgan olurlar. Kaçmaya çalışınca özellikle kovalıyorlar. Belediyelerin suçu. Barınaklar yapıp bakmalı. Hadi barınak yapmıyorsun. Aşılama yaparken kısırlaştır sokak köpeklerini. Gün geçtikçe her yerde sayıları artıyor. Yetişkin biri belki kendini bi şekilde kurtarır ama çocukları parçalarlar saldırınca

• O kadar yer gezdim saldiran olmadi. Hatta sevdim diye pesime takilip bana yaklasan tinerciyi kovan oldu

Onlari bu hale getiren insanlar....

• koşu yapan birini parçalayıp öldürdüklerini hatırlıyorum.
  • hiç güvenmiyorum ben. yolumu değiştiririm ve gülerler. neyse taşla sopayla köpeği kovalamaktan iyidir

• Havlayan köpek ısırmaz ama grup halinde olanlardan uzak durun.

Grup lideri olabilmek için biri artislik yapıp saldırabilir.

• Hayvanlara ne yapıyorsanız sanki köpek değil predator'dan bahsediyor.

Barınaklar düzgün olsa keşke ama hayvanlar acından ölüyor.

@ZeroSystem

Et konusuna attığın mesajlara bakarsak sen daha tehlikeliye benziyorsun.

• Bende 2 gün önce denizden dönerken bir tane köpek gördum hırlıyordu kendi kendine salyası filan akıyordu bende yavaş yavaş yürümeye başladım korkudan sonra bir anda arkasına bir döndü havlamaya başladı ama aşırı sinirliydi direk bakkalın içerisine girdim korkudan hızla .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.