Şimdi Ara

Beyler DM den yürüdüm Sonuç Hüsran SS li :( (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
3
Favori
21.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kızları gözünde büyütme koçum. Zaten tanıdıkça bıkacaksın ;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İngilizce tabiriyle tam bir "needy(muhtaç)" erkeksin. Kızların en çok koşarak uzaklaştığı erkek tipi.

Şunu yazdıktan sonra %1 şansın bile yok. Yarım yamalak okumama rağmen utandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ohh günlük dozu fazlası ile aldık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim söyle evdekilere sana güzel, namuslu bir kız bulsunlar. Sosyal medyadan filan yürürsen üzerler seni.
  • unrealwar U kullanıcısına yanıt
    Bu ne ya yarıldım Ama adam haklı bunu yazsan hiç olmazsa gülücük felan atardı

• Ya olum sizi nerede yetistiriyolar, madeniniz nerede sizin? Kesin tek bi yerden çıkıyosunuz hepiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: merik and sago

ya ne diyorsun sen !!

o kızın benden ne üstün yanı var?

ben o kadar yazıcam, o da olumlu ya da olumsuz gibi bişey yazmayacak mı? Erkekler hayvan mı? sadece bir cevap tek bir kelime çok mu zor?

ayrıca bir kere yazdım sonra ablası direk taciz dedi buna..haklı mı gerçekten?
    Kardeşim sen bakma buradaki çoğu yıkık şahıslara onlar bu olgunlukta mesaj dahi yazamayacak tipler. Gel gelelim meseleye gerçekten güzel şekilde yazıp yollamışsın mesajı kız düzgün bir şey olsa teşekkür eder düşünmediğini söylerdi. Kız sağlam bir şey değilmiş anlaşılan. Bir diğer mesele yani düşüncen farklı olabilir bu benim kanaatim instagram gibi sosyal medya hesaplarında paylaşımlarını herkese açan kızlar hakkında ben olumlu düşünmüyorum.

Senin zihniyetin ve düşüncen bu zamane kızlarına göre uygun değil bir arkadaşın dediğin gibi hikayeden abidik gubidik bir giriş yapmış olsan daha ilgi çekici olurdu bu zamanın kızlarına göre. Ancak onların kafa yapısı ile seninkinin uyuşacağını pek sanmıyorum. Allah hakkında hayırlısını versin.

• Yazıları okurken utancından taştaşlarım büzüştü allah kahretmesin
  • Valla erkekler basit yaratıklar.Kadınlar için aynı şeyi söyleyemeyiz.O an ne kafası yaşıyor.Bunu öğrenmek lazım.

• Kendini rezil etmissin

• https://seyler.eksisozluk.com/hoslanilan-kisiyle-konusabilmek-icin-denenmis-en-eglenceli-tanisma-replikleri

Şunları Oku da Bişeyler Öğren.

• Bide Son Mesajda "Az ve Öz Yazdım" Demiş ya

• senin yazdiginin daha nicelerini o kiza her gun 100lerce kez yaziliyodur nerdenmi biliyorum?

Kiz arkadasimdan sosyal medya hesabi istemistim bana ne yapacaksin dedi dedim sosyal bi arastirma yapmak istiyorum birtakim app lere girecem o kadar falan sonunda verdi ulan bi girdim oyle mesejlar geliyor oyle mesajlar geliyoki aklin hayalin durur cok terbiyesizinden al ultra super edebiyatlisina aklima seksen sene gelmicek cumlelerle oylebi muhabbet acmayi deniyolarki dayanamayip ilerde isime yarar diye kopyala yapistir yaptim masa ustunde notepad actim guzel guzel depoladim...

Sonuc su eyer sende kiz olsaydin sanada hergun sosyal medyadan veya farkli yollarla binlerce mesaj gelince hicbirine asla cevap yazmaz direk blocklardin...
  • Benim gibi utancından okuyamayan var mı
  • piç olcan piç

serseri olcan aq

Orrrrospu çocuğu olcan

kızlar öyle seviyo

• Kardeş kıza bi de "Allah Rızası İçin Benimle Sevgili Ol" yazaydın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: merik and sago

iyide Hacı bu kurgu değil ki. Bu zaten benim. Rol yapmıyorum. hani diyorsun ya karakterini koy diye onun için diyorum. Kızı reel de görüyor olsam daha farklı olabilirdi ama sadece sanalda gördüm.
    Kardeşim onca yazdığım şeyden kurguyu mu anladın birtek. Onu da yanlış anlamışsın. Neyse işin özünü diyeyim sana. Bu şekilde davranma. Sen kendini böyle ezik sünepe biri olarak görüyorsun demek ki. Ben böyleyim diyip kabullenme hiçbir zaman. Sen böyle biri değilsin. Değişebilirsin. İnanman yeter. Azmet ve değişime zorla.

• Gerçek değildir herhalde.Umarım değildir.

• Konuyu dün okumuştum. En azından denemişsin. Çevrende tanıdığın biri olsa belki olumlu olabilirdi. Bence takılma, kafana takma. Herşeyin hayırlısı.

Leman dergisinde bir karikatür denk geldi. Konu aklıma geldi, paylasmak istedim.😁

Beyler DM den yürüdüm Sonuç Hüsran SS li :(

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.