Şimdi Ara

Beyler DM den yürüdüm Sonuç Hüsran SS li :( (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
3
Favori
21.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    DM ne ,yürümek ne ?
    nereye niye yürüdün ,araban yok mu ?

ya artık her şeye değişik isimler vermek moda oldu

hadi hepsini geçtik niye yaptığını buraya getirip herkese gösteriyorsun ?
    insanın özeli diye de bir şey kalmadı
    sırf bu nedenle facebook hesabımı bile sildim ,bilmem kim şuradaydı ,şurada şunu yedi içti vs.
    bana ne kardeşim bilmem kimin nerede ne yaptığından ?
  • merik and sago M kullanıcısına yanıt
    Ulan madem ciddisin.Ne işin var senin Sosyal Medya'da git Toplum içine gir.Giremiyorsanda en kısa zamanda çükünle baş başa konuşman gerekiyor.Anlatman lazım bak evladım daha güzel zaman geçirebileceğimiz şeylerde var de mesela :)
  • Kız cevap vermemiş gidip niye ablasına yazıyorsun. Kıza yazman taciz değil ama kız cevap vermeyince ablasıyla konuşman tacize girer. Kız doğru söylemiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • From dm walked ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 26 yaşında hiç ilişkisi olmamış birine hiçbir akıllı kadın dönüp bakmaz.Kadınlar erkeğinin tecrübeli olmasını isterler.Sağlıklı bir durum değil o yaşta hiç ilişkisi olmamak.Psikoloğa gitmeni öneririm sorunun var belli ki.
  • şu devirde türk erkeğinin durumu çok acıklı yaw, resmen ilişki dilencisi konumuna gelmişiz, sebebi yine çoğunluk kekoların önüne gelene yürümesi, kızların mesaj kutuları hacker typer gibi akıyor.

ben üzerime düşeni yaptım ve hayatım boyunca hiç bir kıza yürümedim, tipsiz de olmama rağmen birkaç ilişkim oldu ama çaba sarf etmeye değer insan denk gelmedi, sırf ilişkim olsun diyede kendimi düşüremem, onurlu bir yalnızlığı tercih ediyorum

sizde biraz karakterli olun belki birkaç nesil sonraki hemcinslerimiz rahat eder...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freakk -- 10 Ocak 2019; 2:51:10 >
  • Dostum bak büyük harflerle yazıyorum

HER ŞEY TİP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schi20phrene -- 10 Ocak 2019; 2:56:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ne ya fakir edebiyatı gibi, şükür bugünde birisi adına utandık
  • Yazilacak çok şey var ama gerek yok,böyle bir konuşma tarzi ile bir yere varamazsin. İlişkim olmadi falan bu tarz şeyler kizlara söylenmez,herhangi bir zayifliğini kizlara yansitmaman gerek kizlar böyle ezik erkekleri sevmezler benden sana bir tavsiye

• İyi ki babasına yazmamışsın ne oldu senin kız cevap vermedi bana diye?

• Gerçekten utandım.

• Bana da "Eğer olumlu olsaydı size dönerdi" kısmı komik geldi. Ne o öyle iş görüşmesine verilmiş cevap gibi 👹

• Kızlar önceden ilişkişi olmayan erkeği istemez kimsenin istemediği birşey onlara cazip gelmez unutma erkekler kadınların ilk sevgilisi kadınlar erkeklerin son sevgilisi olmak ister

• O değilde başka zaman forumun yarısı kız arkadaşım yok diye ağlıyor şimdi herkes ilişki uzmanı olmuş

• abla komik seninki faciaa olmuş..
  • YuriBoyaka kullanıcısına yanıt
    taktik efsane :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealRocknRolla

Araştırmalara göre Dünyada kadınlar arasında kendini en çok beğenen %96 Hİndistan,%91 Türkiye bu veriyi öğrenmek gerekiyor :)Rakamlar 1-2 puan değişebilir.
    İkincisi güzel var,eh işte güzel var,wow güzel var.Kızlarımızın çoğu malesef wow güzeliz diyorlar :)
    Arzu,arzuyu çağırır,bu doğrudur lakin..Ama gerçekten arzulamak lazım :)
    Sen birde İnstagramdan Brezilya ya da Meksika'lı bir kıza yürümeyi dene.
    Göreceksin senin gördügünden kat ve kat güzel kızlara denk geleceksin.Takipçi sayılarınında çok az oldugunu göreceksin...
    Konu trol değilse sıradan insan olsan belki,geri dönüş yapabilirdi.Bu şekilde ancak Toplum içinde insanları etkileyebilirsin.Hatta karşı cins sana ilgi duyabilir.Sosyal Medya'da bam bam bam yapacaksın.Sex mi arzuluyorsun.Kendine güveniyorsan.Direk sevişelim mi yazabilirsin :)Yani bir kadın neden abuk,subuk instagram hariç sosyal platformları kullanır ki :)
    Kardeş bende arada sırada sosyal medyadan tanışıp buluşmaya getiriyorum ama buluşma iş patlıyo bugün kızın biri çok özgüvenlisin dedi çoğu susuyo buluştuğumuzda muhabbetimde iyidir tipimde var anlamıyorum sence neden

• Hem basitçe sosyal medyadan yürüme taktiği yaptın birde üzerine ailesinden birine bana cevap vermedi diye yazıyorsun babası falan çıksaydı keşke akşam haberlerinde ne güzel izlerdik seni ailece sopayla döverlerken abüüüü 1 dk izah edeyim vurmayın
  • Olumlu olmamış işte uzatma bence önündeki mülakatlara bakmalısın.
    Hayde evune şimdik
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    O nasıl bir cendere, kadının ilk sevgilisi olmak isteyen erkeğin kız arkadaşı son sevgilisi olmak istersen kim kimin ilk veya sonu olabilir ki kadının hayatında başkası olmadan erkek için son olmak istemesi hem erkek için saçma hem de kadın açısından imkansız veya mantıkdışı olmaz mı
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.