Şimdi Ara

Beyler DM den yürüdüm Sonuç Hüsran SS li :( (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
3
Favori
21.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En azından denemişsin, kafana takma. Çevreden tanıdığın gördüğün biri olsa belki bir şansın olabilirdi. Hiç görüp tanımadığın birine reddedildim diye üzülecek değilsin.

Leman dergisinden bir karikatür
    Beyler DM den yürüdüm Sonuç Hüsran SS li :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErdalTanyeri -- 10 Ocak 2019; 22:11:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuşmaları okuduktan sonra inanın çok utandım.Hani başkasının adına utanmak derler ya aynen öyle.Şu an bu gördüklerime inanamıyorum bu nedir arkadaş hayatımda yaşamadım böyle bir şey ya İnanamıyorum gerçekten.Arkadaşlar nolur yapmayın gözünüzü seveyim ya sizin adınıza ben utanıyorum yapmayın böyle şeyler arkadaşlar bu utanç dolu tabloyu insanlara yaşatmak zorunda mısınız ya ? İnanın siz bunlardan utanmasanız bile sizin bu yazdıklarınızdan ötürü bir sürü kişi utanıyor sizin için kendinizi bu kadar hakir görmeyin bu kadar küçük görmeyin karşınızdakiler kim ki siz böyle el pençe divan durur gibi davranıyorsunuz inanamıyorum ya.Gerçekten yazıklar olsun.Umarım fakedir bu konuşmalar ya.
  • Bu yazışmalar gerçek olamaz , olmamalı. Böyle bir kız tavlama yöntemi doğaya ters.

• merik and sago M kullanıcısına yanıt
    Vaybe dünyada benden bir tane daha var ben evlenemeyeceğim için bakmıyorum kızlara konuşurken surat önde konuşuyorum

• Ulan başkası adına utandık yine
  • bu nasıl bir yıkıklıktır olm ya.
  • Tavsiyem ailen sana kiz bulsun.Yada bu sekil yazidan kac tane kizin kabul edecegini ogrenmek istiyorsan yaz 100tane kiza hangisi olumlu olacak sosyal deney yapmis olursun en azindan

• Bu nedir ya beyniniz çevrimdışı gibi yazmayı nasıl beceriyorsunuz ya yuh diyorum bişe demiyorum.

• 2019’un ilk yıkığı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok şükür bugün de başkasının yerine utandık.

• Bu yürümek değil emeklemek

• Tacize giriyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuriBoyaka

OLUM ÖĞRENİN ARTIK ŞÖYLE KİBAR GİRİŞ YAPARAK KIZ TAVLANMAZ BİDE EDEBİYAT YAPMIŞ ALLAHIM YA

Bİ KIZLA TANIŞMAK İSTİYORSAN HİKAYESİNE YAZACAKSIN NE O ÖYLE DURDUK YERE DM'DEN YAZMAK ZATEN SİZİN GİBİ 10LARCA KİŞİ YAZIYO ONLARDAN FARKLI OLMAN LAZIM

YAZ HİKAYESİNE AMA ÖYLE SELFİ TARZI HİKAYELERİNE DEĞİL MESELA BİRŞEY YEDİĞİNİ ATMIŞ, ANNEM BUNU YAPMAYI HİÇ BECEREMEZ :D DİYİP BAŞLATCAN MUHABBETİ , MAKSAT KONU AÇIP DEVAM ETTİREBİLMEK, BÖYLE SELAM TANIŞABİLİRMYİİZLE OLMUYO ARTIK BU NE YIKIKLIKTIR AGA VALLA DELLENDİM YA
    ANNEM BUNU YAPMAYI HİÇ BECEREMEZ :d

Kız: Tmm

• quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

Kardeş bende arada sırada sosyal medyadan tanışıp buluşmaya getiriyorum ama buluşma iş patlıyo bugün kızın biri çok özgüvenlisin dedi çoğu susuyo buluştuğumuzda muhabbetimde iyidir tipimde var anlamıyorum sence neden

Alıntıları Göster
    Seni futbol bölümünden biliyorum. Düşük zekalısın hafiften bu bir etken olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

Seni futbol bölümünden biliyorum. Düşük zekalısın hafiften bu bir etken olabilir

Alıntıları Göster
    Senin gibi biatçı olmaktansa farklı olmayı tercih ederim tam bi biatçı ali koççusun biatçılar köledir düşük zekaya bile sahip değildir sen ali koç müritlerinden birisin hadi yol al

• internetten olmaz. dısarda yüzyüze acılacaksın. İnternetten düşürmeyi düşünüyorsan ya cok zengin olup iyi bir işin olması gerekir yada kıvanc gibi tipin olacak
  • abi bu nedir ya bu nsl bı bşlktr yrumlar ucuyyoo :))
  • Kardeş kendini kandırma iyi niyet falan besbelli gerçek hayatta hiç bir kıza diyemeyeceğin şeyi sanal alemde diyosun karşı tarafta bunu apaçık anlıyor seni aciz olarak görüyo. Evleneceksen sen beceremeyeceğini anla ve git annene akrablarına söyle sana birini bulsunlar böyle kasma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• özürlü aslanın insan versiyonu oha. forum yeni capsine kavuşmak üzere. bu kadar itici ve küçük emrahımsı konuşma ne gördüm ne duydum. şimdi sorsan bu adama der ki kendisi iyi adam ama iyi adamlara kızlar bakmıyor işte hepsi o.spu filan
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.