Şimdi Ara

Beyin tümörü tomografide kesin çıkar mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
32.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben 2 hafta önce felan baş ağrısı nedeni ile tomografiye girdim birşey çıkmadı temiz dedi MR a giremem çünkü diş teli var neyse ama başımda ağrı var daha çok stres yaptım tomografi sonucunu beklerken acaba birşey çıkacakmi felan diye hep aklımda o vardı çok korktum neyse ki.biesey çıkmadı ama başımda. Ağrı var daha neden acaba birşey olsa kesin çıkar mıydı tomoda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam burnunuzu çekiyor musunuz çok birde sinüzit var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kötü huyluysa çıkmayabilir. İyi huyluysa kesin çıkardı ama. Ya yoktur, varsa da kötü huyludur. Kötü huylu tümörler fiziksel belirti vermeksizin aniden de ortaya çıkabilirler.

Kötü huylu tümör olduğunu sanmam. Büyük ihtimal bir şeyin yoktur. Takıntı yaptığın için daha da çok ağrıyordur. Takma kafana. Kötü huylu tümör varsa da illaki ortaya çıkar. Düzenli check-up falan yaptır ağrıların falan devam ederse.

• Valentino V kullanıcısına yanıt
    Nasıl anlayacağız o zaman MR a da giremiyoz diş teli var geberelim mi o zaman ne saçma salak şey o kadar ayrıntılı diyorlar kafamızda bir ton radyasyon yiyoruz daha çıkmayabilirmis tomografi de içine edeyim o zaman böyle tıp sisteminin anlamak için son evresinde gebermeye yakınken mı belli etsin kendini yeter lan paranoyak oldum mok gibi yaşıyorum kaç gündür s*çacam böyle işe diş telinin de içine edeyim

• KAFAYİ YEMEME COK AMA XOK Az kaldı en sonunda kafayı yiycem böyle giderse t am bir çıkmaza girdim yeter lan

• tümör gözükürdü tomografide.
  • Vosvareto9013 kullanıcısına yanıt
    Böyle stres yapmaya devam edersen kanserin yoksa da olursun Allah korusun. Stres yapma, sakin ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poine

Bu mesaj silindi.
    Ya hadi oradan devlet hastanesi doktoru mu anlayacak araştıracak internette bir sürü şey yazıyor doktor stres dedi tümör çıktı diye güven olmaz bunlara

• quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Kötü huyluysa çıkmayabilir. İyi huyluysa kesin çıkardı ama. Ya yoktur, varsa da kötü huyludur. Kötü huylu tümörler fiziksel belirti vermeksizin aniden de ortaya çıkabilirler.

Kötü huylu tümör olduğunu sanmam. Büyük ihtimal bir şeyin yoktur. Takıntı yaptığın için daha da çok ağrıyordur. Takma kafana. Kötü huylu tümör varsa da illaki ortaya çıkar. Düzenli check-up falan yaptır ağrıların falan devam ederse.
    Bravo hocam müthiş su serptin içime biraz deliydim şimdi tam delirdim

• Jokerberg kullanıcısına yanıt
    Sen rahat rahat konuşursun baban radyoloji prof. Zaten şanslısın MR ina da hemen bakmış bizim evde herkes cahil her b*ka stres diyorlar ben teli çıkaracam ki kim bilir ne zaman çıkartır hadi çıkartım MR a girdim sonuç çıkana kadar oooooooo senin gibi hemen bakmazlar bizim sonuca

• Hay ben böyle işin içine s*çayım

• Kesip kurtulacan

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kontrastlı bt çekerler eğer tümör varsa çıkar

• birvarmışbiryokmuş B kullanıcısına yanıt
    E yukarda adam çıkmayabilir diyor bende ağrı yapacak kadar büyük olan tümör çıkıyor diye biliyorum adam cikmayabilie diyip anksiyete kasıyor herhalde deli oldum burada

• Poine kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma çok kötüyüm son 2 haftadır ot gibi yaşıyorum sana gider yaptım biraz

Kardeşim en iyisini tabiki doktor bilir ancak kontrast maddeli çekimde eğer verilen ilaç bir bölgede tutulum gösterirse orada bir anormallik var demektir tümör varsa tutulum olacaktır

• birvarmışbiryokmuş B kullanıcısına yanıt
    E benimki ilaçsızdı doktor nereden anladı o zaman bende temiz olduğunu MR a gerek var mı dedik yok dedi stres yapmışin hastalık hastası gibisin geldi bana psikiyatriye git dedi nereden emin oldu var ya sırf geçiştirmek için yapıyorlar gibi geliyor

• Ne takıntı yaptın la azıcık bi baş ağrısı yüzünden. Kedi kıçını görmüş yara zannetmiş

Demekki belirti yok ki istememiş takıntı yapma bencede doktor tavsiyesini dinle

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.