Şimdi Ara

Bethesda'nın PC oyunları artık steam'de 180 TL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar Fallout 4 açıklandı, bildiğiniz üzere Aral geçenlerde Bethesda ile anlaşınca fiyatlar nasıl olacak diye merak ettim, çünkü steam fiyat politikası iyiydi. Yalnız az önce gördüm ki Fallout 4'e 179 TL çekmişler, maalesef Bethesda'yı da kaybettik. Hepimize geçmiş olsun.

http://store.steampowered.com/app/377160/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_lenker -- 4 Haziran 2015; 2:41:24 >

• Resmen korsana teşvik.
  • 10 senelik oyuncuyum en son 4-5 sene önce sanırım korsan oyun oynardım Steam yaz indirimleri sağ olsun korsanı bıraktık ama böyle giderse korsancı olup çıkacağım.Key ile alsan bile enayi yerine konuluyorsun.Adamların umrunda bile değil asgari ücretin 900 lira olduğu ülkeye 200 lira oyun satıyorlar bende enayiyim ya elin gavuruna para kazandırıcam, site site gezip en ucuz key nerede satılıyor arayacam.Kusura bakma ama sen beni enayi yerine koyarsan bende aynısını yapar korsan indiririm oyunu.Kimse yolda bulmuyor parayı bu ülkede para kazanmak zor.Eskiden kızardım korsancılara bahane üretiyorsunuz derdim ama bu oyunu kim korsan oynarsa oynasın hiçbirşey deme hakkım yok.Gece gece sinir ettiler...

• Oyun fiyatları aldı başını gidiyor. Bu işin sonu pek hayırlı değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birileri 60 TL'ye satar, birileri 180 TL. Bu kadar doyumsuzluk aç gözlülük olmaz. Türkiye'de batmasına zerre üzülmeyeceğim ender firmalardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

10 senelik oyuncuyum en son 4-5 sene önce sanırım korsan oyun oynardım Steam yaz indirimleri sağ olsun korsanı bıraktık ama böyle giderse korsancı olup çıkacağım.Key ile alsan bile enayi yerine konuluyorsun.Adamların umrunda bile değil asgari ücretin 900 lira olduğu ülkeye 200 lira oyun satıyorlar bende enayiyim ya elin gavuruna para kazandırıcam, site site gezip en ucuz key nerede satılıyor arayacam.Kusura bakma ama sen beni enayi yerine koyarsan bende aynısını yapar korsan indiririm oyunu.Kimse yolda bulmuyor parayı bu ülkede para kazanmak zor.Eskiden kızardım korsancılara bahane üretiyorsunuz derdim ama bu oyunu kim korsan oynarsa oynasın hiçbirşey deme hakkım yok.Gece gece sinir ettiler...

Oyun lüks tüketimdir asgari ücretle ne alakası var

• TORU-NAGA kullanıcısına yanıt
    Bu ülkede 300 bin liralık Mercedesler lüks tüketim değil oyun mu lüks tüketim? Çok alakası var.
  • GTA V kaçak indiririm ama Fallout asla. Onu GMG'den satın alcam.
  • Haydaa olmadı şimdi bu fiyat.
  • Tam Fallout satisa sunulmusken olmadi bu.

• Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    Aynen beni özetlemişsin helal
  • ne bekliyodunuz ki

• Elin ecnebisi bizi düşünür,yurdun rüşvetcileri bize kazık atar.
    Burası türkiye..

• quote:

Bu ülkede 300 bin liralık Mercedesler lüks tüketim değil oyun mu lüks tüketim? Çok alakası var.

Demogojiye gerek yok %18+ vergi alınan her mal lüks tüketimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TORU-NAGA

quote:

Demogojiye gerek yok %18+ vergi alınan her mal lüks tüketimdir.

Lüks tüketim olması 180 liraya oyun satılmasını normalleştirmiyor abisi.Ayrıca Steam'den alınan oyunlarda vergi falan alınmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 4 Haziran 2015; 19:36:07 >
  • çerez parası
  • quote:

Ayrıca Steam'den alınan oyunlarda vergi falan alınmıyor.

Yav he he
  • TORU-NAGA kullanıcısına yanıt
     Bethesda'nın PC oyunları artık steam'de 180 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Voidian -- 5 Haziran 2015; 13:02:49 >
  • quote:

quote:

Yav he he

Kafa uçmuş sende galiba Dijital oyunlardan ülkemizde vergi alınmıyor şaka mısın nesin sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 5 Haziran 2015; 13:17:19 >
  • quote:

quote:

quote:

Yav he he

Kafa uçmuş sende galiba Dijital oyunlardan ülkemizde vergi alınmıyor şaka mısın nesin sen

O yerli üretim için geçerli

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.