Şimdi Ara

Best Buy Günlük İndirimleri (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
1
Favori
29.177
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar exper in masaüstü pc sine bakıyorum ama exper in kendi sayfasında bu ürün gözükmüyor. Gerçek fiyatı nedir acaba bu cihazın.
  • tahmini olarak 700-800tl bence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-33D6A5293 -- 22 Aralık 2009; 10:32:49 >
  • E63'ü bimeks indirimiyle 420'ye almıştım. Burda 380.
  • Piyasadan pahali diyorsunuz ya, karsilastirma olarak fiyat koysaniz, malum katalogda sadece indirimli urunler var.

Ayrica fiyatin uygunlugunu belirleyen faktorler nelerdir. Fiyatin degil de bir urunun uygunlugunu diyelim..
  • Arkadaslar simdi geldim Best'ten kesinlikle sistemli cok takdir ettim. Media Markt rezilldiginden sonra mukemmeldi.
    Oncelikle sıralar cok duzenli cok yuksek miktarda guvenlik gorevlisi var ve en onemlisi size kupon veriyorlar 400 tane LCD TV icin ellerinde 400 kupon var bunlar sıranın basında insanlara veriliyor. Eger kupon biterse gorevli ananons yapıyor ve kupon bitti yani elimizde size verecek stogumuz yok diyor ve vatandas bosuna beklemiyor.
    Kuponu aldıktan sonra kasaya gidiyorsunuz ve faturanızı alıyorsunuz. Faturayı aldıktan sonra ise arkadaki tedarik bolumune gidip malınızı alıyorsun hersey cok sistematik benden kocaman bir artı aldı Best Buy.
    Gorevliden ogrendigime gore indirimler yılbasına kadar devam edecekmis.

Bu arada 2 LCD tv aldık 2 kisi LCD TV kuponları 7:30 gibi bitti. Pc kuponları ise ondan cok daha once bitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop
    Tv de 400 stok var kuyrukta 1000 kişi. ben bugun işten çıkıp magazaya gidip uygun fiyat indirimli tv alabilecekmiyim , hayır. Yarın gidip alabilecekmiyim hayır. Napalım illa her gun istedigimiz urun var mı diye kampanya takip edip, sabah 6 da kuyruga mı girelim. Eger sloganı dunyanın en ucuz fiyatı bizde ise firmanın 365 gün lcd ler uygun fiyatta olmalıdır ama gittik baktık piyasadan bile pahalı..
    Boyle indirim de magazacılık da ancak kısa donemli reklam calismalari icin fayda.

evet kuyruğa gireceksin arkadaşım. dünyanın hiç bir yerinde bu tip indirimler olduğu zaman elini kolunu sallayarak mağzaya girip istediğin ürünü alamazsın. gece yada sabahın köründe gider ürüne ait kuponu alırsın, açıldığında da ürünü alırsın. 365 gün indirimli lcd veya cihaz satışı yapan dünyada bir şirket var mı?
    elbette pazarlama lafı olarak en ucuz bizde diyecek pahalı mı bizde desin? bizde pahalı diye satış yapan şirket gördün mü? 999 lira liste fiyatı olan cihazı 800 küsüre alırsın piyasadan, ama 600 küsüre almak için sıra beklemek lazım arkadaşım. kısacası fazla şey istiyoruz kusura bakmayın.

• BestBuy'ın kötülenecek hiçbir yanı yok şimdilik. Piyasadan yüksek fiyatlar diyorsunuz da her gün 1-2 kategoriye %15-25 arası indirim uyguluyorlar. Az bir şey değil bu. 575'lik telefonu 600'e satıyorlarsa %20'lik indirim sonrası 480'e iner. Çerez gibi ürün almadığınıza göre zamanını bekler öyle alırsınız.
  • ya adamlar kupon yapmış.. bitince bekletmiyorlar..... çok takdir ettim ..
    illa kötüleyeceksiniz.... helal olsun yani size.....
  • yakında kuponlarda karaborsaya düşer..:)
  • yani 400 tane stokla 600 küsüre 32'' toshiba satıyorlar, efendim akşama yarına kalmazmış ne anlamı varmış, yok birde senin ofise getirip elini öpüp vereydiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cedriccan

Arkadaslar simdi geldim Best'ten kesinlikle sistemli cok takdir ettim. Media Markt rezilldiginden sonra mukemmeldi.
    Oncelikle sıralar cok duzenli cok yuksek miktarda guvenlik gorevlisi var ve en onemlisi size kupon veriyorlar 400 tane LCD TV icin ellerinde 400 kupon var bunlar sıranın basında insanlara veriliyor. Eger kupon biterse gorevli ananons yapıyor ve kupon bitti yani elimizde size verecek stogumuz yok diyor ve vatandas bosuna beklemiyor.
    Kuponu aldıktan sonra kasaya gidiyorsunuz ve faturanızı alıyorsunuz. Faturayı aldıktan sonra ise arkadaki tedarik bolumune gidip malınızı alıyorsun hersey cok sistematik benden kocaman bir artı aldı Best Buy.
    Gorevliden ogrendigime gore indirimler yılbasına kadar devam edecekmis.

Bu arada 2 LCD tv aldık 2 kisi LCD TV kuponları 7:30 gibi bitti. Pc kuponları ise ondan cok daha once bitti.

kupon işi konusunda bi iki sorum var. şimdi sıraya giriyoruz bi gorevli gelip kupon veriyor.bize gelip hangi ürünü alıcaksın diye sorup o ürünün kuponunumu veriyor? yada kuponu alınca sıradan çıkıp evime gidebiliyormuym? yani elimde kupon varsa o ürün benim için rezerve olmuş demek mi? şubatta ankaradada açılış var.büyük ihtimalle aynı şekilde yaparlar.bilgi toplıyım dedim birazcık

• quote:

Orijinalden alıntı: snapsy

quote:

Orijinalden alıntı: h!j@cker

bitmiştir dimi lap top

Yarın laptop giriyor kampanyaya merak etme.. hadi yine iyisin

ana dogru yaa iş yoğunluğundan unuttuk neyse izdihamlık bir indirim olduğu için bize kalmaz o alcak olanlara hayırlı olsun

• Laptop için gidebilirim akşamdan gerçekten uygun görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quasi522

İnternet üzerinden satış yapacaklar mı acaba? Bu fiyatlarla nete çıksınlarda görelimÖyle 300-500 stokla olmaz bu işler, kapan götürüyor hesabı

subatta mesa plazada umıtkoyu gecınce olması lazım sehır dısından otobusle gelır gecerken goruyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

E63'ü bimeks indirimiyle 420'ye almıştım. Burda 380.

ben 500 e aldım ya :(( ankaradayım ama bimekstende haberim yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcold1907

Laptop için gidebilirim akşamdan gerçekten uygun görünüyor.

Aksamdan? :/

Ilk gunku netbook'u ogleden sonra gidenler bile alinca HP icin sabah 9-10 gibi giderim diyordum. Imkansiz galiba o saatlere kalmasi. 300 stok rahat erir gider. Hay bin kunduz... :/
  • nete çıkınca kapan götürmeyecek değil mi sonra 1 hafta ulaşılamasın siteye
  • arkadaşlar kuponu aldıgınız zaman öğlen 12 ye kadar alabilirsiniz..

yani kupon demek adınıza depoda,kupondaki numarayla stok ayrılmış demektir..garanti yani ama öğlen 12 yi gecirmeyin..yoksa iptal oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canolum

quote:

Orijinalden alıntı: blackcold1907

Laptop için gidebilirim akşamdan gerçekten uygun görünüyor.

Aksamdan? :/

Ilk gunku netbook'u ogleden sonra gidenler bile alinca HP icin sabah 9-10 gibi giderim diyordum. Imkansiz galiba o saatlere kalmasi. 300 stok rahat erir gider. Hay bin kunduz... :/

Üzülme dostum eğer gidipte alabilirsem 1 adette sana alırım :) Belkide gitmem belli olmaz bir laptop um var dv6770 ekran kartı yetersiz kaldığı için değiştirmeyi düşünüyorum.Bakalım nasip.

quote:

Orijinalden alıntı: uruk33

arkadaşlar kuponu aldıgınız zaman öğlen 12 ye kadar alabilirsiniz..

yani kupon demek adınıza depoda,kupondaki numarayla stok ayrılmış demektir..garanti yani ama öğlen 12 yi gecirmeyin..yoksa iptal oluyor.

Kuponları nezman dağıtıyorlar acaba ? Sabah açılınca mı yoksa Geceden mi ?

• Yahu birde şöyle bir olay var. Neden insertte örnek olarak basılı olan ürüne takılıyor insanlar. Sonuc olarak indirim tüm gruplarda yapılıyor. Örnegin e63 insertte uygun bir fiyata basılı. Samsung Omnia Pro basılı değil. 730 ytl mağaza fiyatı 15% indirimle 620 ytl eder, axess'e 12 taksit şubatta başla ödemeye:)

Yaklasık 1 saat önce arkadasıma tv almak icin gittik 890 ytl'ye Samsung 32İnch 12 taksitle aldı. Kasalarda hafif kuyruk vardı sadece o kadar. Kısacası temiz iş:)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.