Binbaşı
14 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Başlıkta belirttiğim gibi babama alacağım. Akıllı telefon geçmişi olmadığı için çok bir özelliğe gerek yok. Batarya ömrü, dizayn ve sağlamlık önemli. Ne önerirsiniz? Samsung birçok yeni model çıkarmış ama ben flagship harici telefonlardan uzak kalmışım baya.
Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
Bir siteden çek ile 87 TL'ye almayı düşünüyorum. Diğer sitelerde 130-150 TL arası değişiyor fiyatı fakat hiç denemedim kulaklığı. Bilen varsa yorum yapabilir mi? Biraz araştırdım fakat yeni bir kulaklık olduğu için pek yorum yok hakkında.
Kordon'da canlı müziği olan, Sunset-Popcorn tarzı oturulabilecek mekan önerisi alabilir miyim?
Şu an ciddi biçimde sorguluyorum. Haftasonu Koçtaş'tan bir gardrop aldım, 35 TL civarıydı kurulum ücreti, kendimiz kurarız dedik istemedik. Ve salı günü geldi eve. Bugün arkadaşla kuralım dedik, başladık ama ne görelim. Parçalarda hiç bir numaralandırma yok, kendimiz puzzle çözer gibi parça eşleştiriyoruz. Bütün vidaları biz takıyoruz, yok menteşesini takıyoruz, sadece nokta şeklinde açılmış yerlere sıfırdan vida uyduruyoruz falan derken baya ilerledik. Önce çekmece raylarından birinde sorun çıktı, delikler vidadan büyüktü. Neyse dedik hallolur o sonra, biz bitirelim. Ön hazırlıkları yaptık iskeleti kuralım dedik, bir baktım alt parçadaki delikler sağ taraf yerine sola açılmış. Ortaya konacak tahta için yapılan delikler üst parçada sağda, alt parçada solda. Tepem attı resmen. Bu modüler mobilya denen şeyde parçalar hazır olarak gelir, biz sadece temel vidaları takar birleştiririz benim bildiğim. Bunlar resmen tahtalar ve metal malzemeler koymuşlar, biz sıfırdan gardrop yapıyoruz.
İstanbul Bilişimden 32B550 alacaktım ama stok bitmiş göründüğü için başka bir seçeneğe yöneldim. Bu TV'yi gören, kullanan var mıdır? 32B550 ile nasıldır? 100 TL daha pahalı ondan. Özellikler aynı görünüyor.
İzmir BestBuy'dan 1450 TL 10 taksit olarak almayı düşünüyorum. Daha önce bir konumda da belirtmiştim İstanbul Bilişim'den 1550 civarına Sony 40EX402'i de düşünüyorum. Görüşlerinizi almak istedim. İzmir'de olduğumdan internetten özellikle de İB'den almak biraz riskli geliyor ama Sony Bravia Engine 2 aklımı çeliyor. Toshiba'yı gördüm ve görüntü kalitesini beğendim. Sony'yi görme fırsatım olmadı. Sizce Toshiba'yı almalı mıyım?
Saçımı hem 5 numara kestiriyorum ve acaba kendim kessem de becerebilir miyim diye düşünmeye başladım. Kesen var mı? Çok uğraştırır mı?
Ekran olarak 32"-40"-42" çok farketmez. Gözüme çarpan seçenekler şunlar:

1 -http://www.istanbulbilisim.com.tr/SONY-BRAVIA_KDL-40EX402-LCD-TV,16999.html

2 -http://www.bimeks.com.tr/urun/1083/106222/toshiba-42av635-42-lcd-tv.aspx

3 -http://www.bimeks.com.tr/urun/1083/105506/samsung-le32b530-82-lcd-tv.aspx

İstanbul Bilişim'den alıp almamakta kararsızım. İzmir'de oturuyorum ve İstanbul Bilişim bilindiği gibi biraz problemli görülüyor. Alsam kargo, servis konularında sıkıntı yaşar mıyım?

Bimeks'in avantajı 3 ay sonra ödeme fırsatı. 2'deki Toshiba'nın kontrastını düşük buldum. 3'teki Samsung'u da uygun fiyatı nedeniyle listeye aldım.

USB'den mkv ve avi oynatan bir model olması daha çok işime gelir. Bu tarzda üsttekilerden ya da bunların dışında tavsiyenizi alabilir miyim?
Akşamüstü Tansaş'ta ketçap-mayonez gibi tüpte Calve'nin hardalını gördüm, aldım ve patatesimi kızarttım. Bir tabağa da bal ve hardal döktüm yanyana. Ortada birleştire birleştire yedim ve gördüm ki bu sos için Burger King'e muhtaç değilmişiz. Burger'dakine yakın tatlar elde etmek mümkünmüş.
Hakkında
Forum İmzası:

People fake a lot of human interactions, but I feel like I fake them all, and I fake them very well. That's my burden, I guess.

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.200
İkinci El Bölümü Mesajları: 125
Konularının görüntülenme sayısı: 150.378 (Bu ay: 237)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 45 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.