Şimdi Ara

Best Buy Günlük İndirimleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
1
Favori
29.177
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burbarian

quote:

Yok artık 29 liraya printer

Yanlış hatırlamıyorsam Fransız asıllı bir ABD vatandaşı ilk kez 1900 lü yılların başında keskin bıçağın içine konulabildiği bir traş makinası üretiyor ve bıçağından çok daha komik bir fiyata satmaya başlıyor. İnsanlar merak edip alıyor ve makinayı bir kere alan kişiler sürekli olarak o makinaya uyumlu traş bıçağını almaya başlıyor ve bu pazarlama stratejisi ABD tarihine geçiyor. Bu taktiğin adını hatılayamadım ancak bahsi geçen adamın adı Gillette. Ne alaka diyeceksiniz? Konuda bahsi geçen Canon yazıcılar da aynen o şekilde piyasaya sürülüyor. IP serilerinde belli bir süre kullanılmayan kartuştaki mürekkep kuruyor ve kafayla birlikte değiştirmeniz gerekiyor. Kafanın fiyatını sormayın kafayı yedirtir. Bu yüzden ucuz olabilir mi acaba? Bestbuy geldi ve iddia ettiği gibi iyi fiyattan veriyor, sevindim. Rekabet iyidir.

29 Gaymeye yazıcıyı alınca, yazdığı kadar yazar, yazmadığı zaman çöpe atarız.

5 Paket cigara parası.

• MM deki gibi izdiham falan oluyor mu?
    Çok kuyruk falan??
  • 22 aralık 2009.Saat sabah 07:45.Bestbuy önundeki yılan gibi kuyruk resmi:))Bu saatten sonra boşuna gitmeyin derim!!Bu birşey değil,Siz asıl yarınki Laptop kuyruğunu görünn!!

http://yfrog.com/jmphoto0599j

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burusuk35 -- 22 Aralık 2009; 9:03:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burusuk35

22 aralık 2009.Saat sabah 07:45.Bestbuy önundeki yılan gibi kuyruk resmi:))Bu saatten sonra boşuna gitmeyin derim!!

http://yfrog.com/jmphoto0599j

Vay anasını....
    Neyse hp laptop alacak 300 kişi çıkmaz herhalde.....
    300 milyar verilir mi ya 2 saatte

Ciddi yarın ki laptop için saat 10a kadar 300 kişi çıkar mı??
    Birde mağaza 7de açılıyor,,,7:45te millet neden dışarda bekliyor???
    O kadar mı sıra var yaw....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-33D6A5293 -- 22 Aralık 2009; 8:59:41 >

• birazdan gidecegim bakmaya cok sıra varsa iceri girmem ama sıra hakkında bilgi veririm
  • Best Buy'ın fazla şişirildigine inanıyorum. Kısıtlı stoklu dandik kettele ve printerle herkes hemen yelkenleri seldi .
    Normal ürünler hiç de ucuz değil. Klasik piyasa fiyatları. Her gun stoklu bir ürün icin kampanya takip etmek nereye kadar. Ben ihtiyacım oldugu zaman gidip ihtiyacım olan ürünü orada uygun fiyata alamadıktan sonra anlamı yok. Açılışta izdiham ve kuyruk olmadıgı soylendi. Yanlız su var milletce indirimde dayanamadıgımız tek ürün var. O da LCD TV. Ne kadar stoklu olursa olsun, eski model olsun, düşük model olsun fark etmiyor yukarıdaki sabahın 8 inde yukarıdaki fotografdaki görüntüler oluşuyor. Ama bir gerçek de var ki rekabet tüketiciye yarar. Umarım yerli elektronik firmalarımız da güzel fiyatlarla tercih sebebi olurlar.
  • @unpop Kısıtlı stoklar dediğiniz ürününe göre 300-400-700-1000 li stok rakamları. Ayrıca kettle ve printer sadece ufak örnekler, 649a 82 toshiba lcd, 999a 4650 ekran kartlı notebook alabilmek ihtiyacı olanlar için mukemmel olacak. Ayrıca tek tük ürünlerde değil her gün 1-2 kategori komple indirime giriyor. Daha ne yapılabilir merak ediyorum 365 gün tün ürünlerde %25mi yapılsın?
  • Şu 999a olan laptopbu bana bıraksınlar... İzdiham yapmasınlar dahada başka birşey istemiyorum....
    Umarım her kişiye bir ürün verirler...
    Bu MM'ye yeterince sinir oldum zaten.... Hem 100 stok falan koyuyor hem herkes istediği kadar alabiliyor....
    Böyle olmazsa çok iyi olur ve laptop umarım saat 10a kadar kalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: snapsy

Şu 999a olan laptopbu bana bıraksınlar... İzdiham yapmasınlar dahada başka birşey istemiyorum....
    Umarım her kişiye bir ürün verirler...
    Bu MM'ye yeterince sinir oldum zaten.... Hem 100 stok falan koyuyor hem herkes istediği kadar alabiliyor....
    Böyle olmazsa çok iyi olur ve laptop umarım saat 10a kadar kalır

Benim ofis bestbuy,a çok yakın.Hergün önünden geçiyorum 07:30 da.Bu kuyrukları sabah saatlerinde gördüğüm için 999 a hp laptopun sabah 10:00a kalma ihtimali 0(sıfır).

• Kaçta biter peki tahminince???
    adamlar 3 saatte 3 milyar veriyorlar mı bu mağazaya?????????
    300 stok var ya ondan diyorum....
  • Adamlar uygulaması şu şekilde imiş.sıraya girenlere fiş veriyorlarmış.mesela 300 laptop fişini sırada kim laptop alacak ise tek tek dağatıyorlarmış.300 fiş bitincede laptop bitti boşuna beklemeyin deniliyormuş.herkez 1 ürün alabiliyor.Buna göre saat hesabını siz yapın artık:))

ÖNEMLİ NOT:Dostlarım bestbuy bildiğim kadarı ile sadece axses karta vade farksız taksit yapıyor.Kalanına vade farkı koyuyor.Giderken bunlarıda göz önune alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burusuk35 -- 22 Aralık 2009; 9:59:30 >
  • Valla adamlara helal olsun o zaman...
    Çok takdir ettim bu ürünleri fişle vermelerini ya...

Herkes 1 ürün alabiliyor derken, sadece 1 ürün mü yoksa her çeşitten 1 tane mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-33D6A5293 -- 22 Aralık 2009; 9:50:03 >

• http://www.eksenbilgisayar.com/pinfo.asp?pid=25352

notebook ihtiyacı olanlar bu modeli kaçırmasın, benim gibi 18 ay hp laptop kullanıp paranızı servis sorunu yüzünden geri alma olasılığınız da yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

http://www.eksenbilgisayar.com/pinfo.asp?pid=25352

notebook ihtiyacı olanlar bu modeli kaçırmasın, benim gibi 18 ay hp laptop kullanıp paranızı servis sorunu yüzünden geri alma olasılığınız da yüksek.

Yahu dur milleti uyandırma sadece ben alıcam

• snapsy amin amin inşallah alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

snapsy amin amin inşallah alırsınız.

aminnnnnnnn.inşalah.bugün öğlen gidip bonusa nekadar vade farkı koycaklar öğreneceğim.eksende bonusa 6 taksitle 1467TL bu hp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batistuta

@unpop Kısıtlı stoklar dediğiniz ürününe göre 300-400-700-1000 li stok rakamları. Ayrıca kettle ve printer sadece ufak örnekler, 649a 82 toshiba lcd, 999a 4650 ekran kartlı notebook alabilmek ihtiyacı olanlar için mukemmel olacak. Ayrıca tek tük ürünlerde değil her gün 1-2 kategori komple indirime giriyor. Daha ne yapılabilir merak ediyorum 365 gün tün ürünlerde %25mi yapılsın?

Tv de 400 stok var kuyrukta 1000 kişi. ben bugun işten çıkıp magazaya gidip uygun fiyat indirimli tv alabilecekmiyim , hayır. Yarın gidip alabilecekmiyim hayır. Napalım illa her gun istedigimiz urun var mı diye kampanya takip edip, sabah 6 da kuyruga mı girelim. Eger sloganı dunyanın en ucuz fiyatı bizde ise firmanın 365 gün lcd ler uygun fiyatta olmalıdır ama gittik baktık piyasadan bile pahalı..
    Boyle indirim de magazacılık da ancak kısa donemli reklam calismalari icin fayda.

• bitmiştir dimi lap top
  • quote:

Orijinalden alıntı: h!j@cker

bitmiştir dimi lap top

usta laptop kampanyası yarınnnnnnnn.1. syfada resmi varrrr.
  • quote:

Orijinalden alıntı: h!j@cker

bitmiştir dimi lap top

Yarın laptop giriyor kampanyaya merak etme.. hadi yine iyisin

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.