Şimdi Ara

Best Buy Günlük İndirimleri (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
1
Favori
29.177
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adepex

Ankara'da baya şehir dışında yani, oraya şehir merkezinden gidip gelmesi de ayrı bir dert. Keşke Ankamoll gibi bir yerde olabilseymiş.

Çayyolundan arabayla, 5 dakikalık mesafede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömerözkan

quote:

Orijinalden alıntı: maqician

quote:

Orijinalden alıntı: ömerözkan

Besy Buy İzmirdeki Media Markı bitirir.
    Dün Best Buyı gezdim. Kalabalık merakla gelen tüketiciler. Kendilerine göre inidirimli gördükleri ürünleri alıyorlar.
    Üst kata baktım Planet Bowling açılmış.
    Sonra geze geze Media marka gideyim dedim. Samsung b450 model 42 inc lcd tvye 1599 lira etiket yapmışlar.
    Ama içeride in cin top oynuyor.

LCD mi bu..?Plazma olmasın..?

Lcd

42b450 serisi plazma tvl'lerdir lcd değildir. Bu arada teknosa'da da aynı para 1599 t -->http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110011114&CS_Category=_PLAZMA_TV854&CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unpop -- 22 Aralık 2009; 18:38:44 >

• akşamdan gidenleri bir türlü anlamadım anlayamadım.......
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cedriccan

quote:

Orijinalden alıntı: unalb01370

quote:

Arkadaslar simdi geldim Best'ten kesinlikle sistemli cok takdir ettim. Media Markt rezilldiginden sonra mukemmeldi.
    Oncelikle sıralar cok duzenli cok yuksek miktarda guvenlik gorevlisi var ve en onemlisi size kupon veriyorlar 400 tane LCD TV icin ellerinde 400 kupon var bunlar sıranın basında insanlara veriliyor. Eger kupon biterse gorevli ananons yapıyor ve kupon bitti yani elimizde size verecek stogumuz yok diyor ve vatandas bosuna beklemiyor.
    Kuponu aldıktan sonra kasaya gidiyorsunuz ve faturanızı alıyorsunuz. Faturayı aldıktan sonra ise arkadaki tedarik bolumune gidip malınızı alıyorsun hersey cok sistematik benden kocaman bir artı aldı Best Buy.
    Gorevliden ogrendigime gore indirimler yılbasına kadar devam edecekmis.

Bu arada 2 LCD tv aldık 2 kisi LCD TV kuponları 7:30 gibi bitti. Pc kuponları ise ondan cok daha once bitti.

kupon işi konusunda bi iki sorum var. şimdi sıraya giriyoruz bi gorevli gelip kupon veriyor.bize gelip hangi ürünü alıcaksın diye sorup o ürünün kuponunumu veriyor? yada kuponu alınca sıradan çıkıp evime gidebiliyormuym? yani elimde kupon varsa o ürün benim için rezerve olmuş demek mi? şubatta ankaradada açılış var.büyük ihtimalle aynı şekilde yaparlar.bilgi toplıyım dedim birazcık

Yok kardesim sen sırada ilerlerken gorevli belli bir noktada duruyor onun yanına gidiyorsun ve kuponunu alıyorsun. Kuponların gecerliligi aynı gun oglen 12:00'a kadar gecerli yani hemen gidip alsan iyi edersin

Bu kupon işini birisi tam olarak anlatabilir mi acaba? ürünü almak için mi kupon alıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmettuncez

quote:

quote:

quote:

Arkadaslar simdi geldim Best'ten kesinlikle sistemli cok takdir ettim. Media Markt rezilldiginden sonra mukemmeldi.
    Oncelikle sıralar cok duzenli cok yuksek miktarda guvenlik gorevlisi var ve en onemlisi size kupon veriyorlar 400 tane LCD TV icin ellerinde 400 kupon var bunlar sıranın basında insanlara veriliyor. Eger kupon biterse gorevli ananons yapıyor ve kupon bitti yani elimizde size verecek stogumuz yok diyor ve vatandas bosuna beklemiyor.
    Kuponu aldıktan sonra kasaya gidiyorsunuz ve faturanızı alıyorsunuz. Faturayı aldıktan sonra ise arkadaki tedarik bolumune gidip malınızı alıyorsun hersey cok sistematik benden kocaman bir artı aldı Best Buy.

Bu arada 2 LCD tv aldık 2 kisi LCD TV kuponları 7:30 gibi bitti. Pc kuponları ise ondan cok daha once bitti.

kupon işi konusunda bi iki sorum var. şimdi sıraya giriyoruz bi gorevli gelip kupon veriyor.bize gelip hangi ürünü alıcaksın diye sorup o ürünün kuponunumu veriyor? yada kuponu alınca sıradan çıkıp evime gidebiliyormuym? yani elimde kupon varsa o ürün benim için rezerve olmuş demek mi? şubatta ankaradada açılış var.büyük ihtimalle aynı şekilde yaparlar.bilgi toplıyım dedim birazcık

Yok kardesim sen sırada ilerlerken gorevli belli bir noktada duruyor onun yanına gidiyorsun ve kuponunu alıyorsun. Kuponların gecerliligi aynı gun oglen 12:00'a kadar gecerli yani hemen gidip alsan iyi edersin

Bu kupon işini birisi tam olarak anlatabilir mi acaba? ürünü almak için mi kupon alıyoruz

Sıraya giriyorsun. Görevliler ilk sıradan başlayarak herkese almak istediği ürün için, ürünün cinsi , marka modeli rengi özellikleri vb. ve fiyatının yazdığı pusula veriyorlar. Stok bitince bekleyenlere söylüyorlar. Kuponu alan sırayla içeri giriyor , ödemesini yapıp isterse ürününü dışarıdan depodan alıp gidiyor isterse mağazayı gezip çıkarken ürününü alıyor. Öğlen Saat 12 ye kadar ürünü almak zorundasın. Almazsan hakkın yanıyor. Çok düzenli bir organizasyon yapmışlar. İtiş kakış kesinlikle yok. O kadar sırada bekleyen insan bu sistem sayesinde eriyip gidiyor. mağazaya girinrken 20 şer kişilik gruplar halinde alıyorlar , her ürün için bir kupon alabiliyorsun. 2 tane alsan dahi ödeme esnasında 1 tanesinin ödemesini yapıyorsun.

• kupon dağıtımı saat kaçta başlıyor
  • 25inden sonra bitmeyecek bir arkadas oyle birsey soylemis bestbuy amerikada yılın 365 gunu bu tarz indirimler yapılır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrudoN

25inden sonra bitmeyecek bir arkadas oyle birsey soylemis bestbuy amerikada yılın 365 gunu bu tarz indirimler yapılır...

aynen öyle bencede 25inde bitmeyecek diye bende biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz

quote:

Orijinalden alıntı: ahmettuncez

quote:

quote:

quote:

Sıraya giriyorsun. Görevliler ilk sıradan başlayarak herkese almak istediği ürün için, ürünün cinsi , marka modeli rengi özellikleri vb. ve fiyatının yazdığı pusula veriyorlar. Stok bitince bekleyenlere söylüyorlar. Kuponu alan sırayla içeri giriyor , ödemesini yapıp isterse ürününü dışarıdan depodan alıp gidiyor isterse mağazayı gezip çıkarken ürününü alıyor. Öğlen Saat 12 ye kadar ürünü almak zorundasın. Almazsan hakkın yanıyor. Çok düzenli bir organizasyon yapmışlar. İtiş kakış kesinlikle yok. O kadar sırada bekleyen insan bu sistem sayesinde eriyip gidiyor. mağazaya girinrken 20 şer kişilik gruplar halinde alıyorlar , her ürün için bir kupon alabiliyorsun. 2 tane alsan dahi ödeme esnasında 1 tanesinin ödemesini yapıyorsun.

ee tabi, Amerikalı değilmi,düzen-iş disiplini 10 numara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi search in vain -- 22 Aralık 2009; 19:27:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kerem_usta

kupon dağıtımı saat kaçta başlıyor

Kesin saati belli değil ama Kupon dağıtımı 07:00 - 08:00 arası başlıyor gördüğüm kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guven35 -- 22 Aralık 2009; 20:15:53 >
  • valla laptop çok iyi fiyatmış...alıp satsam mı ki acaba
  • ya arkadaşlar ben o indirimli 3 üründen 1 tanesini almayacağım sadece gidip %15 indirimden telefon alacağım yine sıraya girmek zorundamıyım.
  • o zaman öğlen git. saat 10-11 gibi sıra kalmıyor zaten

quote:

Orijinalden alıntı: anilkoman

ya arkadaşlar ben o indirimli 3 üründen 1 tanesini almayacağım sadece gidip %15 indirimden telefon alacağım yine sıraya girmek zorundamıyım.
  • Bu günkü tv indiriminden LG 42LH3000 lcd tv yi 1600 TL 'ye aldım. Bayadır 42B450 plazmayı kesiyordum ama şu servise usb den görüntü oynattığını öğrenince %15 fırsatını kaçırmayayım dedim.
  • Arkadaşlar sıra filan varmı bakan arkadaşlar vardır belki. Ben 23:00 gibi gitmeyi düşünüyorum.Erkenmi acaba :D
  • yarın laptop alıpta satmak isteyen olursa buraya yazsın şartlar uygun olursa alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madde48

yarın laptop alıpta satmak isteyen olursa buraya yazsın şartlar uygun olursa alabilirim.

Diyelim ki ben aldım. Şartlar nedir?
    1.100 TL.ye alan varsa şimdiden sattım gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcold1907

Arkadaşlar sıra filan varmı bakan arkadaşlar vardır belki. Ben 23:00 gibi gitmeyi düşünüyorum.Erkenmi acaba :D

birader naptın ya..kendine yazık..ben ne dıyorum sabah 9 da gittim yemin ederim.9.30 da aldım netbook u..
  • memnunmusunuz o netbook dan ben kaçırdım diye üzüldüm biraz
  • Yarınki indirimle birlikte 5800 kaça geliyor?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.