Şimdi Ara

Best Buy Günlük İndirimleri (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
1
Favori
29.177
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sabah 9 da netbook kuponu aldım.düşünün artık..gece falan hikaye öncedende yazmıştım zaten
  • arkadaşlar kuponları nezaman dağıtmaya başlıyorlar, açılış saatinde mi, yoksa daha erken saatlerde mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: unalb01370

quote:

Orijinalden alıntı: Cedriccan

Arkadaslar simdi geldim Best'ten kesinlikle sistemli cok takdir ettim. Media Markt rezilldiginden sonra mukemmeldi.
    Oncelikle sıralar cok duzenli cok yuksek miktarda guvenlik gorevlisi var ve en onemlisi size kupon veriyorlar 400 tane LCD TV icin ellerinde 400 kupon var bunlar sıranın basında insanlara veriliyor. Eger kupon biterse gorevli ananons yapıyor ve kupon bitti yani elimizde size verecek stogumuz yok diyor ve vatandas bosuna beklemiyor.
    Kuponu aldıktan sonra kasaya gidiyorsunuz ve faturanızı alıyorsunuz. Faturayı aldıktan sonra ise arkadaki tedarik bolumune gidip malınızı alıyorsun hersey cok sistematik benden kocaman bir artı aldı Best Buy.
    Gorevliden ogrendigime gore indirimler yılbasına kadar devam edecekmis.

Bu arada 2 LCD tv aldık 2 kisi LCD TV kuponları 7:30 gibi bitti. Pc kuponları ise ondan cok daha once bitti.

kupon işi konusunda bi iki sorum var. şimdi sıraya giriyoruz bi gorevli gelip kupon veriyor.bize gelip hangi ürünü alıcaksın diye sorup o ürünün kuponunumu veriyor? yada kuponu alınca sıradan çıkıp evime gidebiliyormuym? yani elimde kupon varsa o ürün benim için rezerve olmuş demek mi? şubatta ankaradada açılış var.büyük ihtimalle aynı şekilde yaparlar.bilgi toplıyım dedim birazcık

Yok kardesim sen sırada ilerlerken gorevli belli bir noktada duruyor onun yanına gidiyorsun ve kuponunu alıyorsun. Kuponların gecerliligi aynı gun oglen 12:00'a kadar gecerli yani hemen gidip alsan iyi edersin

• Laptop güzelde işlemcisi kötü bence , ps3 e bi indirim yapsınlar hemen izmirdeyim
  • Demin ordaydım flaş bellekler (4gb)bitmiş.herkez samsungun 32inç tv,sini alıyordu.etiket fiyatı 1059TL.%15 indirimini düşün 800 küsüre geliyordu sanırsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metbey

Arkadaşlar ne yazık ki internetten satışı 2010 sonlarında açacaklarını duyurmuşlarwww.shiftdelete.net 'te haberi mevcut.....

bende tam bunu sorucaktım tühh kötü oldu istanbula ne zaman gelecek ya
  • Besy Buy İzmirdeki Media Markı bitirir.
    Dün Best Buyı gezdim. Kalabalık merakla gelen tüketiciler. Kendilerine göre inidirimli gördükleri ürünleri alıyorlar.
    Üst kata baktım Planet Bowling açılmış.
    Sonra geze geze Media marka gideyim dedim. Samsung b450 model 42 inc lcd tvye 1599 lira etiket yapmışlar.
    Ama içeride in cin top oynuyor.
  • Planet bowling'de de kampanya vardı.
    Hafta içi Öğlen 12:00 - 15:30 arası
    Ana yemek+ salata+tatlı veya meyve + BOWLING 6 TL

Hafta içi Akşam 18:00 - 21:00 arası
    Ana yemek+ salata+tatlı veya meyve + 1 kadeh şarap + BOWLING 12 TL

Yakın olsam giderim ama maalesef Bostanlı'dan orası çekilmez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: plcmn

Planet bowling'de de kampanya vardı.

Oooo süper bu.artık her oğlen oraya takılırızz.İçecekte olsa iyi olurdu..!
  • quote:

Orijinalden alıntı: plcmn

Planet bowling'de de kampanya vardı.

gözünü sevdiğimin İzmir'i fiyatlara bak bea
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömerözkan

Besy Buy İzmirdeki Media Markı bitirir.
    Dün Best Buyı gezdim. Kalabalık merakla gelen tüketiciler. Kendilerine göre inidirimli gördükleri ürünleri alıyorlar.
    Sonra geze geze Media marka gideyim dedim. Samsung b450 model 42 inc lcd tvye 1599 lira etiket yapmışlar.

LCD mi bu..?Plazma olmasın..?
  • Yarın gece Bestbuy kuyruğuna gircek arkadaşlara duyurudur.
    Havadurumu gece kuru ayaz 5 derece veriyor.
    Sıkı giyinmenizi,Varsa termosda sıcak içeceğinizi getrimenizi şiddetle tavsiye ediyorum!
    O tv plazma dostum.
  • Kaç gibi sıraya girmeye başlanıyor acaba giden arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilir mi ?
  • beyler ben bu gece 11-12 gibi gidicem bestbuy'a
    sabaha kadar artık nasıl geçer zmn bilmiorm ama açar mp3mü
    müziklerimi tekrar tekrar dinlerim
    gelicek arkadaşlar varsa haber verin birlikte bekliyelim kuyrukta.muhabbet olur canımız sıkılmasın yaw.
    walla bu laptop'u almalıyım.hem ekran kartı hem işlemci tasarım marka fiyat...
    hepsi mükemmel.
    işimi riske atmak istemiorm. sabahtan gidip KALMADI bitti fln gbi şeyler duymak istemiorm
  • Allah kolaylık versin sana dostum.8 saat oralarda ayakta soğukta.zor valla.dandikden oturabileceğin tabure kutu gibi bişeyler falan al bari yanına.25i son zaten kampanyaların.Şimdi aldınız aldınız.25 inden sonra yok.Gerçi bunlar yine arada bir mecbur yaparlar kampanya.Nede olsa hepsi balçovaya toplandı bu firmaların demi!:))Darty de sanırım bestbuy binasına mağaza açacakmış diye duydum!!
  • sabah 6da uyanıp eşofmanlarımla printer için gitmeyi düşünüyorum :) seviyorum balçovayı yavaş yavaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maqician

quote:

Orijinalden alıntı: ömerözkan

Besy Buy İzmirdeki Media Markı bitirir.

LCD mi bu..?Plazma olmasın..?

Lcd
  • best buy'ın ferahlığını, müşterileriyle olan ilişkilerini gördükten sonra Mediamarkt bana pazar yerini andırıyor açıkçası. hele ki polislerin falan olduğu son olaylardan sonra mediamarkt'ın best buy'dan alması gereken çok ders var bana göre.
  • Şu hp tam aradığım notebook.Fiyatı da çok iyi.Almak isterdim.Keşke net üzerinden satış olsaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPETNAS

quote:

Orijinalden alıntı: adepex

quote:

Orijinalden alıntı: SPETNAS

Best Buy Ankara'da Mesa Plazada açılacakmış. Gordionda Electroworld açıldı. Kentparkta Mediamarkt açıldı ve yine Kentparkta Darty açılacak. Vatan bilgisayar da bunlara gayet yakın Ankara'da. Ortalık iyice kızışacağa benziyor .

Ankara'da ne zaman açılacakmış bilen var mı? Mesa Plaza nerede acaba?

Şubat ayında diye bir söylenti var. Eskişehir yolu üzerinde Gordionu geçtikten sonraki ışıklardan solda Migrosun olduğu yerde. Mesa Koru Sitesinde.

Ankara'da baya şehir dışında yani, oraya şehir merkezinden gidip gelmesi de ayrı bir dert. Keşke Ankamoll gibi bir yerde olabilseymiş.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.