Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (847. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.076
Cevap
666
Favori
2.295.149
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 845846847848849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • macodan urun alinri mi ne dersiniz? gonderiyirlar mi ürünü? resmen piyasada 250tl olan optimum gold u optimum kreatinle birlikte havale fiyatı 212 tl, inanılması güç rakamlar???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crossingover35 kullanıcısına yanıt
    Bugüne kadar forumda gönderilmeyen olmadı hocam. Ben 7 tane sipariş verdim.
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    vay be çiftlik bank gibi olmasın buda

• quote:

Orijinalden alıntı: Light_Velocity

Çilekli bir kutu protein tozu bitirdik, şuan yine çilekli kullanıyorum, bir çilekliyi daha kaldıramam değişiklik lazımo yüzden bu açılmamış çilekli iso 100 ile takas yapmak isteyen var mıdır diye bir sorayım buradan :)
    arkadaşlar kutu hala kapalı, hala takaslayamadık :) Var mıdır düşünen

• 1400gr protein tozu ve kreatinim ihtiyaci olana verilecektir pm kreatin 500gr creapure

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canergsgs -- 22 Temmuz 2020; 6:12:39 >
  • Technical.assistance kullanıcısına yanıt
    Hocam daha ucuza satılıyor zaten bide "Besin takviye Fırsatları" ile ne alakası var ?
  • Arkadaşlar Aralık ayı başında 1 haftalığına Fransa'ya gideceğim.
    Türkiye'de bulamadığınız vitamin, takviye vbz ya da farklı ürünlerin-ihtiyaçlarınızın temini konusunda yardımcı olmaya çalışabilirim.
    Ben kendim de Adalet Bakanlığı mensubuyum, güven konusunda endişeniz olmasın.
    Arzu eden özel mesaj ile ulaşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andre_ -- 19 Kasım 2018; 23:47:52 >
  • andre_ kullanıcısına yanıt
    Hocam ben gnc yohimbine ve gnc megamen istiyorum kaca patlar :)

• slmfrkn S kullanıcısına yanıt
    hocam 0 ı 150 tl yazacaktım
  • Technical.assistance kullanıcısına yanıt
    Eyv. Hocam yanlış anlamışız. Kusura bakmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur3435

maçodan olimp izole 1 ay sonra geldi :P 188tl ye 1 olimp izole(2020skt li) 2 shaker 3 servis bigjoy whey ve gainer 300 tabletlikte dynamic nutrition komplex aminoasit almış oldum. sözde çanta da göndereceklerde ama onu göndermemişler çokta önemli değil.

bunlar galiba parayı faize yatırdılar 11.11 de de kupon vs kullanıp ürün alip gönderdiler
    Hocam o çanta olayı klasik taktiği. Bana da yaptılar. Bi bu bir de optimum nutrition sipariş edip multipower yollamaları klasik hareketleri.
  • https://www.nutrishop.com.tr/premium-whey-isolate-2940.html

• Bu supplementlerin hepsi Türkiye’de mi üretiliyor arkadaşlar ? Yurtdışından supplementler ile türkiyedeki arasında kalite farkları olduğu söyleniyor

• https://urun.n11.com/l-karnitin-ve-cla/avicenna-form-120-bitkisel-skt-022021-P213903353

120 kapsul için iyi fiyat kötü yorum görmedim işe yararmı eminde değilim ama ben aldım cla ile beraber kullanıp deneyeveğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HK-416

https://www.nutrishop.com.tr/premium-whey-isolate-2940.html
    fiyat uygun ama ocak ayında skt. site nasıl güvenilirmi arkadaşlar.
  • Aloprotein den 3 ay once siparia vermistim. Sormadan iptal etmislerdi. Thh karari istedigim urunlerin gonderilmesi gerektigini belirtiyor. Ayrica 130 tl gibi vergi odemek zorundalar. Simdi soruyorum

1) musteri memnuniyetine dayanarak urunler gonderilemezmiydi ?

2) hala ve hala thh karari elime ulasmali diyerek bu taviri devam ettirmeleri hos mudur ?

Adidas thh kararini mail attiginda aninda yardimci olup ceki tamamlayip urunu yolluyor bu firma yerel firma olmaktan ileri gidememis. Memnuniyetim saglanirsa konuya guncelleme olarak belirticem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tatar 55

Aloprotein den 3 ay once siparia vermistim. Sormadan iptal etmislerdi. Thh karari istedigim urunlerin gonderilmesi gerektigini belirtiyor. Ayrica 130 tl gibi vergi odemek zorundalar. Simdi soruyorum

1) musteri memnuniyetine dayanarak urunler gonderilemezmiydi ?

2) hala ve hala thh karari elime ulasmali diyerek bu taviri devam ettirmeleri hos mudur ?

Adidas thh kararini mail attiginda aninda yardimci olup ceki tamamlayip urunu yolluyor bu firma yerel firma olmaktan ileri gidememis. Memnuniyetim saglanirsa konuya guncelleme olarak belirticem.
    Sende yine iyi THH kararı elimize ulaşmalı diyorlar. Bende para iadenizi yaptık, (ki ben öyle bir şey istemedim, isteğim dışında iptal ettiler)karar elimize ulaşsa bile ürünü göndermeyeceğiz dediler. İstediğiniz yere şikayet edin diyorlar. Kendilerine, 45 TL'lik fark yüzünden göndermedikleri ürün için icradan avukat masrafı ve vergileri ödeyecekleri zaman gram acımayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 19 Kasım 2018; 18:50:20 >

• tarican10 kullanıcısına yanıt
    ben varım.

İstediğim ürün yerine 15 gün bekletip alakasız maximus diye birşey gönderdiler. GEri dönüş bile yapmadılar. Bundan sonra ya görerek ya da adam gibi satıcıdan sipariş veririm. ders oldu.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    120 tl bilirkisi ucreti odeyecekler zaten ben urunlerimi her turlu alirim mahkemeden buyuk degil hic bir firma.

• 
Sayfa: önceki 845846847848849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.