Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (1604. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.103
Cevap
667
Favori
2.299.192
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16021603160416051606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eyvallah. Farklı ürün olarak ne önerirsiniz başka markalarda tecrübeleriniz varsa yazarsanız memnun olurum

• Ben de Commander’dan ikili Whey siparişi verdim, özellikle aromalarını merak ediyorum umarım memnun kalırım.
  • Backyardfarming kullanıcısına yanıt
    MySupplement, Bigjoy, Hardline, Commander, Hiq değerlendirin.

Şu aralar forumda commander popüler. %10 indirim koduyla deneyebilirsiniz.
  • PlayerX kullanıcısına yanıt

Neli sipariş verdin kardeş? Ben supplementlerin çikolatasından başka tecrübe edinmedim. Ürünü denedikten sonra düşüncelerini aktarırsın sana zahmet

• HK-416 kullanıcısına yanıt

Sosyal medyada da balon haline geldi bu sektör, bugün bigjoy kullanan yarın hiq diyor paranın gücü adına.. o yüzden kullanıcıların tecrübesi önemli. Önerilerin için sağ ol kardeş

• Backyardfarming kullanıcısına yanıt

Brownie ve bisküvili sipariş verdim, forumda deneyen arkadaşlar oldukça olumlu yorumlar yazıyor

• Nutriking hakkında neler biliyosunuz? Kadir hoca paylaşıyodu bu markayı ve bazı ürünleri mantıklı geliyor mesela bu propolisli olanhttps://nutriking.com.tr/whey-propolis-1410gr/ sizce nasıl bir üründür bu? Markaya güvenebilir miyiz?
  • İnsanlar kaliteli ürünle buluşuyor. Firma bütün ürünleriyle alakalı analiz sonucunu paylaşmış içerik analiz garantisi vermiş. Başka hiçbir firma bunu yapamamış. Başka bir firma çalışanı olduğu tespit edilen biri gelmiş markaya çöp diyor. Adamların daha ne yapması lazım ? Ben commanderın bütün ürünlerini kullandım preworkout çok etkili hayatımda hiçbir preworkouttan böyle bir hissiyat almadım daha önce. Whey de bütün aromalar güzel ama benim için sırası brownie-çilek-bisküvi olur. Creatine de oldukça iyi 200mesh mikronize form. Artık commanderdan başka marka kullanmam
  • Breeking B kullanıcısına yanıt
    Patiswiss v2. o kadın da marketing kitapları okudum, daha iyisini yazarım dedi, sonuç -> pert.
  • melihcskn M kullanıcısına yanıt
    rezillik övmesi değil, profile tüm bilgilerini yazmış, bari onları kaldır.
  • LiveStorm-TR kullanıcısına yanıt
    hocam bunları temizlemeyi unutmuşsun.
    please delete.
    Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 1 Mayıs 2024; 20:7:57 >
  • hamdictn kullanıcısına yanıt
    Çok bilgim yok markayla alakalı ama bu fiyata güvenilir olsa bile düşünecek bir durum yok zaten. Güvenilir bir çok marka daha iyi ürünler sunuyor zaten bu fiyatlara.
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Çalışan olduğunu reddederek övmesi kesinlikle çok yanlış ve etik değil. Bu çocuk en başta çalışan olduğunu kabul edip şöyle firsatlarimiz var böyle kampanyamız var, üretim tesisimiz budur, shakerin çürük kokmama sebebini gıda muhendisine sordum cevabimiz budur sebebi şudur vs vs gibi yaklaşsa, bir firmanin tüketiciyle böyle ilgilenmesinden herkes memnun olurdu zaten. Üst duzey bir yetkili buraya gelip özür dilemediği sürece bu imaji kurtarma ihtimali yok. Çünkü bu çocuğun buraya yazdığı her harf firmayı bağlar.. umarım firmanın haberi yoktur, firmanın izniyle böyle birsey yapıldıysa daha da kötü durum. Çünkü bizim ürünleri övecek ve karşı bir argüman sunulduğunda üst perdeden konuşacak çalışanlara ihtiyacımız yok, ama sorunlara çözüm olacak ve her konuda şeffaf davranıp dürüst olacak firmalara ihtiyacımız var. Buda çok zor olmasa gerek.

Diger hiqci çocukda hemen karşıt bir yorum geldiğinde, üst perdeden konuşmaya başlıyordu. Ne kadarda benzer hikaye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Breeking -- 1 Mayıs 2024; 21:22:29 >

demek istediğim, rezillik sıralaması yaparsak, profilini gizlememesi daha büyük rezillik oldu. bence yani.
  • melihcskn M kullanıcısına yanıt

Doğru söylüyorsunuz. Propolis son birkaç senedir popüler olduğu için bi acaba dedim ama bildiklerimizden şaşmamak gerek

• wtn W kullanıcısına yanıt
    HAHAHAHAHHA ELEMAN FENA PATLAMIŞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chaveez -- 1 Mayıs 2024; 21:58:45 >

Kadir hoca pek saygın birisi değil bence propolisli diye bunu almayın. Zaten buradan kampanya yakalarsanız aynı fiyata bal firmalarından propolisi de alabilirsiniz çok isterseniz

+1 hocam

Bunlar anladığım kadarıyla partilerin trölleri gibi bir oluşum. Sporla alakaları 0 ( bu elemanın kollarının max 35 cm olduğu fotosu var marka standında) bu adamların tek bildikleri kendi markalarını övmek. Spor bilgileri o kadar. Kendime üzülüyorum aylarca bunlarla tartışmaya girdim.

Bu adama clenbuterol desen animal cuts desen onlar ne yaa bizim karnitini iç idrar yaparken çıkan yağları görürsün.

Tribestan, Gaba, Animal Stak desen ya abi geçin ben xxx marka kompleks aminodan başka bilmem içiyorsun uçuyorsun diyecek yüzsüzlük ve arsızlık seviyesine sahip.

Propolisli whey içinde yorumum tek emojidir 😊
    5 kavanoz bal 100 tl 😂😂😂
  • tadı kıvamı geri dönüşü her şeyiyle sevdiğim bir ürün, şu sıralar n11 kupon dağıtıyor, onunla ve nays indirimiyle beraber fena fiyata gelmiyor 77 servis olduğu için. tavsiye olunur.

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri
    Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleriwww.n11.com
    Xpro Nutrition Concentrate Whey Protein Tozu 2310gr -Bisküvi Fiyatları ve Özellikleri
    https://www.n11.com/urun/xpro-nutrition-concentrate-whey-protein-tozu-2310gr-biskuvi-29505294?magaza=protein7
  • 
Sayfa: önceki 16021603160416051606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.