Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (1105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.010
Cevap
663
Favori
2.291.959
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11031104110511061107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kesinlikle uzak dur, kesinlikle!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Paketi 5.8 tl ye geliyor cüzdan yuklemesi ile. Marketlerde yaklasik 22 tl. Hergun ilacli tavuk yemekten gidaklamayin sonra 😄

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

• solent S kullanıcısına yanıt
    Bilerek bu linki atiyorsun. Amac belki 1 2 sazan daha duser. Surekli ayni yorumla protein market linkleniyor. Artik forumun direk sansurlemesi lazim boyle firma adlarini.

• Tatar 55 kullanıcısına yanıt
    Yumurta hesap mi bu? Daha önce uyarmistim bu siteyi

• Arkadaşlar 4 yaş indirimi vardı %20 hangi sitedeydi bulamadım.
    Bir de soru soracağım. Bcaa kullanınca uyuma güçlüğü çeken var mı benim gibi? 2 saatte bir uyanıyorum istemsizce. Deliksiz bir uyku uyuyamıyorum.

• linkorn L kullanıcısına yanıt
    O indirim proteinocean.com daydı ancak bitti bana dm atarsan sana 300 tl'ye 75 TL'lik indirim çeki tanımlayalım, hediyem olsun sana. uykusuzluğa gelirsek Bcaa uykusuzluk yapmaz ama içinde yoğun miktarda B6 vitamini olan supplement kullanıyorsan bcaa fusion gibi Bu yapabilir. Örnegin pre workout kullanımi, özellikle yoğun kafein,vitamin vb . uykusuzluk yapar,2 hafta bunları birakarak vucudu dinlendir ve durumuna bak ama bence en önemli nedeni yatmadan evvel mideni yoracak supplementi ya da yiyecek yemen . Et ve benzeri ürün yatmadan önce tüketme bunlar sindirimi zor olduğu için uykusuzluk yapar kendimden örnek vereyim casein protein tüketimini Bu yüzden bıraktım çünkü casei korkunç bir uykusuzluk yapıyor. Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silveraction -- 15 Temmuz 2020; 21:26:22 >

• solent S kullanıcısına yanıt
    Parayı ödüyorsun, ürünü rüyanda kullanıyorsun.Üstüne de bir bardak buz gibi su içiyorsun. Sindirimi kolay oluyor.

• silveraction kullanıcısına yanıt
    Hocam gece bir yer bulup sipariş vermiş bulundum ama yine alacağım şeyler olacak. Çek tanımlarsak geçerlilik süresi ne kadar. Şuan yeterli supplementim var ama eylüle tekrar alırım sanırım.

• Arkadaşlar dudagimin kenarında yara çıktı aylardır gecmiyor doktor vitaminsizlikten dedi ne önerirsiniz?

• hastaruhluluciferian kullanıcısına yanıt
    Bunu söyleyen doktor kan testi yapmadımı?

• berkay3498 B kullanıcısına yanıt
    Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

Kral pandemi dolayısıyla online görüştüm kan testi yaptır dedi yaptırdım.sonuclar böyle

• Proteinocean dan sipariş vermek isteyen varsa ücretsiz kupon vericem bana dm atsin

• 2 kisiye verdim kuponu,sonuncuyu buradan atayim ilk kim kullanirsa , hak geçmesin Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

• 300 tl ye 75 tl indirim

• quote:

Orijinalden alıntı: hastaruhluluciferian

Kral pandemi dolayısıyla online görüştüm kan testi yaptır dedi yaptırdım.sonuclar böyle
    Kan normal duruyor, vitaminleri istememiş kanı kim istediyse. C vitamini ve demire aban hocam, angüler stomatit gibi bir şey olabilir dudak kenarında olduğuna göre. 1 haftada faaln geçmezse bir daha polikliniğe gidersin bence.

Ben olimpin multi vitaminini kullanmıştım, f/p olarak gayet kullanılabilir. Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbertEinstein -- 15 Temmuz 2020; 17:55:54 >

• https://www.proteinocean.com/bcaa-411-lansman

99 TL 80 SERVİS ÇOK İYİ FİYAT.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tatar 55

https://www.proteinocean.com/bcaa-411-lansman

99 TL 80 SERVİS ÇOK İYİ FİYAT.
    alınır mı arkadaşlar bu ürün ?
    Siteye girince %10 indirim kodu vermişti. Dün arkadaşla beraber 2 tane aldık ikisi 180 liraya geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

alınır mı arkadaşlar bu ürün ?

Alıntıları Göster
    Güzel ürüne benziyor, içeriğinde ek b6 beklemek fazla hayalcilik olur ama içeriği özellikle lösin olarak fazla tatmin edici.
    Promosyon kodu olarak "MERHABA10" yazarsanız 10 TL daha indirim alıyorsunuz bilginize.
  • 
Sayfa: önceki 11031104110511061107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.