Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (1107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: HK-416 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
32.017
Cevap
663
Favori
2.292.407
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11051106110711081109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni çıkan BCAA sından bugün sipariş verdim. Deneyip yorumları yazarım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bak su karisimi simdi yaptim,100 gr lor peynire 2 erik attim ve yaklasik 150 ml suyla cirptim. Al sana 20 gr protein! Üstelik Bana maliyeti yaklasik 1.5 tl 🧐

• silveraction kullanıcısına yanıt
    hocam lorun kilosu olmus 20 lira çökelek olmasin o :)
  • Radical Brain kullanıcısına yanıt
    Migros 7 tl aldim

• Nerden aliyorsunuz 20 tl ye? Bodrumda mi yaşıyorsunuz?

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt
    Sh57 presini kullaniyorum cok iyi ciddi anlamda düsük karb dönemlerinde dahi çok iyi pump aliyorum tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin10oktay -- 17 Temmuz 2020; 1:47:2 >
  • Xpro Nutrition Whey Protein Tozu 1kg 139tl di geçen günlerde şimdi 159tl olmuş. Whey 3 matrix 139tl ama 908gr. Hangisini. Tavsiye edersiniz acaba? Xpro 3 adet hediye seçimleride var ayrıca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Mümkünse hiçbiri. İlla alacağım dersen xpro

• Seradonin kullanıcısına yanıt
    Neden hiçbiri dediniz?

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Daha önce deneme paketlerini kullandım. Beğenmedim. Bana hiç yeterli gelmedi.

• Arkadaşlar herkese merhaba az önce Hardline aradım ve kafamdaki bazı soruları sordum. öncelikle 3wheymatrix ürününde tahmin ettiğim gibi 24 gram protein artı 2 gram kreatin olarak yazılmış. Yani aslında 22 gram arti 2 gr kreatin olarak düşünebilirsiniz. Kendilerine ürün içeriklerinde 22 gram protein artı 2 gram creatine olarak yazsalar şeffaflık açısından daha doğru olacağını belirttim ,kendileri de hak verdiler ama ticari kaygılarla düzenlemeye gideceklerini düşünmüyorum 🤣
    Ayrica Bu ürünün hammaddesinin hipro ile aynı yerden alındığını öğrendim (hipro/bipro) hammaddenin aynı yerden alınması Beni tatmin etti ( hammadde usa) .
    Bi diger sorum bcaa ile ilgiliydi, geçen gün biri myprotein ürününün ördek kanadı olduğunu yazmıştı 🤣 Bcaa ürünlerinin kesinlikle fermente olduklarını belirttiler (bitkisel)
    Bir diğer haber ise kısa zaman içerisinde Ortadoğu ve balkanlar'ın en büyük tesisini açacaklarını söylediler. Isleri iyi yani ☺️
    Ürünlerinin içerisine creatine kattıkları için 3whey protein tozunu almam ama hipro , multivitamin ve creapure ürünlerini herkese tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silveraction -- 17 Temmuz 2020; 12:17:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: silveraction

Arkadaşlar herkese merhaba az önce Hardline aradım ve kafamdaki bazı soruları sordum. öncelikle 3wheymatrix ürününde tahmin ettiğim gibi 24 gram protein artı 2 gram kreatin olarak yazılmış. Yani aslında 22 gram arti 2 gr kreatin olarak düşünebilirsiniz. Kendilerine ürün içeriklerinde 22 gram protein artı 2 gram creatine olarak yazsalar şeffaflık açısından daha doğru olacağını belirttim ,kendileri de hak verdiler ama ticari kaygılarla düzenlemeye gideceklerini düşünmüyorum 🤣
    Ayrica Bu ürünün hammaddesinin hipro ile aynı yerden alındığını öğrendim (hipro/bipro) hammaddenin aynı yerden alınması Beni tatmin etti ( hammadde usa) .
    Bi diger sorum bcaa ile ilgiliydi, geçen gün biri myprotein ürününün ördek kanadı olduğunu yazmıştı 🤣 Bcaa ürünlerinin kesinlikle fermente olduklarını belirttiler (bitkisel)
    Bir diğer haber ise kısa zaman içerisinde Ortadoğu ve balkanlar'ın en büyük tesisini açacaklarını söylediler. Isleri iyi yani ☺️
    Ürünlerinin içerisine creatine kattıkları için 3whey protein tozunu almam ama hipro , multivitamin ve creapure ürünlerini herkese tavsiye ederim
    Ben yazmıştım, Myprotein'in hammaddesinin ördek kanadı değil duck feather yani ördek tüyünden olduğunu yazmıştım kendileriyle konuşup öğrendikten sonra. (From China, belki de Pekin ördeğidir special product ) Ha keza Optimum da aynı yöntemle elde ediliyor onu biliyordum da Myprotein'i yeni öğrenmiştim. Kendileriyle chat yoluyla konuştuktan sonra almaktan vazgeçmiştim. Dilerseniz siz de Myprotein sitesinde chat kısmından bağlanıp sorabilirsiniz.

Hardline ve Nutrade kendilerinin bitkisel fermante (mısır) yoluyla elde ettiklerini söyledi. Ben de onlarda aldım.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Ördek tüyü olması açıkçası benim açımdan hiç sorun teşkil etmiyor. İndirime filan girerse alırım. Ayrıca Hardline Türk firmaları açısından bana en çok güven veren marka. Proteinocean dan aldığım lansman ürünü BCAA da geldi. Tad, etki vb güzel ise tavsiye edeceğim. Fayda alamazsam out ürünler arasında yer alacak.

• Arkadaşlar bu tüye neden bu kadar taktınız bcaa hammaddelerinin çoğu kaz tüyü ördek tüyü ve kimyasal yöntemlerle üretiliyor fermente bcaa bakarsanız o bu yöntemle üretilmiyor Türkiye'de buna örnek ithal Grenade var bildiğim kadarıyla o fermantasyon yöntemi ile üretim yapıyor Yurtdışında birçok marka bu şekilde tüyden elde ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay3498 -- 17 Temmuz 2020; 15:27:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

Ördek tüyü olması açıkçası benim açımdan hiç sorun teşkil etmiyor. İndirime filan girerse alırım. Ayrıca Hardline Türk firmaları açısından bana en çok güven veren marka. Proteinocean dan aldığım lansman ürünü BCAA da geldi. Tad, etki vb güzel ise tavsiye edeceğim. Fayda alamazsam out ürünler arasında yer alacak.
    Sizin görüşünüz değerli benim için. Denedikten sonra burada yorumlarsanız hem almak isteyenler için hem de benim için bir değerlendirme olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kewel212

Üstad çok pahalıya alıyon çok...26 gram proteine 6-7 tl para ödüyorsun üstüne içtigin protein whey degil yani kana hızlıca karışmış olmuyor.Kazein proteini olarak düşünürsek maddi açıdan farklı.Ancak spor sonrası yıkımdan seri bir şekilde inşaaya geçmek adına uygun degil.sindirim süresi malum...Bu servis parasına weider premium alırsın.
    Edit:30 gr şekeri düşünürsek...zayıfsan şişmek adına gainer alabilirsin daha az şekeri bulunan gainerler var daha iyi şişirir.The protein works total matrix skt kampanyasından aldım 220 tl ye 50 servis ürün 100 gr. içinde 43 gram protein 50 gram karb’ın sadece 3 gramı şeker...güzel bi hacim ürünü proteini karb olsun...
    selamlar;

şuanda The protein works total matrix ürününü güvenilir ve uygun olarak nerden alabilirim ?

protein7'de stoklarda yok sanırım

• Seradonin kullanıcısına yanıt
    Tadı çok güzel ama etkisini bilemiyorum sizin incelemeniz de önemli

• serkanover kullanıcısına yanıt
    Aleykum selam hocam şuanda ürünün ithalatı yok eski ithal ürünler yani...Stoklarda bitirildi ben eskişehirde okumaktayım formgym den aytekin tüysüz aracılığıyla aldım.(kendisini Eskişehirden tanırım)şu an onlar satıyo ancak fiyat 370 tl civarlarında iletişim kurarsan instagram üzerinden yine satışı gerçekleştirebilir belki 350 vs bırakır.Bilemem o taraflrı
    Ancak güvenemem öyle dersen myprotein gaineri bulunmakta 30 gram protein 50 gram karb yine şeker oranı düşük ve the protein work gibi 370 tl değilde 250 tl di sanırım...Ancak bununda ithalatı yine sıkıntıda sınırlı satıcıları var.Elimdeki bittikten sonra bu ürünü almayı düşünüyorum.Protein ve karb değerleri iyi şeker oranı az tercih edilebilir bir ürün 250 tl ye göre...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gencler; Almanyada siradan bir market. Bu gün kendime bir seyler bakayim dedim. Fiyatlar bu sekilde.
    sampuan reyonunun solunda bakin neler var:) weider marka Protein barlar, whey, bcaa, creatine gibi ürünler var.

Bekleme yapmadan hizlica ulasmak icin alip cikiyorsun. Bunun disinda internet lebi derya cesit var. ve fiyat olarak daha uygun marketlerden.. Türkiyede Marketler ne durumda? Bu tarz supplement ürünler satilmaya basladimi.

• magancı kullanıcısına yanıt
    Kaliteyi ucuza sanırım sadece Türkiye’de alamıyorsun. ESN ve Multipower fiyatlarına bakın.

• 
Sayfa: önceki 11051106110711081109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.