Şimdi Ara

Beşiktaşın Alanyayı Yenip Lig Sonuna Kadar Lider Olacağı Gerçeği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
3.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fener ve galatasaraylı arkadaşları üzecek olan durum.

• Allahmisin ulan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

Allahmisin ulan

Değil ama onun bi tık altı
  • Üzülüyoruz tabi.

Avrupa karnesi, lisede spor bölümü okuyan öğrencinin geometri dersinden aldığı nottan hallice olduğu için üzülüyoruz ülke puanı adına.

• quote:

Orijinalden alıntı: Worm Holes

Bu kadar boş bir yorumu kim yapmış olabilir derken şaşırtmadı .

Bloklayıp 6.lığa sepetliyorum seni

Dolusu yok Şenol Güneş'in hıca sakallı bana boş yapıyosun diyo yaa, bu liste ne böyle? Üzülüyoruz yine bi rezillik çıkacak diye, ne yapalım dede.
  • rijkerink beyin avrupa karnesinide paylaşsana merak ettim
  • bkz; forumda ekşi sözlükteki gibi başlık açma sorunsalı

• Bu da yeni moda oldu herhalde ? Ekşi sözlüğe çevirdiniz burayı.
  • Sözlük olma çabaları vol 123123 gerek yok burası forum sözlük değil.
    Hadi bugün lider olduk eyvallah ama bu yaptıklarınız yüzünden puan kaybı yaşayıp 2. sıraya düştüğümüzde bu konu altındaki diğer takım taraftarlarıyla yine biz uğraşacağız adamlar haklı olarak makara yapacaklar. Gerek yok böyle şeylere 18. haftadayız.
  • Matheson kullanıcısına yanıt
    Beşiktaş son 20 yılda 3 kez şampiyon oldu tıpkı galatasarayın 74-93 yılları arasında 20 yılda 3 kez şampiyon olabildiği gibi. Tabi o zamanlar dekoder satılmıyordu. Gerçi o 3 şampiyonluktan 2 tanesi teşvik 1 tanesi şike. Neyse avrupa fatihi kısmına da gülüyorum. 2 yılda 14 maçta 1 galibiyet alabilen avrupa fatihi
  • Arkadaş açmayın şöyle konular.Hayır sonra puan kaybında hem madara oluyorsunuz hem takıma sataşıyorsunuz çöp diye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gene müneccimliğe soyunan bir arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: brandnew

Beşiktaş son 20 yılda 3 kez şampiyon oldu tıpkı galatasarayın 74-93 yılları arasında 20 yılda 3 kez şampiyon olabildiği gibi. Tabi o zamanlar dekoder satılmıyordu. Gerçi o 3 şampiyonluktan 2 tanesi teşvik 1 tanesi şike. Neyse avrupa fatihi kısmına da gülüyorum. 2 yılda 14 maçta 1 galibiyet alabilen avrupa fatihi

Bak bu yorum cuk oturmuş işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonic Wall -- 23 Ocak 2017; 11:50:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GЅ

Üzülüyoruz tabi.

Avrupa karnesi, lisede spor bölümü okuyan öğrencinin geometri dersinden aldığı nottan hallice olduğu için üzülüyoruz ülke puanı adına.

Hocam agir olmus bu yapma etme bunyeleri kaldiramaz Allahtan 8-0 ve 6-0 kiev yazmamissin

• Besiktas anca bi 5-6 sene sonra sampiyon olur kendinizi Fener cimbom sanmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: maykıl ovın

Besiktas anca bi 5-6 sene sonra sampiyon olur kendinizi Fener cimbom sanmayin

Yazık la Fenerbahçenin şampiyon olacağına kendini inandırmış. Rüya o gördüğün rüya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

hahahaha 2 yılda 14 maçta 1 galibiyet diyen takım en son gruplardan çıkma hevesini dinamo kievden 6 yiyerek kaybetti. 114 senelik tarihinizde çıkamadığınız gruplardan en son real juve gibi takımları dize getiriyorduk tabi bunlar 3-4 sene önce olduğu için sen sadece son 2 seneyi alıyorsun. o da güzel. kendinizi böyle avutun utanmadan bir de şike demişsin. bu sene penaltılarını saymasak ilk 5 e girebiliyor musunuz acaba çok merak ediyorum ?

• quote:

Yer gök inledi hocam be
  • quote:

kievden 6 yemek daha iyi tabi
  • fenerliler mac sonu icin pusuya yatmıştı ben simdiden hortlatıyım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.