Şimdi Ara

Beşiktaş'tan Gazeteci Cem Dizdar'a: Tüm Arşivimizi Açtık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beşiktaş'tan Gazeteci Cem Dizdar'a: Tüm Arşivimizi Açtık

bunlar gazetici olarak gecinen asalaklar. boyle yedirtirler adama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Saatte müsait sesi duyunca iftar sandım, sonra aklıma geldi Ramazan geçti. Merak ediyordum ses nereden geldi diye. Belli oldu.
  • bakalim ne cevap vercek baslar kivirmaya :) alkolik zaten

• ek olarak dosyalari fenerbahce bolumune de yukleyip konu acaymis fikret orman.
  • Beşiktaş'tan Gazeteci Cem Dizdar'a: Tüm Arşivimizi Açtık
  • Sadece Dizdar'a değil,burada ahkam kesen FB'li arkadaşlara da açıktır umarım.
  • Cem Dizdar denen adam çok bilmişin tekidir. Karşısındakini dinlemeyi bilmez, boyuna eleştirir başka bir halt yemez. Çok iyi Beşiktaşlı olduğunu dile getirir devamlı. Her şeyi o bilir başkası hiçbir şey bilmez. Madem bu kadar vizyonun geniş gir yönetime elini taşın altına sok. Ama yürekleri sadece tv den sallamaya yeter. Programdaki moderatöre bile saygısızca yaklaşıyor. İyi dayanıyor valla yaptıklarına, orda biraz sinirli egolu biri olsa çoktan yerdi sopayı.

• Cem dizdarı kaale alan var mı acaba

• bu vitaminsizi bu kadar ciddiye alıp niye bu kadar açıklama yapma gereği duymuşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 25 Temmuz 2017; 0:1:13 >
  • İzleyecek spor programı kalmayınca açayım diyorum 5 dakika sonra kapatıyorum.Bir insan bu kadar mı kibirli olur arkadaş.Karşısındaki küçümser,azarlar,bilmiş bilmiş konuşur.Şimdi yine buna bir kulp uyduracak.Bunlarla mı uğraşıyor falan Beşiktaş kulübü der kıvırır.Adamsan bu yazıya tek cevabın ben bir spor yazarı olarak bir laf söyledim ve buna Beşiktaş kulübü cevap verdi.Ben de gereğini yapıp inceleyeceğim.Sonucu da yine bu televizyon ekranından söyleyeceğim der ama sanmıyorum kıvaracak yok bunlarla mı uğraşıyorsunuz ülke futbolcu bu yüzden gelişmiyor falan diyecek kıvıracak gibi geliyor
  • Mélih_1905 kullanıcısına yanıt
    https://img1.picload.org/image/rwgapgra/dff9xagvoaa2a0o.jpg

bak leipzig kimlere ne saçma paralar saçmış . sizin anca türkiyede iş yapan çöpünüze bipe para saçtılar.

• Koskoca kulüp cem dizdar gibileriyle niye muhatap oluyor ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mélih_1905

sonuna kadar şaibelidir.

sen 5 para etmez adamı ilk 11 yüzü görmeyen adamı 5 milyona sat sonra geri kirala

hadi ersan gülüm neyse 11 de oynuyordu ve çin'e iyi bonservise gitti onu yedik de atınç kimdir yahu..

adam bunları demek istedi hemen kanıt göster felan bjk takımını ergen bir başkan mı yönetiyor?çocuk gibi yemin ederim :D

Ralf ragnick atinc'i ikna etmek icin istanbul'a geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bameyac

Sadece Dizdar'a değil,burada ahkam kesen FB'li arkadaşlara da açıktır umarım.

Buyur sen de FB ve Boluspor'un şikeli iş yaptıklarını ispatla.
    Yok Bolusporun parası yok. Yok son dönemde bonservise bu kadar harcamışmış vb. gibi laflarla gelme.
    İspat edebiliyorsan. Boluspor'un FB'ye verdiği 1 milyonun, aslında FB kulübü, yöneticisi vb. tarafından onlara verildiğini ispatla.

Bu iş kağıt ile ispatlanacak olsa.....
    Kulupler salak mı biz böyle anlaşma yaptık, hadi gel bu yaptığımız oyunu kağıda dökelim desinler.

Malesef kulüplerimiz kendilerine çeki düzen verilsin diye koyulan bu kurala uyacaklarına, etrafından nasıl dolaşırız diye uğraşıyorlar.

Sen söylemeden ben söyliyeyim. Evet FB kulübünün bir haltlar yediğini düşünüyorum.
    Tıpkı Beşiktaş'ın geçen sene halt yediği gibi ve hatta yine Sow vb. transferinde yine Fenerbahçe'nin yediği halt gibi..

• Cem dizdar fenerli.....

• Mélih_1905 kullanıcısına yanıt
    Senin hala fetöden aranılan futbolcuların var be, açtırmayın eski defterleri şimdi. Siz isimsiz bir takıma nasıl elendik diye kafanızı meşgul edin bence.
  • Ortalık yangın yerine döndü ama bu olay aslında hiç de düşünüldüğü gibi çamur at izi kalsın maksadıyla yapılmış bir hareket olmayabilir. Olayın üzerinden zaten 2 sene geçmiş ama nedense Fenerbahçe'nin olaylı transferinden sonra gündeme gelmiş bu durum.

Peki Neden?

Belki de bu söylemi yönetim bilinçli olarak çıkarttırdı ve Cem Dizdar'ı, "bizim her şeyimiz ortada gel kontrol et belgele herkes görsün ama diğer takımlar bu yüreği gösterebilecek mi?" alt mesajı verilmesi için yapılmış olma ihtimalini göz önünde bulundurmak lazım.

Her defasında Q7 bize gelmek istedi yeaa gelin belgelerini göstereyim diye genel kurulda ağlayan başkan bu sefer aynı yüreği gösterebilecek mi?

Şimdi medyada asıl gündem işte bu olmalı!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratumix -- 25 Temmuz 2017; 12:15:39 >
  • bunlara

• quote:

Orijinalden alıntı: Mélih_1905

sonuna kadar şaibelidir.

sen 5 para etmez adamı ilk 11 yüzü görmeyen adamı 5 milyona sat sonra geri kirala

hadi ersan gülüm neyse 11 de oynuyordu ve çin'e iyi bonservise gitti onu yedik de atınç kimdir yahu..

adam bunları demek istedi hemen kanıt göster felan bjk takımını ergen bir başkan mı yönetiyor?çocuk gibi yemin ederim :D

saçma sapan konuşuyorsun. kanıt falan göster demişmiş. cem dizdar orda o transferdeki evraklara bakmak lazım diyor, bizimkiler de haliyle gel bütün evrakları verelim bak diyor.

bir de bunu boluspor ertuğrul transferiyle kıyaslayanlar var ya. adamların tarihindeki transfer rekoru 83 bin. 1 milyon a kaleci alıyolar. diğeri de 180 milyon piyasa değeri olan ve arkasında red bull olan paralı takım. beşiktaş da ne büyük bir takımmış ki atıncı karagümrüğe, sarıyere 10-15 milyona satmak varken (madem şaibeli) almanları ikna etmiş, onlar da bizim için kendilerini böyle bir tehlikenin içine atmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: cdemir

quote:

Orijinalden alıntı: Bameyac

Sadece Dizdar'a değil,burada ahkam kesen FB'li arkadaşlara da açıktır umarım.

Buyur sen de FB ve Boluspor'un şikeli iş yaptıklarını ispatla.
    Yok Bolusporun parası yok. Yok son dönemde bonservise bu kadar harcamışmış vb. gibi laflarla gelme.
    İspat edebiliyorsan. Boluspor'un FB'ye verdiği 1 milyonun, aslında FB kulübü, yöneticisi vb. tarafından onlara verildiğini ispatla.

Bu iş kağıt ile ispatlanacak olsa.....
    Kulupler salak mı biz böyle anlaşma yaptık, hadi gel bu yaptığımız oyunu kağıda dökelim desinler.

Malesef kulüplerimiz kendilerine çeki düzen verilsin diye koyulan bu kurala uyacaklarına, etrafından nasıl dolaşırız diye uğraşıyorlar.

Sen söylemeden ben söyliyeyim. Evet FB kulübünün bir haltlar yediğini düşünüyorum.
    Tıpkı Beşiktaş'ın geçen sene halt yediği gibi ve hatta yine Sow vb. transferinde yine Fenerbahçe'nin yediği halt gibi..

Çok saçmalıyorsunuz gerçekten.

Fenerbahçe eruğrul transferi yapıldığı günden beri herkes tarafından konuşuluyor buna karşılık kulüp tek bir açıklama yapmadı.

3 sene önce olmuş bitmiş Atınç transferi hakkında hiç izlenmeyen bir yorumcu tarafından yapılmış ufacık bir imanın karşılığında Beşiktaş bütün arşivlerini açtı.

yorum sizin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.