Şimdi Ara

Beşiktaş’ta Şampiyonluk Kutlaması! Sonuç: fenerbahçeliler Denizde !!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
4.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: T®an©e Addi©T

quote:

Orijinalden alıntı: Osho__

@Tautou

Panpa seni forza'da gördüm.(Arada sırada girip misafir olarak stres atıyorum)
    Direk gözüm avatara gitti zaten.Bir'de DH'ı övmüşün dedim bu bizim panpa
    Orda bile saygı çerçevesinde mesaj attığın için helal olsun dedim

nasıl misafir olarak girebiliyorsun ki?

bizim forumda herşeyi göremezsin üye olmadan.gördügün konular transfer bölümü ve türk&dünya sporu konuları.

transfer bölümünde egemene sallamıştım

ordan görmüştür

türk dünya sporu ile işim olmaz pek

Şeref Bey bölümüne takılırım genelde ama fazla mesaj yazmam

• tamam hoş şeyler değil de arkadaş beşiktaşlıların hemde fanatik olduğunu bildiğin adamların arasında neyi kutluyorsun adama küfreder gibi?hırsızın hiçmi suçu yok yani şimdi?bu adamlar gayet masumane duygularla mı şampiyonluk kutluyorlardı?bırakın allahaşkına ya çocuk yok sizin karşınızda hadi işinize...
  • Bu arada konuyla ilgili bir şey söyleyeyim; aklı başında kimse gidip de Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu Beşiktaş'ta etrafa zarar vererek kutlayacak kadar şuursuz değildir. Bu konuda yakıştırma yapanları bir daha düşünmeye davet ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chiller

bölücüler heryerde geziyor slagon atyor, kimse gıgını çıkaramıyor !!! alt tarafı şampiyonluk kutlayan ve FB bayrağı sallayan gençleri denize döktük hadlerini bidirdik diyen kişileri görmek çok üzücü vay toplumumuzun haline vay...

+1905
  • quote:

Orijinalden alıntı: KUSCUM4283

quote:

bölücüler heryerde geziyor slagon atyor, kimse gıgını çıkaramıyor !!! alt tarafı şampiyonluk kutlayan ve FB bayrağı sallayan gençleri denize döktük hadlerini bidirdik diyen kişileri görmek çok üzücü vay toplumumuzun haline vay...

+1905

arkadaşlar bu adamlar da bir nevi bölücülük yapıyor farkında değilmisiniz?akıllı adam beşiktaşlının arasına gidip yüzüne baka baka bayrak sallarmı kendinizde misiniz siz?tahrik etmek onun amacı sevinmek falan değil bu kadar basit birşeyi anlamak bu kadar zormu?
  • Biz aynı muameleyi 08/09'da Kadıköy'de gördük, iyi olmuş. Helal olsun yapanlara.
  • Bağdat caddesinde kutlamaya kalktığınızda 10 katını yaşamıştınız. Aynı olay şimdi tam tersi olmuş. 2side yanlış.Biz yaptığımızın yanlış olduğunu söylüyoruzda,burdaki klavyeciler maşallah çok memnunlar.
    bjk 40 yılda bir kendi voleybol takımını 50 kişi desteklemeye geliyor! Sonuç: bjkliler oto kiralamada ağlıyor
  • önce eğlenmesini bileceksiniz bu hangi takım taraftarı olursa olsun.
    içip içip ona buna sataşmayacaksınız.
    dünkü arabadaki bayanların halleri güzel miydi?
    neyi savunuyorsunuz? salak mısınız demezler mi? ayıp ya bir de utanmadan konuşuyorlar.
    bizim taraftarda suçludur ama tahrik eden taraftar da suçludur.
  • bağdat caddesinde beşiktaşın gsnin şampiyonluğunu kutlamaya kalkanda ayrı bir salaktır aksini söyledikmi?
    stada spor salonuna gelenden bahsetmiyorum nihayetinde ne olursa olsun müsabaka için geliniyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencFB35!

Bağdat caddesinde kutlamaya kalktığınızda 10 katını yaşamıştınız. Aynı olay şimdi tam tersi olmuş. 2side yanlış.Biz yaptığımızın yanlış olduğunu söylüyoruzda,burdaki klavyeciler maşallah çok memnunlar.
    bjk 40 yılda bir kendi voleybol takımını 50 kişi desteklemeye geliyor! Sonuç: bjkliler oto kiralamada ağlıyor

heyt

forumun malkovici de geldi

bence dağılalım hemen

• Konuya ciddi bir yorum yapmak istemiyorum ama bu bjkli arkadaşlar 2 sene öncesine kadar o denize attıkları fenerlileri bile denizden çıkarıp ilk 11 e koyardı, Allahtan 2 tane topçuları olduda rahatladılar nedir bu fener nefreti anlam veremiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KfY_

Konuya ciddi bir yorum yapmak istemiyorum ama bu bjkli arkadaşlar 2 sene öncesine kadar o denize attıkları fenerlileri bile denizden çıkarıp ilk 11 e koyardı, Allahtan 2 tane topçuları olduda rahatladılar nedir bu fener nefreti anlam veremiyorum...

ne yapacaklardı başka?

buyrun geçin kartal yuvasını yakın yıkın mı diyeceklerdi
  • quote:

Bağdat caddesinde kutlamaya kalktığınızda 10 katını yaşamıştınız. Aynı olay şimdi tam tersi olmuş. 2side yanlış.Biz yaptığımızın yanlış olduğunu söylüyoruzda,burdaki klavyeciler maşallah çok memnunlar.

Sen önce reyizinden haber ver bakalım en son tabanları yağlamış Fındıklı'ya doğru koşuyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: engincheats

GS UEFA kupasını alınca bile bu kadar soysuzluk yapmadı.

GS , UEFA kupasını aldığında biz de onlarla yanyana sokaktaydık..
    Bu resimde 3-5 tane öküz var. Bu su götürmez bu gerçek , ama bu 5 öküz ile FB'nin şampiyonluğuna dil uzatacaksanız...Orada durun derim!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cristiano Lucarelli

quote:

Sen önce reyizinden haber ver bakalım en son tabanları yağlamış Fındıklı'ya doğru koşuyordu

Hahahah harbiden güldüm bak.

Malkoviç diyen aslan,sen varken bize düşmez reyiiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Tautou

quote:

Konuya ciddi bir yorum yapmak istemiyorum ama bu bjkli arkadaşlar 2 sene öncesine kadar o denize attıkları fenerlileri bile denizden çıkarıp ilk 11 e koyardı, Allahtan 2 tane topçuları olduda rahatladılar nedir bu fener nefreti anlam veremiyorum...

ne yapacaklardı başka?

Başına bir iş geldiğinde kahveden arkadaşları çağırıp olaya giden tiplerdensin sanırım nerden yaşadığını sanıyorsun hak var hukuk var gördüysen şikayet hem başına bela almamış olursun kendin müdahale etmediğin için hemde adil bir ceza görür anarşistlikten başka birşey değildir bu olay ama Türkiye'de işler böyle yürüyor o yüzden yorum yapmak istememiştim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cristiano Lucarelli

quote:

Hahahah harbiden güldüm bak.

Malkoviç diyen aslan,sen varken bize düşmez reyiiz

Bizde gülüyoruz sen gelince bol bol.Saol valla beleşten forumun maskotluğunu üstlenmişsin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tautou

quote:

ne yapacaklardı başka?

Başına bir iş geldiğinde kahveden arkadaşları çağırıp olaya giden tiplerdensin sanırım nerden yaşadığını sanıyorsun hak var hukuk var gördüysen şikayet hem başına bela almamış olursun kendin müdahale etmediğin için hemde adil bir ceza görür anarşistlikten başka birşey değildir bu olay ama Türkiye'de işler böyle yürüyor o yüzden yorum yapmak istememiştim.

analizi yanlış yaptın

ben başını belaya sokmayan efendi bi insanım

ama tanımına uyan kişi 21 yaşındaki GencFB35! olmalı

• kadıköy bitti de mi, gidip beşiktaş da eğleniyorsunuz, hiç bir fenerlide dememiş ne işi var onların orda diye, diyemezler zaten
    beşiktaş meydanında fenerlinin eğlenmesinin tek açıklaması vardır o da provakasyon
    az bile yapmışlar
    gidin kendi yerinizde eğlenin, biz feneri yenince gidip kadıköy de mi kutluyoruz
    şampiyon olmuşsun işte, git adam gibi eğlen sana ne beşiktaş dan
    bu denize düşen 2 fenerlinin savunulacak hiç bir yanı yok, ucuz kurtulmuşlar
  • quote:

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.