Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (1931. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.126
Cevap
187
Favori
2.388.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19291930193119321933
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler siyah koltuklarin uzerinde naylon var mi ? Tam siyah durmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kombineye parayı buldum diyelimde aldım yine maça bilet bulabileceğimin garantisi yok tamda vize haftasına denk geldi şu olay stresli bir hafta ardından karnaval havası olacak inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanVincenzo

Beyler siyah koltuklarin uzerinde naylon var mi ? Tam siyah durmuyor

evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]

localara koltuk eklenince daha bi harika oldu stat. Tek eksik merdiven, tünel ve loca duvarlarının boyanması kaldı onuda galiba boyamayacaklarmış büyük eksiklik ama genede harika. Allah nazardan saklasın.

hiçmi boyamayacaklar??

• Bu SIS firmasını ders diye okutacaksın bizim memlekette. Adamlardaki iş ahlakına hayranım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

Orijinalden alıntı: Hello dearie

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Worm Holes

şu çimlere basmayın köseleyle arkadaş

aklima nejat uygur un haliya basma lan video su geldi
    Bu mesaja eklenen görseller:

aga çoğu beşiktaşlıdan çok stada ilgi gösterdin helal olsun her taraftar böyle olsa keşke

valla ben vatana millete yapılan bir değer olarak goruyorum.herkes herşeyin en iyisine layıktır.kendim ev yaptırıyor gibi seviniyorum.konuya da sabah bilgisayarımı ilk actıgımda ilk girdigim sayfa.birde bjk cefakar taraftar dır.sampiyonluk yuzu pek gormezler ama takimlarina cok bağlıdırlar.onlara daha iyisi layik ama eldeki yer ve imkan in en iyisi bu yapıla bilirdi.yapıldıda.

Allah rakibinin bile mertini dürüstünü versin diyorlar ya

• Beşiktaş'a para yağacak

Siyah-beyazlı yönetim, Vodafone Arena'da oynanacak son 3 maçtan tam 30 milyon lira gelir bekliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hello dearie

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Worm Holes

şu çimlere basmayın köseleyle arkadaş

aklima nejat uygur un haliya basma lan video su geldi

aga çoğu beşiktaşlıdan çok stada ilgi gösterdin helal olsun her taraftar böyle olsa keşke

valla ben vatana millete yapılan bir değer olarak goruyorum.herkes herşeyin en iyisine layıktır.kendim ev yaptırıyor gibi seviniyorum.konuya da sabah bilgisayarımı ilk actıgımda ilk girdigim sayfa.birde bjk cefakar taraftar dır.sampiyonluk yuzu pek gormezler ama takimlarina cok bağlıdırlar.onlara daha iyisi layik ama eldeki yer ve imkan in en iyisi bu yapıla bilirdi.yapıldıda.

Allah rakibinin bile mertini dürüstünü versin diyorlar ya

eyv evo.canımsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

Beşiktaş'a para yağacak

Siyah-beyazlı yönetim, Vodafone Arena'da oynanacak son 3 maçtan tam 30 milyon lira gelir bekliyor.

hocam kırmızı ile cizdigim yere bişey gelicektir muhakkak.oraya led reklam panoları getirtilirse firmalar oraya cok reklam verir.buda bi gelir kapısı olarak bjk ye cok yarar sağlar.orasi etilere cok yakın diye biliyorum.o boşluk bir şekilde kapatılıcaktır degilmi_

• Sanırım çok masraflı diye şu an düşünmüyorlar ama keşke yapsalar. Büyük ihtimal önümüzdeki senelerde olur. Ayrıca Etiler yakın da Beşiktaş semtinin yanında Etiler de kimmiş

• Negatiwe kullanıcısına yanıt
    Ben biyerede reklam panolari koyulacak catı ile sutun arasindaki bosluklara ve yıllık geliri 30 milyon dolar diye okumustum yalan habermiymis simdi

• quote:

Orijinalden alıntı: boun1631

Sanırım çok masraflı diye şu an düşünmüyorlar ama keşke yapsalar. Büyük ihtimal önümüzdeki senelerde olur. Ayrıca Etiler yakın da Beşiktaş semtinin yanında Etiler de kimmiş

oylemi kalcak peki orasi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: boun1631

Sanırım çok masraflı diye şu an düşünmüyorlar ama keşke yapsalar. Büyük ihtimal önümüzdeki senelerde olur. Ayrıca Etiler yakın da Beşiktaş semtinin yanında Etiler de kimmiş

oylemi kalcak peki orasi?

Led paneller hazır. Sadece şu an daha önemli işler var
  • Stad icindeki kolonlar merdivenler siyaha boyanmali gri siva seklinde kalmasin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yusuf.capraz Y kullanıcısına yanıt
    Ankara ve Başakşehir e gittim o katagoriden alabilirsem alacağım inşallah Genel satışa bilet kalacağını düşünmüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stada rahat girilebiliyormu

hafta sonu dolmabahçe beşiktaş tarafına gidicem , acaba stada girme imkanımız olurmu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

Beşiktaş'a para yağacak

hocam kırmızı ile cizdigim yere bişey gelicektir muhakkak.oraya led reklam panoları getirtilirse firmalar oraya cok reklam verir.buda bi gelir kapısı olarak bjk ye cok yarar sağlar.orasi etilere cok yakın diye biliyorum.o boşluk bir şekilde kapatılıcaktır degilmi_

o araların cam ile kaplanacagını ve oraya reklam panolarının asılacagını söylediler hatta cam kapatınca sesin dagılma olayı olmayacagı ve çok şiddetli gürültü çıkacagını belirtmişlerdi

• Konusu 2011'de açılmış.

• BestRiven kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim sen ilkokul sıralarındayken abilerin burda stadyum hakkında konuşuyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Şunu buldum gezerken :))
  • 
Sayfa: önceki 19291930193119321933
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.