Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
42.234
Cevap
201
Favori
2.321.807
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]
Giriş
    7494 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: swatsat

Bjk stadı bir ts stadı değil ama idare eder.

sen nasıl bir troll sun ya.2 gunden beri burda bu sözü soyleyip sonra kavga cıkartiyorsun.tamam kardeş.en buyuk stat sizin stat.ayip ama.burayi gelip trolleyip durma.bak başkanınız bile stada geldi ne ögrene biliriz diye.demekki var bi bildikleri ki yöneticilerle stadi gezmeye geldiler.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Senceroo

Kombine satis merkezinden tek bilet satisi oluyor mu? Passoligim yok aninda cikartiyorlarmis hangi evraklarla gideyim plazaya?

passoligi şimdi internetten çıkarttım 15 gün içinde geliyormuş adrese gelmese bile kart onaylandığında bilet alınabiliyormuş
    |
    |

&#9733;&#9733;General Mobile 4G Kullanıcıları Kulubü Android One&#9733;&#9733;
    5"/1280 x 720 Px IPS HD/13 MP Arka Kamera/5 MP Ön Kamera/Android 5.1.1 Lollipop(TR';de İlk)/

Steam - Battlelog - Origin ID : Sempoz34
  • Yarbay
    11212 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

quote:

Orijinalden alıntı: alpertercan

Arkadaslar stad herseyiyle 10 numarada keske kapasitesi biraz daha fazla olsaymis en azindan 50 bin kisilik , sonradan izin alinarak denizbank tribunun spor toto tribunu yuksekliginde yapabilrler mi acaba ? Birde kale arkalarinda kapı sayisi azaltilamazmiydi ?

UEFA kurallarına göre o kapı sayısı belirleniyor o sebeple azaltılamaz.

Hangi uefa kuralıymış bu ?

Çıkış kapısından eski açık üst tribünü yok saymak gerekiyor. Koltuktan çok çıkış kapısı var.

Oranın arkası boş, çok daha güzel çıkışlar yapılabilirdi.

Başka sitelerde stadyumlar ilgili konularda bu kapı sayısı ve merdivenlerin renk olayları çok gündeme geliyor orada bunla ilgili yazı yazanlar olmuş hatta resmi link verenlerde olmuştu. UEFA Stadyumların çok daha hızlı boşalması için ve belli kriterlere göre bu kapı sayısıyla ilgili rakam veriyormuş. Şayet buna uymayan stadyumlar Avrupa Şampiyonasına, Dünya Kupasına, CL ve UEFA Avrupa Ligi finali gibi organizasyonların düzenlenme şansı olmuyormuş.

Olası bir olayda stadyumların çabuk boşalması için bu kapıların sayısı önem arz ediyormuş.
    |
    |

• Yarbay
    4211 Mesaj

Bilet satışları üç etapta gerçekleşecek.

Birinci öncelik kombine kart sahiplerine,

İkinci öncelik Torku Arena, Osmanlı Stadı, Olimpiyat Stadı ve Fatih Terim Stadyumlarında bilet almış taraftarlara,

Son olarak da genel satışa çıkacak.

Siz bu önceliklere sahip olmadığınız ve passolig kartını yeni çıkartacağınız için genel satışı beklemek durumundasınız. Genel satış başladığında kart ile birlikte maç biletinizi de satın alabilirsiniz. Yanınızda sadece Nüfus Cüzdanınızın olması yeterli. Ama benim tavsiyem, biletlerin satışa çıkmasını beklemeden bir an evvel passolig kartınızı çıkartın. Biletinizi de satış başladığında internetten kendiniz alın.
    |
    |
    Senceroo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4211 Mesaj
    |
    |
    |
    |

&#9733;&#9733;General Mobile 4G Kullanıcıları Kulubü Android One&#9733;&#9733;
    5"/1280 x 720 Px IPS HD/13 MP Arka Kamera/5 MP Ön Kamera/Android 5.1.1 Lollipop(TR';de İlk)/

Steam - Battlelog - Origin ID : Sempoz34
  • Binbaşı
    1702 Mesaj
    Allah utandırmasın.

|
    |
    koltuk tasarımları kötü olmuş. aralarda siyah aralarda beyaz
    |
    |
  • Yüzbaşı
    975 Mesaj
    Geçen Emirates te bir ışık şovu olmuştu arsenal-barça maçı öncesi o baya hoşuma gitmişti umarım stadımızdada o denli şeyler olur. Stad dışındaki kolonlara ışıklandırma gelicek mi ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Serious Cat

quote:

Orijinalden alıntı: kartalizma_26

quote:

Orijinalden alıntı: Serious Cat

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alico_1903

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

quote:

Türkiye'de bizim stadla kıyaslanabilecek başka bir stad yok...

Türk telekom arena stadini yakindan görsen stadin ihtişamindan önünde secde edersin kardesim.

Ben bırak önünden geçmeyi maçada gittim toki arenaya, ama senin gitmediğinden çok eminim çünkü gitseydin aslında sadece hiç bir estetiği olmayan beton yığını olduğunu bilirdin, daha dış cephesini bile boyayamadınız neyin kıyaslamasını yapıyorsun sen:) Toki evleri nasıl kalitede yapıyorsa sizin stadda aynı kalitede işte;) Dediğim gibi Türkiye'de bizim stadla kıyaslanabilecek hiç bir stad yok.

Hocam ondan önce stadın çatısını açılıp kapanan şekilde yapacaklardı.Kaç başkan geçti hala kapatacaklar..

Boşver kardeşim, biz böyle stadımızın keyifini çıkaralım, yıllarca çok gerideydik stad konusunda şimdi açık ara öne geçince zorlarına gidiyor tabii, ya en en basiti, bir stad düşünki boğaz manzaralı diğer tarafta bir stad düşünki otoban kenarında. Oda dünyada tek aslında :D

40 bin kişilik muhteşem stad açık ara öne geçtiniz çok zoruma gitti :(

Sen stadları demekki kapasiteye göre kıyaslıyorsun, o zaman Olimpiyat stadı en kralı sana göre :)

40 bin kişilik stada uefa finali bile vermezler. ayrıca neye gore trnin en iyi stadı? manzaraya göre diyosan boğaz manzaralı ev mi alıyosun da manzarası önemli? maç mı izliceksin boğazı mı?

Tüm özelliklerine göre en iyi stad diyorum, ayrıca benim dememede gerek yok zaten, belli olan bişey bu:) En basiti zemini bile dünyada sadece sayılı stadlarda Türkiyede tek bizde var, varsa daha iyisi göster bizde tamam diyelim. Normal stadlar zeminler için 200.000 $ harcarken bizim stad'da 12.000.000 TL sadece zemine yatırım yapılpı. E bırakta en iyisi olsun:) Sizin stadın zeminin halini tüm dünya görmüştü hatırlatsan.

|
    |

ADALETİN BİTTİĞİ YERDE ANARŞİ BAŞLAR...!!!

• Çavuş
    57 Mesaj
    Bugun eski acik 425 ten aldim kombineyi.Amacim derbiler ve avrupa maclarina bide yukselirsek TR kupasinda ceyrek-yari final maclarina gitmek.Kalan maclar icin simdiden akraba/es dost talip:)

Çarsi grubu yeni acik kapali kenara geciyor.

Kapali tribunde bilet kalmadi.2200-5500 tl arasi koltuklarin cilginlar gibi tuketilmesi, 1000 tl lik acik tribunun istenilen seviyede satilamamasi beni sasirtti.

Ama genel toplamda 42.000/32-33.000 gibi kombine orani olacagi kesin.Besiktas icin buda bi' rekor.

Beyler aklıma güzel bir şey geldi. gif yapmayı bilen birisi varsa stadın çatısını değişik renk ve animasyonlarla gif leyebilir mi eminim ortaya güzel bir şey çıkacak en azından çatının ledlerle aydınlatıldığı zaman ortaya nasıl bir şey çıkacağı konusunda fikir verir bu
    |
    |

Orijinalden alıntı: BlackEagle

Bilet satışları üç etapta gerçekleşecek.

Birinci öncelik kombine kart sahiplerine,

İkinci öncelik Torku Arena, Osmanlı Stadı, Olimpiyat Stadı ve Fatih Terim Stadyumlarında bilet almış taraftarlara,

Son olarak da genel satışa çıkacak.

Siz bu önceliklere sahip olmadığınız ve passolig kartını yeni çıkartacağınız için genel satışı beklemek durumundasınız. Genel satış başladığında kart ile birlikte maç biletinizi de satın alabilirsiniz. Yanınızda sadece Nüfus Cüzdanınızın olması yeterli. Ama benim tavsiyem, biletlerin satışa çıkmasını beklemeden bir an evvel passolig kartınızı çıkartın. Biletinizi de satış başladığında internetten kendiniz alın.

Durum böyleyse genel satışa en fazla 5 bin civarı bilet kalır bence, o da 1 saat bile dayanmaz. Olimpiyatta derbilerde 50-60k rakamları görülmüştü sanırım, oraya giden adam Beşiktaş'a zaten gider.
    |
    |
    I am the captain of my soul."

• Teğmen
    208 Mesaj
    İzmir de ikamet ediyorum Yeni açıktan kombinemi aldım. Fakat 3 derbi ve Avrupa maçları için aldım her maça gidemem. Kartımda ki gidemediğim diğer maçları başka passo lig kartı olan arkadaşıma yükleyebiliyor muyum.

Bursa maçı biletleri ne zaman satışa çıkacak? Şimdilik 1 Nisan düşünülüyor. Bilet fiyatları henüz belirlenmedi.

Kombine sahipleri kaç bilet alacak? Sadece kendi koltuklarını bir hafta opsiyonlu alabilecek. Yani bir bilet alacak.

3'lü bilet veya 3'lü kombine: kesinlikle olmayacak. Her maç için bilet satılacak.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    343 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yusuf.capraz

Bugun eski acik 425 ten aldim kombineyi.Amacim derbiler ve avrupa maclarina bide yukselirsek TR kupasinda ceyrek-yari final maclarina gitmek.Kalan maclar icin simdiden akraba/es dost talip:)

Çarsi grubu yeni acik kapali kenara geciyor.

Kapali tribunde bilet kalmadi.2200-5500 tl arasi koltuklarin cilginlar gibi tuketilmesi, 1000 tl lik acik tribunun istenilen seviyede satilamamasi beni sasirtti.

Ama genel toplamda 42.000/32-33.000 gibi kombine orani olacagi kesin.Besiktas icin buda bi' rekor.

çArşı kapalıda olcak yine...

|
    |

ADALETİN BİTTİĞİ YERDE ANARŞİ BAŞLAR...!!!
  • Çavuş
    57 Mesaj
    Bilet fiyatlarina tahminim;

8.kategori 80
    7.kategori 90
    6.kategori 150
    5.kategori 175
    4.kategori 200
    3.kategori 250
    2.kategori 300
    1.kategori 500

Ortalama 10 milyon hasilat yapilir.

|
    |

Bu mesaja eklenen görseller:

Intel i7 9700K * MSI Gaming X Gtx 1080 * Gigabyte Z390 Aorus Pro * Corsair Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz C15 * Samsung 850 Evo 250gb * WD 1TB * Seagate 1TB * Corsair H100i v2 * EVGA 750W P2 * Logitech G810 Orion Spectrum RGB * Zowie EC1-A * Corsair Void RGB * Corsair MM300 * Steam Controller * NZXT S340 Razer Edition * Benq Zowie XL2540

HızlıCevap
Reklamlar
üniversite
SEO
haberler
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.