Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (1752. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.126
Cevap
187
Favori
2.388.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17501751175217531754
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu ölmüş son zamanlarda foto gelmez oldu.
  • Bu stad yeni sezonda açılırmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stadın gün içinde çekilmiş fotoğrafını paylaşabilir misiniz?

• Hasretim ben sana deli gibi hasretim..
    24 Mayıs 2015

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle faktörler çok etkili olabiliyor da sezon başı açılsa daha çok etkili olacağı kesin.
  • Çok doğru söylüyorsun ama ülkemizde maalsef açılşlar şov amaçlı kullanılıyor.
    Herhangi seçim veya onun gibi birşeylere denk getirilmeye çalışılıyor.
    İşin geri planını, borçları, kulübün yönetim şeklini,
    başarısızlıkları sorgulayan olmuyor.
    Ne olmuş ? Stad yapılmış.! Nasıl yapılmış? Nelere malolmuş? kaç yılda yapılmış? Çekilen krediler. falan hak getire. O Çekilen krediler hariç, vodafon desteği, 3 yıl o stadtan hiç gelir almayacağımız yönetim başarısıysa, ne ala.!
    Avrupadan aldığımız ceza, ( Tüpçü kadar, bu yönetimde suçludur) bu sene UEFA ileyapılan ellerimizi ayaklarımızı bağlayan transfer anlaşması.
    Vay vay vay başarılara bak.
    Aklıma gelmişken;
    Bu yönetim tüpçüden hesap sormayacakmıydı? Ben hala bekliyorum.
    Hentbol hariç tabi... Bu arada hentbol takımımızı tebrik ediyor gözlerinden öpüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: patriot34

Çok doğru söylüyorsun ama ülkemizde maalsef açılşlar şov amaçlı kullanılıyor.
    Herhangi seçim veya onun gibi birşeylere denk getirilmeye çalışılıyor.
    İşin geri planını, borçları, kulübün yönetim şeklini,
    başarısızlıkları sorgulayan olmuyor.
    Ne olmuş ? Stad yapılmış.! Nasıl yapılmış? Nelere malolmuş? kaç yılda yapılmış? Çekilen krediler. falan hak getire. O Çekilen krediler hariç, vodafon desteği, 3 yıl o stadtan hiç gelir almayacağımız yönetim başarısıysa, ne ala.!
    Avrupadan aldığımız ceza, ( Tüpçü kadar, bu yönetimde suçludur) bu sene UEFA ileyapılan ellerimizi ayaklarımızı bağlayan transfer anlaşması.
    Vay vay vay başarılara bak.
    Aklıma gelmişken;
    Bu yönetim tüpçüden hesap sormayacakmıydı? Ben hala bekliyorum.
    Hentbol hariç tabi... Bu arada hentbol takımımızı tebrik ediyor gözlerinden öpüyorum.

Hentbolda Bjk Münih gibi zaten zaten Gs'nin sutopunda olduğu gibi.Kim gelirse gelsin asla değişmiyor o.

Katılıyorum Bjk'nin mali yapısı hiç iç açıcı değil ama stad açılana kadar şampiyonluk yarışından kopmazsanız ben şampiyon olup bir nebze de olsa rahatlayacağınızı düşünüyorum seneye.Gs bu doygunlukla 2-3 sene şampiyon olamaz.Fb zaten krizlerle boğuşuyor her sene.Bjk de uzun süredir olamıyor artık sabırlar tükendi.Seneye favorim Beşiktaş.

• Fikret başkan döneminde çarçur edilen para var mı? Bence yok! Kötü transfer az, neredeyse tüm transferler uygun ve faydalı. Bugün itibarı ile maaş kıyaslaması yaparsak BJK futbolcu maaşları, FB ve GS'nin yarısı. Eee nereye gitti bu para? Stada! İstanbul'un merkezinde inşaat yapmak, o bölgeden hafriyat çıkartıp malzeme sokmak bile ince iştir. Biz ne kongreler gördük, bugün ismi sezona verilen büyük başkan bile sopa yedi o kongrelerde. Ama yılmadı, Beşiktaş'ımı şahlandırdı. Ben en çok sayın Biligili'ye kızıyorum. Kaçıp gitti, bizi işi bilmezlerin eline bıraktı gitti. Eğer gitmeseydi bugün bambaşka yerlerde olabilirdik. O yüzden, lütfen eğriyi doğruyu ayıralım. Vizyon sahibiyiz, büyüyerek sorunlarımız çözeceğiz diye gelenlerin arkasında bıraktıklarını gördük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Fikret başkan döneminde çarçur edilen para var mı? Bence yok! Kötü transfer az, neredeyse tüm transferler uygun ve faydalı. Bugün itibarı ile maaş kıyaslaması yaparsak BJK futbolcu maaşları, FB ve GS'nin yarısı. Eee nereye gitti bu para? Stada! İstanbul'un merkezinde inşaat yapmak, o bölgeden hafriyat çıkartıp malzeme sokmak bile ince iştir. Biz ne kongreler gördük, bugün ismi sezona verilen büyük başkan bile sopa yedi o kongrelerde. Ama yılmadı, Beşiktaş'ımı şahlandırdı. Ben en çok sayın Biligili'ye kızıyorum. Kaçıp gitti, bizi işi bilmezlerin eline bıraktı gitti. Eğer gitmeseydi bugün bambaşka yerlerde olabilirdik. O yüzden, lütfen eğriyi doğruyu ayıralım. Vizyon sahibiyiz, büyüyerek sorunlarımız çözeceğiz diye gelenlerin arkasında bıraktıklarını gördük.

Sezer Öztürk
    Dentinho
    Michael Eneramo
    Gökhan Süzen
    Sinan Kurumuş
    Batuhan Karadeniz
    Julien Escude
    Uğur Boral
    Ömer Şişmanoğlu
    Günay Güvenç
    Pedro Franco

• Hiç İstanbul'a gitmedim. Şimdi biraz baktım fotoğraflara. Sizin stadın yeri ne güzelmiş, deniz kenarında filan. Umarım sorunsuz ve en yakın zamanda biter ve ülkemize böyle güzel bir stadyum kazandırılır.

• @yeniinonustadi twitter
  • quote:

Fikret başkan döneminde çarçur edilen para var mı? Bence yok! Kötü transfer az, neredeyse tüm transferler uygun ve faydalı. Bugün itibarı ile maaş kıyaslaması yaparsak BJK futbolcu maaşları, FB ve GS'nin yarısı. Eee nereye gitti bu para? Stada! İstanbul'un merkezinde inşaat yapmak, o bölgeden hafriyat çıkartıp malzeme sokmak bile ince iştir. Biz ne kongreler gördük, bugün ismi sezona verilen büyük başkan bile sopa yedi o kongrelerde. Ama yılmadı, Beşiktaş'ımı şahlandırdı. Ben en çok sayın Biligili'ye kızıyorum. Kaçıp gitti, bizi işi bilmezlerin eline bıraktı gitti. Eğer gitmeseydi bugün bambaşka yerlerde olabilirdik. O yüzden, lütfen eğriyi doğruyu ayıralım. Vizyon sahibiyiz, büyüyerek sorunlarımız çözeceğiz diye gelenlerin arkasında bıraktıklarını gördük.

Fikret Orman'a bir şey demedim Demirören döneminden kalan borçlar bunlar.

• Guzel olacağa benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrullah.

Hiç İstanbul'a gitmedim. Şimdi biraz baktım fotoğraflara. Sizin stadın yeri ne güzelmiş, deniz kenarında filan. Umarım sorunsuz ve en yakın zamanda biter ve ülkemize böyle güzel bir stadyum kazandırılır.

açık ara İstanbulun en güzel yeri. Zaten bütün dizi,filmler buraları gösteriyor millet her yeri böyle sanıyoda geliyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle

@yeniinonustadi twitter

3-4 gundur aynı foto
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Hepsini toplasan bir Ferrari etmez. Del Bosque ve şu meşhur reklam firmasını saymıyorum bile. Lütfen biraz adil olalım.
    Ayrıca, Pedro, Günay, Ömer ve Uğur hala kadrolu oyuncumuz... Uğur hepsi genç faydalı olabilecek oyuncular. Günay malum seyrettik, Pedro zaten milli oyuncu. Uğur'da bu sene son artık. Escude oynadığı sürece faydalı olmuştur.. Bu sene Sivok'a yapılan zamanında ona yapıldı. Seninle hemfikir olduğum oyuncular;

Sezer, Dentinho(Kiralık), Eneramo, Süzen, Sinan, Opare ve Batuhan. Evet bunlar kötü transfer.. Peki toplam maliyetleri ne kadar? Birde aşağıdakilere bak.

Olcay
    Töre
    Sosa
    Ba
    Cenk
    Tolgay
    Atiba
    Kerim
    Oğuzhan
    Veli
    Tolga

Bu takım Günay, Cenk, Atınç, Ersan vb.. dahil pırıl pırıl bir takım. Almeida gidince herkes ohh çekmedimi. Q7'ye yaptıklarını bende kaldırmadım. Herkes gibi Fikret başkanda hata yaptı, ama doğru yaptıkları daha fazla.....
    Peki biz ne yaptık bu takım için? Maça gitmedik, gittiğimiz zaman da destek yerine köstek olduk(Brugge maçı). Küfür ettik saha kapattırdık. Rakşp takımın taraftarını dövdük, hakemlere bağırmıyor diye kendi başkanımızı eleştirdik.. YD slaytla sunum yaptı faydasını mı gördü? Tek kelime İnsaf!

• Pardon arkadaşım, GS'li olduğunu fark etmemişim :) Kafanı şişirdim, kusuruma bakma.
  • quote:

Hepsini toplasan bir Ferrari etmez. Del Bosque ve şu meşhur reklam firmasını saymıyorum bile. Lütfen biraz adil olalım.
    Ayrıca, Pedro, Günay, Ömer ve Uğur hala kadrolu oyuncumuz... Uğur hepsi genç faydalı olabilecek oyuncular. Günay malum seyrettik, Pedro zaten milli oyuncu. Uğur'da bu sene son artık. Escude oynadığı sürece faydalı olmuştur.. Bu sene Sivok'a yapılan zamanında ona yapıldı. Seninle hemfikir olduğum oyuncular;

Sezer, Dentinho(Kiralık), Eneramo, Süzen, Sinan, Opare ve Batuhan. Evet bunlar kötü transfer.. Peki toplam maliyetleri ne kadar? Birde aşağıdakilere bak.

Olcay
    Töre
    Sosa
    Ba
    Cenk
    Tolgay
    Atiba
    Kerim
    Oğuzhan
    Veli
    Tolga

Bu takım Günay, Cenk, Atınç, Ersan vb.. dahil pırıl pırıl bir takım. Almeida gidince herkes ohh çekmedimi. Q7'ye yaptıklarını bende kaldırmadım. Herkes gibi Fikret başkanda hata yaptı, ama doğru yaptıkları daha fazla.....
    Peki biz ne yaptık bu takım için? Maça gitmedik, gittiğimiz zaman da destek yerine köstek olduk(Brugge maçı). Küfür ettik saha kapattırdık. Rakşp takımın taraftarını dövdük, hakemlere bağırmıyor diye kendi başkanımızı eleştirdik.. YD slaytla sunum yaptı faydasını mı gördü? Tek kelime İnsaf!

o futbolcular alındı ama yabancı kuralına karşı çıkmadı bizim pısırık yönetim. Hemde takım borç içinde yüzerken şaka gibi yönetimimiz var bence acilen değişmesi gerekiyor ama içerdeki bütün parazitler temizlenerek.

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Sırf üslüptan dolayı pısırık diyorsan çok yanlış.. Ben FB gibi dışlanmaktansa, yapıcı bir stratejiyi tercih ederim. Seba başkan gibi, sakin, akılcı ve nezaket çerçevesinde işler yürütülsün. Ben başkanın üslubunu beğeniyorum. Yanlışı yokmu? Elbette ki var, yabancı sınırı konusunda sonuna kadar katılıyorum sana. Bilmiyorum, anlamıyorum, anlam veremiorum nasıl razı oldular. Ben olsan FIFA'ya kadar giderdim. Ama İNSAF... Kimse yokken elini taşını altına soktu. Feda feda dedi, eleştirdik... Küçülme dedi, eleştirdik.. Küme düşeriz bu anlayışla dedik.. Ama 1 sene sonra çatır çatır şampiyonluğa oynadı takım. Gözün ünündekini inkar etmek olmaz. Körü körüne muhalefet olmaz. Serdal Adalı veya YD profilinde renkli özentisi başkan adayları bize uymaz. Mayamıza uymaz! Mütevazi, kendi yıldızını kendi çıkaran bir takımız biz. Hep öyle olduk. O şekilde başarılı olduk. Hani en güzel Beşiktaş'lılar severdi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Sezer Öztürk
    Dentinho
    Michael Eneramo
    Gökhan Süzen
    Sinan Kurumuş
    Batuhan Karadeniz
    Julien Escude
    Uğur Boral
    Ömer Şişmanoğlu
    Günay Güvenç
    Pedro Franco

Pedro Franco ve Günay gayet iyi transferler. Diğerlerine de kaç para harcanmıştır ki? Sadece Sezer Öztürk ve Gökhan Süzen sanırım para harcanan.

• 
Sayfa: önceki 17501751175217531754
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.