Şimdi Ara

Beşiktaş hegemonyası seneye de sürer mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
2
Favori
2.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence bu sene son olacak.Gelecek sene GS ve FB iyi kadro kurarak bayrağı geri alır diye düşünüyorum.Beşiktaş seneye çok çok iyi hamleler yapmazsa %90 ilk 2'ye giremez.BJK kadrosu çok yaşlı ve muhtemelen seneye Şenol Güneş ayrılacak.Cicim yıllarınız bitiyor gençler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Q7 nin yerine Lens Atibaya alternatif ve iyi bir stoper.

Böyle olunca hem favori oluyor hem de takım yaşı gençleşiyor.
  • Beşiktaş hiç transfer yapmadan bu sene ki kadro ile devam etsin %80 ilk 2 ye girer. Başakşehir be fb trollügün bitti de gs trollügü mü basladi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beşiktaşınçocuğusermet daha önceki totemlerin tutmadı şimdi nik değiştirmiş gelmiş belki tutar hesabı

• Klasik sermet2000 konusu
  • Beşiktaş en az 4 yıl üst üste şampiyon olacaktır göreceksiniz. 2 yıl sonra bakarız duruma belki seri devam eder, fb ve gs en az on yıl toparlanamaz, anadoludan rakip bekliyorum ben, antalya vs gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psman

Beşiktaş en az 4 yıl üst üste şampiyon olacaktır göreceksiniz. 2 yıl sonra bakarız duruma belki seri devam eder, fb ve gs en az on yıl toparlanamaz, anadoludan rakip bekliyorum ben, antalya vs gibi.

Bence de hocam hatta Beşiktaş 22.yüzyıla kadar şampiyon olur.

• bizim için gelecek sezonda boş geçecek. sonraki sene gelen yönetim ünal aysal etkisi yaratır mı yoksa bir de toparlanma süreci geçirir miyiz ona bakacağız artık.
  • Psman kullanıcısına yanıt
    seneye bizden en az 10 puan fark yiyeceksiniz ilk 5e girerseniz dua edin at fava bekle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Homo Eroticus -- 28 Mayıs 2017; 3:36:57 >
  • Homo Eroticus kullanıcısına yanıt
    Bazılarını çok üzmüşüz galiba sahi bu sene eksik maça rağmen Fb ile puan farkı kaçtı ?

Beşiktaş hegemonyası seneye de sürer mi?
  • Fenerbahçe ve Galatasaray önce kadrosundaki şişkinliklerden kurtulsun 10 ar tane futbolcu gönderemezlerse adam falan alamazlar. Beşiktaştan iyi kadro kurmak için kusura bakmayın ama önce 10 adam gönderim sonra 30-40m€ para harcamaları lazım. Beşiktaş'ı bazen küçük görüyorsunuz eyvallah ama forveti orta saha ve forvet hattı şuan için 70m€ dan az değil. Beşiktaş sadece stoper alarak şampiyonluğunu koruyabilir. Ama o takımların geçmesi için bu paralara yakın harcamaları gerek. Talisca,Aboubakar,Quaresma,Cenk,Ozi,Tolgay,Töre,Babel.Demba Ba toplamına sahip olmak biraz külfetli. Önümüzdeki sene de bunlar olacak.

Ayrıca ben Malatyaspor yerinde olsam açık söylüyorum, giderim Gs-Fb nin kapısına ne kadar yollanacak adam varsa talip olurum. Bonservis falan da vermem maaşlarınında en aşağıya %30 unu o kulüplere ödetirim. En azından küme düşmeyecek kadar ve hatta ilk 10 a oynayacak kadroyu çok rahat kurarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erennn1s

Fenerbahçe ve Galatasaray önce kadrosundaki şişkinliklerden kurtulsun 10 ar tane futbolcu gönderemezlerse adam falan alamazlar. Beşiktaştan iyi kadro kurmak için kusura bakmayın ama önce 10 adam gönderim sonra 30-40m€ para harcamaları lazım. Beşiktaş'ı bazen küçük görüyorsunuz eyvallah ama forveti orta saha ve forvet hattı şuan için 70m€ dan az değil. Beşiktaş sadece stoper alarak şampiyonluğunu koruyabilir. Ama o takımların geçmesi için bu paralara yakın harcamaları gerek. Talisca,Aboubakar,Quaresma,Cenk,Ozi,Tolgay,Töre,Babel.Demba Ba toplamına sahip olmak biraz külfetli. Önümüzdeki sene de bunlar olacak.

Ayrıca ben Malatyaspor yerinde olsam açık söylüyorum, giderim Gs-Fb nin kapısına ne kadar yollanacak adam varsa talip olurum. Bonservis falan da vermem maaşlarınında en aşağıya %30 unu o kulüplere ödetirim. En azından küme düşmeyecek kadar ve hatta ilk 10 a oynayacak kadroyu çok rahat kurarım.

Futbolcular da can atıyordu Malatya'da oynamak için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

Orijinalden alıntı: Erennn1s

Fenerbahçe ve Galatasaray önce kadrosundaki şişkinliklerden kurtulsun 10 ar tane futbolcu gönderemezlerse adam falan alamazlar. Beşiktaştan iyi kadro kurmak için kusura bakmayın ama önce 10 adam gönderim sonra 30-40m€ para harcamaları lazım. Beşiktaş'ı bazen küçük görüyorsunuz eyvallah ama forveti orta saha ve forvet hattı şuan için 70m€ dan az değil. Beşiktaş sadece stoper alarak şampiyonluğunu koruyabilir. Ama o takımların geçmesi için bu paralara yakın harcamaları gerek. Talisca,Aboubakar,Quaresma,Cenk,Ozi,Tolgay,Töre,Babel.Demba Ba toplamına sahip olmak biraz külfetli. Önümüzdeki sene de bunlar olacak.

Futbolcular da can atıyordu Malatya'da oynamak için.

varsayım hocam. Ama akıllı bir kulüp yöneticisi fırsata çevirebilir.

• quote:

Beşiktaş en az 4 yıl üst üste şampiyon olacaktır göreceksiniz. 2 yıl sonra bakarız duruma belki seri devam eder, fb ve gs en az on yıl toparlanamaz, anadoludan rakip bekliyorum ben, antalya vs gibi.

• yönetim trollere çözüm bulmalı önüne gelen konu açıyor zırvalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Homo Eroticus

seneye bizden en az 10 puan fark yiyeceksiniz ilk 5e girerseniz dua edin at fava bekle

Yav he he, artık bundan sonraki her sene o sene, alışın buna Geçen sene fava attık da noldu, pişkinliğe vurdunuz hepiniz Biraz rasyonel düşünün hangi parayla, hangi oyuncularla, hangi teknik direktörle, hangi yönetimle beşiktaşla başedeceksiniz siz? Kadronun yarısını göndermeniz lazım, ve alan da olmayak, ffp var transfer yapamazsınız, genç yenetek alıp feda diyelim derseniz, şenol hoca sizin tarihinizin en iyi kadrosunu egale etti, feda diyeceğiniz kadronun içinden geçer. Neye dayanarak böyle cesaretli konuşuyorsunuz cidden anlayamıyorum, sizin yaptığınız fanatiklik başka bir şey değil, rasyonel düşünenler çoktan baskete yol aldı ve fikret orman'ın başkanlığı bitene dek orda kalacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 28 Mayıs 2017; 15:17:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ercn80

quote:

Bence aç da puan tablosuna gül. Seneye, bu yıl 3 puan gerinizdeki Antalyaspor ve Trabzonspor da geçince göreceğim ben sizi. adamın başkanı dursun bey hala gelmiş gülüyor ya çok garip.
    rikerink bey diyeceksiniz len, yarın şampiyonluğu ilan ediyoruz len, tolga oğuzhandan iyi len eren en iyi satrafor len.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 28 Mayıs 2017; 15:30:17 >

• Malesef.

Seneye GS ve FB diriliş. BJK ye de şerefli 3.lükler.

Şaka gibi koca camia yıllar önce önünde ki 2 klübün aldığı 3. yıldızı kutluyor.

Ama Trabzon ile fark baya açıldı o yüzden tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Malesef.

ne yapalim oturup uzulelim mi? uefa'yi alsak daha once galatasaray aldi diye sevinmeyecek miyiz? niye bu kadar sacma sapan argumanlar ile geliyorsunuz yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Malesef.

ne yapalim oturup uzulelim mi? uefa'yi alsak daha once galatasaray aldi diye sevinmeyecek miyiz? niye bu kadar sacma sapan argumanlar ile geliyorsunuz yahu.

UEFA'Yı alınca rakibine de yetişiyosun.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.