Şimdi Ara

Beşiktaş hegemonyası seneye de sürer mi? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
2.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 3’te 3 olmadı diye takılıp kalma, 4’te 3 yap, 6’da 4 yap, yine tarih yazarsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

3’te 3 olmadı diye takılıp kalma, 4’te 3 yap, 6’da 4 yap, yine tarih yazarsın.
    Fb 2004-2007 arası 4'te 3 yaptı. Biz 2012-2015 arası 4'te 3 yaptık, kim hatırlıyor? Hep Bjk'nin 90'ların başındaki üçlemesi ve Gs'nin 90'ların sonundaki dörtlemesi hatırlanıyor. Gerçek dominasyon maalesef hiç fire vermeden oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheFormul

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Gören de Juventus, Bayern Münih sanacak. Hakemler olmasa ilk 3'e giremeyecek takımın hegomanyasına bak

Hahahahahaha kudurun kudurun

Biz 4. olucaz ilk 3 kim olcak? 60 puanlı renkliler mi? jhashdasdasasdasd

Evet komik arkadaşa cevabımızı verdiğimize göre ciddi olmak gerekirse; evet sürebilir hem de çok rahat. Nihayetinde kadro oturdu, futbol güzel, sistem güzel, aile ortamı güzel vs. Yapılacak şeyler belli Şenol Babayı tutacaksın. Takımı koruyup bir stoper, bir kanat, bir de forvet alacaksın ha Abou'yu tekrar kiralayıp Ba'yı da tekrar kiralarsan falan yine ligde yeter ama şampiyonlar ligi için daha iyisi olabilir.

Ondan sonra tabii ki garanti şampiyonuz falan demem ben de yarışa gireriz yanımıza artık kim gelirse fb mi gs mi (gs hiç ümidim yok) artık 50.yıl muhabbetinden dolayı ts mi antalya mı başak mı bilmiyorum onlarla öyle yürür gideriz bi süre

Alıntıları Göster
    huhhhuu

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2024

Fb 2004-2007 arası 4'te 3 yaptı. Biz 2012-2015 arası 4'te 3 yaptık, kim hatırlıyor? Hep Bjk'nin 90'ların başındaki üçlemesi ve Gs'nin 90'ların sonundaki dörtlemesi hatırlanıyor. Gerçek dominasyon maalesef hiç fire vermeden oluyor.

Alıntıları Göster
    6 da 4 yapabilirsen buda sağlam bir başarıdır.

Son 20 sezon şampiyonluk

Gs 9
    Fb 6
    Bjk 4
    BS 1

Son 30 sezon şampiyonluk

Gs 13
    Fb 8
    Bjk 8
    Bs 1

Son 40 sezon şampiyonluk

Gs 15
    Fb 10
    Bjk 10
    Ts 4
    Bs 1

Son 30 sezonun 13'ünde Gs şampiyon olmuş. Muazzam bir başarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Psman

Beşiktaş en az 4 yıl üst üste şampiyon olacaktır göreceksiniz. 2 yıl sonra bakarız duruma belki seri devam eder, fb ve gs en az on yıl toparlanamaz, anadoludan rakip bekliyorum ben, antalya vs gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ercn80

quote:

Beşiktaş en az 4 yıl üst üste şampiyon olacaktır göreceksiniz. 2 yıl sonra bakarız duruma belki seri devam eder, fb ve gs en az on yıl toparlanamaz, anadoludan rakip bekliyorum ben, antalya vs gibi.

Bence aç da puan tablosuna gül. Seneye, bu yıl 3 puan gerinizdeki Antalyaspor ve Trabzonspor da geçince göreceğim ben sizi. adamın başkanı dursun bey hala gelmiş gülüyor ya çok garip.
    rikerink bey diyeceksiniz len, yarın şampiyonluğu ilan ediyoruz len, tolga oğuzhandan iyi len eren en iyi satrafor len.

Alıntıları Göster
    Yazık.

• quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

Transfer yapacak parasi olmayan, para bulup oyuncu alsalar oynatamayan takimlarin bos hayalleri kirletmesin bugun su forumu.

Rakibiniz seneye biz degiliz, rakibiniz Basaksehir.

Yoneticileriniz oturup once bunu dusunsun, belki 2. olabilir icinizden biri.
    Dedi dördüncü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

6 da 4 yapabilirsen buda sağlam bir başarıdır.

Son 20 sezon şampiyonluk

Gs 9
    Fb 6
    Bjk 4
    BS 1

Son 30 sezon şampiyonluk

Gs 13
    Fb 8
    Bjk 8
    Bs 1

Son 40 sezon şampiyonluk

Gs 15
    Fb 10
    Bjk 10
    Ts 4
    Bs 1

Son 30 sezonun 13'ünde Gs şampiyon olmuş. Muazzam bir başarı.

Alıntıları Göster
    Devamlılığı getirirsen öyle. Galatasaray son 30-35 sezonda hiç ara vermemiş şampiyonluğa neredeyse, en fazla 3 sezon beklemiş beklediğinde. Öyle olmasa hatırlanmazdı o 4'te 3'ler 6'da 4'ler. Mesela halihazırda 6'da 4 yok ama 7'de 4 var Galatasaray'ın. (2012-2013-2015-2018)

• Hangi Beşiktaş başlığınaa girsem gs liler toplanmış,adamlarda nasıl bir Beşiktaş düşmanlıgı varsa,şu forumda bile Beşiktaşın ne kadar büyük oldugu 5 dk içinde anlaşılıyor...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.