Şimdi Ara

Beşiktaş hegemonyası seneye de sürer mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
2.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazılarının da 2 sene şampiyonluk yüzü görünce bi tarafları kalktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beşiktaş bu gazla gs-fb toparlanana kadar ligi domine edebilir en azından seneyede şampi olsa bari
  • Bu toparlanma olayını anlamıyorum ya, ligde çuvallayan biz bu sene yoktuk anca ondan oldunuz moduna giriyor. 3 takımlı çekişmeli sene oldu mu ki geriye düşen direk havlu atıp kovalamıyor bile. Sonra yok efendim biz kötüydük.
  • Unal aysal vol 2 olacak seneye samp fener

• Transfer yapacak parasi olmayan, para bulup oyuncu alsalar oynatamayan takimlarin bos hayalleri kirletmesin bugun su forumu.

Rakibiniz seneye biz degiliz, rakibiniz Basaksehir.

Yoneticileriniz oturup once bunu dusunsun, belki 2. olabilir icinizden biri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muammer122

quote:

Orijinalden alıntı: Psman

quote:

Orijinalden alıntı: Homo Eroticus

Ne kadar da heyecanla anlatıyor bak sen şu afacana :D demekki 20 senede 2 kere şampiyon olunca insan böyle oluyor. Korkma titree :D

Farkında mısın bilmiyorum ama son on yılda 3 kez şampiyon olduk, sizse sadece 1 kez.
    Beşiktaş hegemonyası seneye de sürer mi?

2007 de 2011 de ve 2014 de 3 kere oldu Fener

2017-2018 sezonu başlayacak, 2006/2007 sezonu 11. yıl oluyor, geçti o. 2011 şampiyonu da Trabzonspor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 28 Mayıs 2017; 23:35:37 >

• quote:

Beşiktaş en az 4 yıl üst üste şampiyon olacaktır göreceksiniz. 2 yıl sonra bakarız duruma belki seri devam eder, fb ve gs en az on yıl toparlanamaz, anadoludan rakip bekliyorum ben, antalya vs gibi.

Sizede anadoludan rakip yakışır zaten bizle yarışmayı haketmiyorsunuz rakibiniz başakşehiri de hakemler kolluyor ilk 2 takım hakemlerin eseri.CL de yeniden bi 8 0 bekliyorum beşiktaş tan yüzümüzü kara çıkartmayın.

• test
  • Homo Eroticus kullanıcısına yanıt
    Ne olursa olsun Türkiye'de iki sene üstüste şampiyonluk kolay iş değil

• iyi isler yaparsa surer. 2 senedir iyi isler yaptigi icin sampiyon oluyor. gs fb kotu diye bjk iyi muhabbeti baydi. fb gs iyiyken de bjk kotuydu. her sene birileri daha kotu ya da daha iyi olacak ki birisi sampiyon olacak. bunlar koy takimi degil sampiyonluk sayilari 15-20 arasi gidiyor.

bjk akilli hareket ediyor, fikret ormana sabredilerek dogru is yapildi. kriz durumlarinda yeniden yapilanmak sabir isidir. her sene td gonderilmez. bilici pek begenmesem de belli bir temel atmasina musade edildi, taraftarin gozunu boyamak icin yd gibi show transferleri yapilmadi. mali toparlanmadan sonra iyi bir td ve ortalama bir kadroyla fenerin aptalligindan da faydalanip sampiyon oldular.

bu sene ise en iyi kadro onlardaydi, onlar aptallik yapmadi sampiyon oldular. simdi seneye acik ara favori baslayacaklar. fb gs bes parasiz, kadrolari iskeletleri kotu. bjk de hoca iyi, kadro iyi sayilir, gelen paralarla duzgun adamlar alirlarsa sampiyon olma ihtimali cok yuksek. olamazsa da ya yanlis adamlar almistir, ya takim doyuma ulasmistir, ya da hocayi falan sezon ortasi kovar fb gs gibi. ama olamazsa da lutfen hakem konusulmasin. tr de futbolu bitiren en onemli olay bu kadar hakem konusulmasi.

• İngilizin galibiyeti ile ortalıkta gezinenlerdensin demek...
    İngiltere 8 - Türkiye 0 Sen Allah bilir buna da sevinmişsindir.
    Yazık, utanıyorum gerçekten... 19 tane gol ye rekor kır, sonra İngilizin galibiyeti ile ortalıkta gezin... İlginç...
  • Sürebilir keza gol ve asist kralından yoksun o defans tandemi ile şampiyon oluyorsan eksikler giderildiğinde başka kademeye çıkarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max Eisenhardt

quote:

Beşiktaş en az 4 yıl üst üste şampiyon olacaktır göreceksiniz. 2 yıl sonra bakarız duruma belki seri devam eder, fb ve gs en az on yıl toparlanamaz, anadoludan rakip bekliyorum ben, antalya vs gibi.

Sizede anadoludan rakip yakışır zaten bizle yarışmayı haketmiyorsunuz rakibiniz başakşehiri de hakemler kolluyor ilk 2 takım hakemlerin eseri.CL de yeniden bi 8 0 bekliyorum beşiktaş tan yüzümüzü kara çıkartmayın.

Bir tane on numara alamadın, kadron lens hariç çöp oğlu çöp gelmiş zeytinyağlık yapıyor adama bak utanmadan da bizle yarışmayı haketmiyorsunuz demiş, Beşiktaş seni ne yapsın sol beki barça, sağ beki milli takım beki, sol açık barça chelsea, sağ açık liverpol ajax, orta sahası 25 m euro bonservisli benfica, forveti porto + milli takım forveti gol kralı..Senin etin neeee butun ne..sen üçüncü oldun antrenörün bile büyük başarı dedi..

• quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

quote:

quote:

Bir tane on numara alamadın, kadron lens hariç çöp oğlu çöp gelmiş zeytinyağlık yapıyor adama bak utanmadan da bizle yarışmayı haketmiyorsunuz demiş, Beşiktaş seni ne yapsın sol beki barça, sağ beki milli takım beki, sol açık barça chelsea, sağ açık liverpol ajax, orta sahası 25 m euro bonservisli benfica, forveti porto + milli takım forveti gol kralı..Senin etin neeee butun ne..sen üçüncü oldun antrenörün bile büyük başarı dedi..

ben fenerli değilim ama.

Adriano barçanın yedek bekiydi + yaşı var aynı şekilde gökhan gönül ve quaresma da yaşlı babel zaten kasımpaşa ve arap kulubünde oynamış onla hava atmanda komik demba ba içinde forvetimiz chelsea deseydin keşke🙁 talisca nın bonservisi sizde değil cimri başkanınızın o parayı verip almasına imkan yok seneyede iyi teklif alırsa bjk de durmaz.Aboubakar ında kalıp kalmayacağı belli değil o kadar maaşı ve bonservisi haketmiyor bence.Neyse sen futbolcularının eski takımlarından ilk 11 kurmaya devam et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 29 Mayıs 2017; 4:12:35 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

quote:

quote:

ben fenerli değilim ama.

Adriano barçanın yedek bekiydi + yaşı var aynı şekilde gökhan gönül ve quaresma da yaşlı babel zaten kasımpaşa ve arap kulubünde oynamış onla hava atmanda komik demba ba içinde forvetimiz chelsea deseydin keşke🙁 talisca nın bonservisi sizde değil cimri başkanınızın o parayı verip almasına imkan yok seneyede iyi teklif alırsa bjk de durmaz.Aboubakar ında kalıp kalmayacağı belli değil o kadar maaşı ve bonservisi haketmiyor bence.Neyse sen futbolcularının eski takımlarından ilk 11 kurmaya devam et

Ben sana Taliscanın bonservisini alırız veya almayız demiyorum herifin bonservisi 25 m euro diyorum, kadromda 25 m euroluk oyuncu var diyorum, anladın mı? adriano barçanın yedeği olabilir fenerin beki nerenin yedeği? Anladın mı? Babe arap takımı demişssin liverpool ajax ne? Deportivo ne, en son nerden almışız, benim sol açığım barça chelsea patentli, fenerin sol açığının patenti ne ? Adam gibi kadro kurun sonra gelip sidik yarıştırmaya kalkın.

• quote:

quote:

vay bee, futbol tarihi boyunca tertemiz olan lig, bu sene kirlenmiş.
    hakemler bu seneye kadar kimseyi kollamıyorken bu sene bizi kollamışlar.

her takım şampiyon olmaya bakar, yarıştığı takımı kim takar ki, dur ben bunla yarışmayı hakediyor muyum, haketmiyor muyum diye düşünsün. biz şampiyon olalım da ister gs ile yarışalım ister başakşehirle.

sen de kendini bizle yarışmayı haketmiyorlar diye avut.

• Gören de Juventus, Bayern Münih sanacak. Hakemler olmasa ilk 3'e giremeyecek takımın hegomanyasına bak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Muammer122

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Homo Eroticus

Ne kadar da heyecanla anlatıyor bak sen şu afacana :D demekki 20 senede 2 kere şampiyon olunca insan böyle oluyor. Korkma titree :D

Farkında mısın bilmiyorum ama son on yılda 3 kez şampiyon olduk, sizse sadece 1 kez.
    Beşiktaş hegemonyası seneye de sürer mi?

2007 de 2011 de ve 2014 de 3 kere oldu Fener

2017-2018 sezonu başlayacak, 2006/2007 sezonu 11. yıl oluyor, geçti o. 2011 şampiyonu da Trabzonspor.

başlamadı daha ? o zaman bu sene geçen sene şampiyonuda tff

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Gören de Juventus, Bayern Münih sanacak. Hakemler olmasa ilk 3'e giremeyecek takımın hegomanyasına bak

13 puan fark atmışız çembersporlu gelmiş hakem makem kudurunnn
  • Galatasaray'da Dursun Özbek kaldığı için Fenerbahçe'de ise Aziz Yıldırım kalacağı için seneye Beşiktaş çok rahat şampiyon olur tabi çok büyük hatalar yapmazsa Bjk yönetimi ki ben yapacağını sanmıyorum. Fenerbahçe'nin elinde saatli bombalar var bugün Van Persie'ye bir talip bulsalar bedavaya verirler ama adamın yıllık ücretini verecek Dünya'da Fenerbahçe'den başka takım yok. Transfer yapması için oyuncu satması lazım kimi satacak? Josef'i satmak istese 3-4'e zor satar. Ozan aynı şekilde yani satacak oyuncusu neredeyse yok gibi bir tek Kjaer var bakalım onu satacaklarmı. Galatasaray'ı hiç söylemiyorum bile bu at kafalı Tudor ile yönetim seneyede varsa zaten hiç tartışmaya bile gerek yok. Yani Beşiktaş'ın rakibi yok olsa hani derimki belki o şampiyon olurda yok çok şanslı bir döneme denk geldi Beşiktaş hem Gs hem Fb çok kötü.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.