Şimdi Ara

BEŞİKTAŞ FERNERBAHÇE MAÇINA ÇIKMAMA KARARI ALMIŞ.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerbahçe maçına çıkmama kararı alan Beşiktaşın ifadeleri şöyle ;

"Futbol ailesinin aklı selim davranması adına büyük fedakarlıklar yapan, her zaman iyiyi ve güzeli öne çıkarmaya çalışan, futbolun evrensel ilkesi ‘Fair Play’ (Adil Oyun) ile hareket eden, her zaman futbolun pozitif yanlarını öne çıkarmaya çalışan, bu konuda tüm dünyadan alkış alan, takdir toplayan ve en önemlisi her şeyin hukuk çerçevesi içinde yönetildiği inancına sahip olan Kulübümüz, dün Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından verilen kararı büyük şaşkınlık, üzüntü ve esefle öğrenmiş bulunmaktadır.

Her zaman emeği, saygıyı ve alın terini ifade eden 115 yıllık tarihimiz ile Beşiktaşlılık duruşu sergileyerek camiamızın ileri gelenleriyle Divan Kurulu İstişare Toplantısıyla görüş alışverişi yaptıktan sonra gerçekleştirdiğimiz Yönetim Kurulu Toplantısı ile, hukuka aykırı alınan bu karara tepkimizi göstermek adına sahip olduğumuz tek çözümü ortaya koyarak, 3 Mayıs 2018 Perşembe günü oynanması kararlaştırılan maça çıkmama kararı aldığımızı bildirmek isteriz.

Bu kararımızın Büyük Beşiktaş taraftarının da sesini duyurması adına en vakur duruş olacağına inancımız sonsuzdur.

115 yıldır hep sahada olduk, hep sahada kazandık, berabere kaldık ya da kaybettik. Masada kaybeden olmayı kabul etmemek için 3 Mayıs 2018 Perşembe günü sahada olmayacağız.

Beşiktaş Ailesi olarak futbolun güzelliklerini yaşamaya ve yaşatmaya devam ederken taraftarımızdan beklentimiz her zamanki gibi sağduyulu ve duyarlı davranarak Beşiktaşımıza hiçbir faydası olmayan bu gerilimin devam etmesine izin vermemesi, takımımızın arka arkaya üçüncü şampiyonluğuna inanması ve takımımızı destekleyip, kenetlenmesidir.

Kamuoyuna saygılarımızla,"

Bir Galatasaraylı olarak Bjk nin beklentilerini tam olarak anlayamadım!

• Vaziyet alın buralar çok karışacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hukmen maglup

• İlk maç Beşiktaş lehine skorla bitseydi acaba nasıl olurdu. Herkes Beşiktaş'ın duruşunu vs takdir etmiş ancak bu da düşünülmesi gereken bir şey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben beşiktaşın duruşunu doğru buluyorum.
  • RTE fikret ormanı arayıp siz ne yapıyorsunuz ülkeyi rezil etmeyin o maça cikin dese pasa pasa çikarlar daha sicagi sicagina yorum yapmak yanlis olur

2 gün bekleyin hele

• Verilen cezaya bak

müsabakanın yarıda kaldığı andaki şartlarla tedbiren seyircisiz olarak tamamlanmasına oy birliği ile karar verdi.

• Bu olayi Fedö Yabdı dediler ya hani alakasi yok. Bu olayi.bence hukumet yaptirdi

Cunku bu ulkenin en laik taraftari Besiktas taraftaridir. En iyi kosullarda bile hukumete max %5 oy cikar. Ama fenerlilerin daha buyuk bir orani hukumete oy veriyor. Dunku verilen kararla ve bugun alinan kararla secim oncesi feneri yanina cekme hamlesi olarak goruyorum

• İsabetli karar olmuş.

• BEŞİKTAŞ FERNERBAHÇE MAÇINA ÇIKMAMA KARARI ALMIŞ.
  • Ne bekliyordu bu beşiktaş yönetimi ? bir kaç taraftarın çıkardığı olaylar yüzünden bütün fenerbahçe camiasının binbir türlü emeğini yok sayarak hükmen mağlup sayılnasını mı? kusura bakmasınlarda kendilerini ağa takımı falan sanıyorlar heralde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun be BEŞİKTAŞ... Helal... Bu duruş bile yeter...

Bu arada Beni. Beşiktaş Bölümünden Uzaklaştıran !!!

FB Admin.. Yazıklar olsun

Seni Allaha Havale ediyorum...

• Aldirma Kartal Aldirma

EN BUYUK SEN DEGILMISIN

Aldirma kartal aldirma

Aldirma kartal aldirma.

• Duruş falan hikaye. Eleneceklerini biliyorlar. Maksat taraftarın gazını almak. Sağlam ceza bekliyorum, seneye kupadan men de dahil
  • Boş yapmışlar, ağlayan taraf Beşiktaş olmuş tabi ki.

Futbolla alakam yok, sadece maçın sonunu izledim. Bunun ardından bunun olması gülünç.
  • HeLLForCE3434 H kullanıcısına yanıt
    sizin yaptığınız taraftarlık değil neyse sölemiycem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

RTE fikret ormanı arayıp siz ne yapıyorsunuz ülkeyi rezil etmeyin o maça cikin dese pasa pasa çikarlar daha sicagi sicagina yorum yapmak yanlis olur

2 gün bekleyin hele
    Redbull içiyor musun?
  • Yorumlarınız?
  • Bu olaya yorumum yok. İşin içinde başka şeyler var sanki.
  • Çok ta umrumuzdaydı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.