Şimdi Ara

Beşiktaş Basketbol Ana Konusu (478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
9.898
Cevap
23
Favori
226.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cidden çok iyi başladık, umarım böyle sürdürebiliriz. Şöyle ilk çeyreği çift haneli farkla bitirsek efso olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bi tane 3lüğümüz yok galiba, ben mi yanlış görüyorum. Acayip sıkıntılı bizim dış atışlar. Fener ordan kapadı farkı.

• Rüya kısa sürdü.
  • Biz bunları iç sahada deviririz gibi geliyor. Deplasmanda da es kaza bi maç alsak şampiyonluk hayal değil bence.
  • 30 milyon €'luk takım 2 milyon €'luk takımı zor yendi. Maçın özeti bu.

• Rüya muya falan saçmalamaya gerek yok bence. Ben yirmi otuz sayı fark falan yemeyecegimizi söylemiştim haklı çıktım. Kötü bir takım değiliz gayet iyiyiz. Dış ve serbest atışların acil düzelmesi lazım onun haricinde fbnin manasızca cuk diye giren üçlüklerinin biraz girmemesi lazım ondan sonra seriyi bile alabiliriz.. Büyük ihtimal alamayız ama ortada bir rüya imkansız falan yok..

• Gardsız bu kadar.Mücadeleniz için sonsuz teşekkürler.

• Yetmedı ama bu seır erken bıtmyeecek

Butce falan yazmayı bırakmak lazım arrık yaw adamların butcesı yaw dıye başlayan yorumlar cok baydı ve sıktı dahası bahaneden öteye gecmıyor .Olayı sadece butceye ındırgemek bence saygısızlık her ıkı takıma da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Alert

30 milyon €'luk takım 2 milyon €'luk takımı zor yendi. Maçın özeti bu.

Fenerbahçe konsantre olmakta zorlandı. Rehavet bugünkü maçta fark oluşmasını engelledi

Fenerbahçe bu değil çünkü. Bizim potansiyelimizin %30'u bu

• Hakem yardımıyla zar zor kazandılar bütçenizden utanin.Neyse bu bir mesaj oldu renklilere Heran herseyi yapabiliriz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle03 -- 9 Haziran 2017; 22:18:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Hakem yardımıyla zar zor kazandılar bütçesinizden utanin.Neyse bu bir mesaj oldu renklilere Heran herseyi yapabiliriz..

OAOAGWOCJQIBSOQ HAKEM DEDI

• quote:

Orijinalden alıntı: Maine Road

quote:

Hakem yardımıyla zar zor kazandılar bütçesinizden utanin.Neyse bu bir mesaj oldu renklilere Heran herseyi yapabiliriz..

OAOAGWOCJQIBSOQ HAKEM DEDI

Bir Manchester City taraftariyla tartışmaya girmicem.

• Roll ve Kenan müsvetteleri yerine gerçek birer basketçi olsa yenerdik.
  • Fener seriyi alır %99 ama maçlar taraftarlar sayessinde heyecanlı geçer. Seyir zevki yüksek olur. Efes falan çıksa toplama seyirciyle final hiç sarmazdı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hakem yardımıyla zar zor kazandılar bütçenizden utanin.Neyse bu bir mesaj oldu renklilere Heran herseyi yapabiliriz..

Hakem yardımı mı? djdjdmmjjdjdjdjdajmdjmdmjajm

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Sizin gibi düşünenlerin olduğunu görmek sevindirici.
  • TheFormul kullanıcısına yanıt
    Yav cidden bu bütçe muhabbeti baydı, sanki basketbola para yatıracaktı da Fiko'nun elini tuttular. Kardeşim yapsaydın sen de yatırımını basketbola, ne ağlıyorsun bütçe mütçe diye. Fenerbahçe'nin sanki hiç borcu yok. Hele şu Euroleague'e çamur atması geyiğine hiç girmiyorum. Başkanın bu vizyonu değiştirmesi lazım.

Elindeki koç çok iyi, hazır hocayla beraber bi ivme kazanmışken gereken önemin basketbola verilmesi lazım. Yine salak saçma transferler yapıp basketbolu geri planda bırakacak bi politika izlersen hocayı da kaçırırsın, yime 5-10 sene patatese bağlarsın.

İkinci çeyrekte bizim girmeyen, onların giren üçlükleri ve serbest atışlar belirledi resmen farkı. Fener'i orda biraz yavaşlatabilseydik bugün bu maçı alabilirdik. Mücadele konusunda Fener'den geri kalmadık bence bugün ama bu üçlük sıkıntısını çözemezsek seri 4-0 biter.

• quote:

Orijinalden alıntı: Merkürlü Adam

Sizin gibi düşünenlerin olduğunu görmek sevindirici.

Rica ederim.
    Her iki tarafta sidik yarıştırmaktan vazgeçmiyor malesef..Al izle keyif al işte arkadaş ! Bu kadar mı zor ?
    Hee o boş boş yazanların çoğu da konulara uğramazlar normalde.Bu da ayrı abukluk.

Bugün çok kaliteli olmasa da mücadele iyiydi ben keyif aldım Pazar günü de böyle olacak sonraki maçta.Bir şey yarıştırmak yerine oturun izleyin.Bütçe bütçe diye yazarak sen Ufuk hocaya bu takıma haksızlık etmiş oluyorsun haberin yok arkadaş.Bütçe bütçe diyerek şu an Avrupa'nın en formda takımı olan rakibine de saygı göstermemiş oluyorsun..Fenerbahçe sezon içinde sendeler iken bir anda 7.sıraya düşerken de bu bütçesi vardı buna ne diyeceksiniz ?

2011-12 yıllarında biz 3 kupa alırken bütçe mi fazlaydı ? O zaman bütçe neydi Fenerbahçe bütçesi neydi ? Açın bakalım bir hatırlayın ? Daha çok yazarım da boşverin.

**

Bu akşamki gibi oynarsak hücumda da ekstra performans ekstra isim daha çıkartırsak kupayı almamız için hiç neden yok bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Yetmedı ama bu seır erken bıtmyeecek

Butce falan yazmayı bırakmak lazım arrık yaw adamların butcesı yaw dıye başlayan yorumlar cok baydı ve sıktı dahası bahaneden öteye gecmıyor .Olayı sadece butceye ındırgemek bence saygısızlık her ıkı takıma da

Yalnız efes elendi , hatta biz eledik, bu bizim takım BJK, takımları karıştırıyorsun sen
  • 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.