Şimdi Ara

Beşiktaş - Arsenal | 19.08.2014 | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 1. Maç (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.184
Cevap
3
Favori
21.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sánchez

quote:

Orijinalden alıntı: [ILKER]

Yabancı sınırlamasında değişikliğe gitmemek istememize,bu sene Avrupada görürüz sizi diyen Galatasaraylı arkadaşlar bugün sadece 3 yabancı oldugunu görmüşlerdir umarım

Hayırdır 3-0 kazandınız mı veya turladınız mı? Öyle bir konuşuyorsun maç 0-0 bitti alt tarafı. Yabancı sınırı olduğu sürece bu skora sevinmeye devam edersiniz böyle. Chamberlein yazsaydı onu ne olacaktı? Boş konuşuyosun. Muhalefetten farkın yok.

Tabi sende haklısın.Oğuzhan,Gökhan Töre,Ersan,Mustafa vs.gibi futbolcuları oynatmak varken Gökhan Zan,Sabri,Ceyhun,Aydın,Umutmgibi 5 para etmez adamları oynatmak insana ağır gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beşiktaş iyi oynadı diyebiliriz ama inanılmaz derecede pas hatası yaptılar. Bir adam gibi oynayan Demba Ba vardı gerisi kötü. Özellikle İsmail ve Motta.
  • he kardeş he koskoca wenger koskoca arsenal çıkacak diyecek ki yatın beraberliğe gitsin boşverin yaaaa. çok akıllısın sen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkmania

quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2014

quote:

Orijinalden alıntı: brkmania

Son dakikalara 0-1 önde girip, her an gol yiyeceğiz korkusuyla kanser et bizi kartalım

Bu sefer de skor 1-1 olur,spiker son dakika Arsenal'in son şansı falan der harbiden kanser olursunuz bu sefer.0-1 girdiyseniz 0-1 bitsin en iyisi.

Kesin yeriz diye 0-1 dedim zaten 1-1 e girsek kanser olmaz, direk kalpten gideriz heralde

Ama işte yiyince hakem düdüğü çalıp bitirmiyor ya maçı,1-2 atağı daha var Arsenal'in.Gol yeme ihtimali var yani bir tane daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: megi21

quote:

Orijinalden alıntı: Natalie D.

quote:

Orijinalden alıntı: megi21

quote:

Orijinalden alıntı: Natalie D.

quote:

Orijinalden alıntı: Nef'i

quote:

Orijinalden alıntı: Turk7

quote:

Orijinalden alıntı: Nef'i

Arsenal daha kötü oynayamazdı.

Yav he yav he Arsenal neden kötü oynadı? çünkü Beşiktaş oyunu çözüp Arsenal'i deforme etti.

Çok risk aldınız pres işe yaradı ama çok alan verdiniz. Normalde o kadar alan verirsen CL'de sonuç gol olur ama Arsenal hiçbirini neredeyse değerlendiremedi. Neyse Emirates'te anlarsınız.

hala trollük peşindesin arkadaş bir tebrik et adamları

şu anki GS Arsenala karşı 3 yabancı ile çıksın delik deşik ederler senin takımını

geçen sene sizi ettikleri gibi mi (kaç yabancıyla çıkmıştınız hatırlamıyorum)

Evet ettiler.

ama her fırsatta kalkıp 5+3 kuralı üzerinden bjk ile dalga geçmeye çalışan GS li arkadaşlar bu maç sonrası biraz morarmıştır

şu elemede bjk yerine gs olsa ve 3 yabancı ile çıksa bu kadar iyi oynayamazdı kalkıp laf atma peşindesiniz hala

birazcık utanın birazcık.

yoo ben laf etmiyorum ki bjk beklediğimden iyi oynadı.

sadece sana verdim cevabını. geçen sene hazırlık maçı da olsa arsenale karşı çok iyi oynamıştık.
    siz de 2 maçta galiba 5 gol yemiştiniz.
    hala gelmişin delik deşik tabirini kullanıyorsun. çok komik duruma düşüyorsun farkında değilsin

Hazırlık maçı ile resmi maçı karşılaştırman da çok zekiymiş kardeş

arsenal dediğin takım 2006 dan beri bütün ön eleme maçlarını kazanmış bir takım ilk defa bugün kazanamadı

lafımın arkasındayım adamlarla dalga geçmeden önce düşünün şu an 3 yabancı ile çıksanız sizi delik deşik ederler bizi de ederler orası ayrı.

• Sánchez kullanıcısına yanıt
    yabancı sınırlaması olmasa bile sen arsenali evimizde farklı malup edip , turu geçeceğimize inandın mı ? Hiçbir futbolcu senin yerli futbolcu gibi gönülden oynamaz.Adam parasını alır ister maça çıkar ister çıkmaz ohh İstabul sokaklarında alem yapar ama adı futbolcu olur.
  • Valla Orta sahaya laf atan çarpılır. Veli'nin de Necip'in de yüreğine sağlık. Oyun kurmada sıkıntı çektiler biraz ama o kadar da olur artık. Dünya'nın en etkili ofans setlerinden biri olan seti durdurmayı becerdiler. Öyle buradan oyunca gibi geliyor ama Ramsay-Cazorla-Wilshere-Arteta-Sanchez gibi bir 5'liyi kilitlemeyi başardılar. E oyun kurma işini de kanatlar yapsın artık adamların pilleri bitti be bugün.

Ayrıca İsmail'e hiiç laf etmeyin. Adam işini düzgün yaptı Sol ekten devşirme orta bile açamıyor Şutlar Bilic'in emridir. Bol bol şut çek demiştir orta saha dışından. Ayrıca defans anlamında sırıttı mı İsmail? Hayır. Adam ileriye topta taşıdı. Eee tüm sıkıntı şimdi çok şut çekmesi mi?

Çok pozisyon harcadık. Demba Ba'nın iki güzelim pozisyonu Olcay'ın nep net pozisyonu boşa gitti. Ki Olcay kolay kolay kaçırmaz o noktalardan ama şans işte olmayınca olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

quote:

Orijinalden alıntı: [ILKER]

Yabancı sınırlamasında değişikliğe gitmemek istememize,bu sene Avrupada görürüz sizi diyen Galatasaraylı arkadaşlar bugün sadece 3 yabancı oldugunu görmüşlerdir umarım

Hayırdır 3-0 kazandınız mı veya turladınız mı? Öyle bir konuşuyorsun maç 0-0 bitti alt tarafı. Yabancı sınırı olduğu sürece bu skora sevinmeye devam edersiniz böyle. Chamberlein yazsaydı onu ne olacaktı? Boş konuşuyosun. Muhalefetten farkın yok.

Olcay yazsaydı o zaman? Saydılarla iş yürümez bu maç önde olan Beşiktaş'tı. Hani arsenal ezer geçer dediğiniz takım. Burada saygı duyulacak bir takım var. Bu erdeme sahip değilsiniz görüyorum ki.

• şunu söyleyeyim avrupa maçı taraftarımız hiç mi hiç eskisi gibi değil.

ben feyeenord maçına gitmiş birisi olarak konuşuyorum, o maçta dakika 60'da "koyduk mu?" bestesini bağıranlar mı dersin, "şampiyonluk yarınlara kaldı, gördün mü fener ......" diye tezahürat yapanları mı dersin, değişik değişik taraftar gördüm. bugün de aynı şey oldu. saçma sapan tezahüratlar yaptılar, ikinci yarı resmen çekirdekle maç izlediler, adamlar 10 kişi kalmışken bir tane bile tüm stat tezahürat yapmadı. eskiden avrupa maçı oldu mu en ateşli taraftarlar giderdi, şimdi insanlar check-in yapmak için, resim çekilmek için gidiyor sanırsam. beşiktaş taraftarı hiç mi hiç eskisi gibi değil. umarım lig başladığı zaman tekrardan düzeliriz ve o çekirdek kadro olarak geri döneriz.
  • Çok kaçırdık çok !
  • Az daha akilli ve becerikli olsak yenecektir. Veli ve Necip vasatti.

• Motta'nın, Kerim'in hataları tecrübesizlikten.
    Sonuçta ilk kez sol bek oynayan İsmail'le, Necip'le, Mustafa'yla Arsenal'i sahadan sildik. En önemlisi de gol yemedik, takım savunmamızın ne kadar iyi olduğunu tekrar gördük. Elensek de bu oyunla çok koymaz bana. Yeni sezon için çok umutluyum.
  • atiba'nın olmaması bjk açısından çok kötü oldu bugün.ki eminim bir çok kişi eksikliğini hissetmiştir.0-0'da fena bi skor değil emirates'de 1 gol bulabilirseniz tur şanşı yüksek.
  • #BesiktasArsenalMacı
    Arsenal, Şampiyonlar Ligi ön elemelerinde ilk kez bir maçı kazanamadı.

• Hunglasxx kullanıcısına yanıt
    aman hocam zamanında ateşli olduk da ne oldu elde var sıfır önemli olan takımın oynadığı topun iyi olması gerisi boş tüm stat birlikte bağırınca ele bir şey geçmiyor öyle olsaydı dünya'nın en büyük kulübü olabilirdik şu anda
  • Bu takımın adı bugün Arsenal değil de başka bir şey olsaydı bu maç bugün 2-0 ya da 3-0 biterdi. Oyuncuların rakibin büyüklüğü karşısında heyecana kapıldılar, son pasları, son vuruşları kötü yaptılar.
  • hicbir oyuncuya laf etmeyin bu kadromuzla arsenale nefes aldirmadik olcaya laf ediyosunuz bu adam 800 bin euroya geldi 38 m euroluk alexis gibi mi oynayacak?

• Eğer elenirsek avrupa liginde çeyrek final oynarız

• Bütün futolcularımız çok iyiydi. ben Necip ve Veli'ye laf edenleri anlamıyorum adamlar gayet güzel oynadılar bazı pozisyonlarda tecrübesizlikten ve bikaç durumdan dolayı hata yapmış olabilirler ama maçın geneline bakarsak gayet iyi oynadılar. Necip ve Veli'den bahsediyoruz Allah aşkına Xavi ve İniesta'dan değil tabiki hataları olacak.

İsmail sağ bekte oynamasına rağmen bence Serdar'dan daha iyi oynadı daha çalışkandı.

Bir de Arsenal yedekleri ile çıktı diyen arkadaşı Arsenalin sitesine gitip tam kadrolarına bakmasını rica edicem.

Altı üstü 3 Alman futbolcusu eksikti.

Bizde de hepsine bedel Atiba yoktu. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natsukai.

Demba Ba'nın efsane vuruşu

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/213303/demba-banin-baslangic-vurusu-besiktas-arsenal/?utm_source=facebook&utm_medium=referral&utm_campaign=player_logo

şans yanımızda olsa çok güzel olurdu. muhtelem vurmuş demba ba ama kaleci dikkatli çıktı.
    yılın golü bile olurdu o.
    bu olmadı bari olcay veya ba nın net pozisyonlarından biri gol olsaydı ama şanssızlık.

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.