Şimdi Ara

🦅 Beşiktaş 2023/2024 Sezonu[ANA KONU] Pençeyi Vurduk Kupaya Ölüsü Bile Kupalı (2787. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.345
Cevap
131
Favori
1.323.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27852786278727882789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Masuaku bu akşam savunmada çok soğukkanlı ve başarılıydı. Sezonun en iyi maçını oynadı herhalde.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Offfff beyler offfff şu sezonda kupa kazanmayı bırakın maç kazanacak mıyız diye yeminle kriz geçirecek haldeydik. Öyle bir rahatlama geldi ki şu an yeminle iş güç olmasa 2-3 gün uyumalık yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde Türkiye Kupası benim için pek muteber sayılmaz. Lakin bu sezonu düşünürsek, ki 34 yaşımdayım ve hayatımda daha kötü bir Beşiktaş bilmiyorum, yaşım boyunca izlemedim, kupa ile sezonu kapatmak iyi oldu.

Feda sezonundan beri sokakta forma giyen birisiyim. Ben tişört yerine forma giyerim Samet Aybaba sezonundan beri. Her sene de 2 tane forma alırım destek olsun diye.

Bu sezon forma fiyatlarını görünce sinirlendim almadım, forma yerine gidip 10 tane tişört aldım. Beşiktaş bu sene beni çok üzdü. Formayı çıkarttım o derece üzdü. Ama artık bitti, çok uzun bir sezon oldu bizim için, bitmedi resmen ama sonu en azından ufak da olsa tebessümle bitti.

Şimdi Beşiktaş ruhuna, Beşiktaş şerefine ve onuruna yakışır bir yapılanma. Sayın Arat vaatlerini yerine getirme zamanı. Eylül ayında değil şimdi başlanmalı.

Tebrikler Beşiktaş camiası.

• irfan s kullanıcısına yanıt

Necip 2. yarı karate hareketleriyle topları uzaklaştırıyodu gördükçe kahkaha atıyodum &#129413; Beşiktaş 2023/2024 Sezonu[ANA KONU] Pençeyi Vurduk Kupaya Ölüsü Bile Kupalı 

ilk golde adamı geçirdi falan ama sonra hava toplarını bile alıyordu garip bir şekilde 2mt adamdan :)

• Necip goldeki hatasının dışında iyiydi bence. Colley'nin Onauchu'yu kaleye kadar takip etmesi çok daha kötüydü.

Bugün Muci de kötüydü, ama yerinde oynamıyor.

• HELAL OLSUN HEPSİNE

HEMEN GEÇ KALMADAN BU HAFTA TEKNİK DİREKTÖR VE YENİ TRANSFERLER AÇIKLANMAYA BAŞLAMALI

• çiçek açtı

&#129413; Beşiktaş 2023/2024 Sezonu[ANA KONU] Pençeyi Vurduk Kupaya Ölüsü Bile Kupalı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kafadan çıkalım. Bu adam stoper değil. Bir iki hareket yapıyor gözümüzü boyuyor. Bu adam oynuyorsa kadromuz net rezalettir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • WmLord kullanıcısına yanıt

Çok riskli oynuyor, çalım attığı yerler bazen çok riskli ki orada topu bazen kaybediyor.

İnan bana şimdi Masuaku mu Svensson mu desen, kesinlikle Svensson derim. Disiplinli adamın hali başka oluyor.

• Oğlum bu Muçi niye kafa topuna çıkmıyor? Saçları mı bozulacak vay arkadaş. Mücadeleden kaçak oynuyor, seneye yok öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kivalo -- 23 Mayıs 2024; 23:47:41 >
  • &#129413; Beşiktaş 2023/2024 Sezonu[ANA KONU] Pençeyi Vurduk Kupaya Ölüsü Bile Kupalı
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    'Şampiyonluk ruhumuzda var"

• Türkiye nin winner takımı. En leş sezonda bile kupayı alıyoruz üstelik ötekilerin 5 te 1 maliyetle yaptık bunu

• Kivalo kullanıcısına yanıt

Bazı 9.5 lar Böyle. Yapıları Farklı. Naif. Bi de Avrupa Şampiyonası Var. Riske Girmiyor.

• Anç şimdi çıkıp pay ister mi acaba &#129413; Beşiktaş 2023/2024 Sezonu[ANA KONU] Pençeyi Vurduk Kupaya Ölüsü Bile Kupalı 

• Ya bence de Necip 11'de oynamamalı, rotasyonda oynamalı, ama inan şu anda en iyi stoperimiz Necip, sadece onu diyorum.

• Rezil bir sezonu kupayla tamamlamak Başkan açısından da taraftar açısından da çok iyi oldu.

• 
Sayfa: önceki 27852786278727882789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.