Şimdi Ara

🦅 Beşiktaş 2023/2024 Sezonu[ANA KONU] Pençeyi Vurduk Kupaya Ölüsü Bile Kupalı (2748. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
56.345
Cevap
144
Favori
1.313.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27462747274827492750
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Burada yeni bir haber yok. Cumartesi günü Hüseyin Yücel'in paylaştığı bilgiler zaten.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ŞahinAbi kullanıcısına yanıt

Hocam neden eski haberi yeniymiş gibi paylaşıyorsunuz?

• Rezil seneyi anca bu maçla kurtarırız futbolcularda farkındadır durumun muhtemelen.

inşallah şansta yanımızda olur

• Bu kupayı kazanamazlarsa eğer, futbolcular her türlü protestoyu hak ederler maç sonrası, benden söylemesi.  

• Yıllardır önemli maçların hiçbirinde futbolculaeımız reaksiyon gösteremedi. Şampiyonluk sezonlarında dahi FB GS puan kaybettiği her hafta ruh gibi oynuyorlardı.

Hiçbir beklentim yok bunların forma ağırlığı BJK ruhu falan bildiği yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yokmu ben bu mac besiktasin cok farkli oyun ortaya koyucagini dusunuyorum diyen gazateci

• ŞahinAbi kullanıcısına yanıt

Adamin romada aldigi ucret 15 milyon sterlin bu adamin turkiyeye gelmesi icin en az 10 milyon euro dan asagi gelmez hadi 7 8 lere gelirse cok iyi

• Benimde akşamki maçı kazanacağımıza dair hiçbir umudum yok malesef.

• Penaltılara kalırsak mert çok ağır, hiç şansımız yok

• Ckmz17 kullanıcısına yanıt
    İki takım da temkinli oynar. Sıkıcı bir maç olacaktır. Biri sürpriz bir erken gol bulursa maç hareketlenir.
    Defansif yönde iki takım da kötü. Daha çok hata yapan golü yiyecek.
    TS defansı pasla çıkmaya çalışıyor. Bizim gibi top şişirmiyor ama bu da hataya müsait bir tercih.
    Uçtan başlayarak sırayla önde presle rakip defansı sıkıştırıp hataya zorlamamız lazım.

• Ckmz17 kullanıcısına yanıt
    Roma'ya ilk geldiğinde 5+2m Euro alıyormuş. Üzerini Tottenham ödüyormuş. Tottenham 2019'da 3,5 yıllık anlaşma yapıyor.
    Bu anlaşma geçen sezonun sonunda bitti.
    Bu sezon Roma'dan ne kadar maaş aldığını bilmiyorum ama geçen yıl başarılı bulununca devam edilmiş. Ve sadece Roma'dan ödeme almış.
    Chelsea geçen sezon sonunda istemiş. Mourinho Roma'yı bırakmayıp Chelsea'nin teklifini reddetmiş. Geçen yıl Roma'dan aldığı maaşa gelebilir. Ki burada vergi de ödemeyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WmLord -- 23 Mayıs 2024; 12:16:41 >
  • dexterr kullanıcısına yanıt

penaltılara kalırsak hocanın hocalığını gösterip Ersin'i sokması lazım zaten

en son kupamızı Ersin'in kurtarışlarıyla kazanmıştık

• Naganzo N kullanıcısına yanıt
    Uzatmalarda 6. değişiklik hakkı oluyor muydu?

• WmLord kullanıcısına yanıt

valla bilmiyorum hak yoksa bile bekletilmesi gereken bir değişiklik bence

Ersin'i abartıcam belki bilmiyorum ama ligteki en iyi penaltı kurtaran kaleci olabilir. Sürekli oynadığında bile çok kurtardığı penaltı hatırlıyorum.

• Bitime 15 saniye kala Ersin’i alsak penaltılara kalmadan gol yedirmeyeceğinin garantisi yok. Umarım penaltılara kalmaz bir şekilde alır geçerşz

• Mümkünse 90 dakikada bitirmek lazım işi.

• Çok umutlu değilim kupa hakkında..Hele ki Necip ve Cenk ilk 11 de başlarsa.. S.Topraktepe nin hem oyuncuları zayıf hem de A.Avcı çakalı karşısında kendi zayıf kalır..Tek umudum 121 yıllık Beşiktaş ruhunun formanın içine kaçması ve bu işe yaramazların gider ayak kendilerini de bu rezil sezonu da ucundan köşesinden bile olsa bir parça aklamaya çalışması..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tartekin -- 23 Mayıs 2024; 13:49:27 >
  • Çürük Kemik kullanıcısına yanıt

sen bakma o zat vasat sevici şenol yancısı dır kendisi amiri şenol aldı ya laf söyletmez biraz daha atışırsanda engeller ciddiye alma fazla.

• O kupa alınmak zorunda

• 
Sayfa: önceki 27462747274827492750
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.