Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1526. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15241525152615271528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında oyunun başında fena değildik ve ilk kez mahkum oynamadık adamlara karşı. Biraz top şansı yoktu. Oyun dar alana sıkışınca da top çerçeveye girmedi mi olmuyor işte. Oyun içinde şut çok eksik bizde. Bir kaç şut atılsa ona göre rakip de şaşırtılabilir ama bizim oyuncular utanmasalar topla kaleye girecekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

Dolar kuru bu kadar artmasa pozisyona girebilirdik sanki. Hocaya gereksiz yukleniliyor
    İşte görüyorsunuz dolar 6'ya düşünce(!) sesi çıkmayan hamsici.
  • Mertin yerden şutlarda berbat kaleci olduğunu bilmeyen yok 1 tane yerden şutumuz yok rakibe çalışılmış hiç bir şey yok. Babel sol çizgide kapanan takımlara karşı oynamaz ya çıkart yada forvete çek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Abdullah Avcı da böyle futbol oynatacaksa ne yapalım arkadaş iğrenç bir kapanma şekli bu nedir böyle? Yönetim değişsin Şenol hoca ile devam edelim benim önerim budur.
    sana mı soracaktı adam nasıl futbol oynatacağını :D aç puan durumuna bak liderler 4 gol yediler sadece
  • Vagner Love'ın pozisyonunu yani izledim. Adam zoru başarmış resmen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bari başakşehir şampiyon olsa. Hiç oazsa ligde değişiklik olurdu. Renk gelir lige biraz.

• quote:

Abdullah Avcı da böyle futbol oynatacaksa ne yapalım arkadaş iğrenç bir kapanma şekli bu nedir böyle? Yönetim değişsin Şenol hoca ile devam edelim benim önerim budur.
    Ya ne diyorsun ya adamın kapanış şekline sallıyor bir de
  • Pitx1 kullanıcısına yanıt
    Yok Hocam olur mu? Şenol Güneş istifa edecek, Abdullah Avcı gelecek, Vagner Love bir anda Ronaldo'ya dönüşüp her maç 10 tane gol atacak.
  • Şenol Güneş istifa edene kadar, maç izlemeyeceğim.

• Bütün hafta aklı başında olan herkes böyle bir sonuç bekliyordu zaten. Sürpriz değil. Hatta 2-3 gol daha atabilirlerdi ama otobüsü park ettiler. Topu bize bırakıp duvarı çektiler.

Her hafta aynı şeyleri yazmaktan bıktım. Bir de burada yönetimi, teknik direktörü eleştirenlere “troll” damgası vuran akıl yaşı 5 ile 15 yaş arası olan insanlar türemiş. Hiç sallamayın bunları. Bizim derdimiz sadece Beşiktaş. Eleştirmeden, sorgulamadan başarı gelmez. Bunları yönetim ve teknik direktör yapmadığı için de haftalardır aynı şeyleri izliyoruz zaten. Hayırlısı.

• Kadro yetersiz kabul ediyoruz. Bugün şu oyuncu çok iyiydi diyeceğimiz kimse yok.

Ancak Şenol Güneş'in 96 dakika aynı taktikle oynatmaya çalışması asla kabul edilebilir değil. Risk alıp oyun sistemini değiştirip farklı arayışlara hiç girişmedi.

Atiba bitti. Caner değişikliği ile rakibi rahatlattı.

Kornerden savunma ve kalecinin hatasıyla maçı beleşine verdik.

Devre arasında bu yönetim kesin yine nerede vasıfsız oyuncu var bulur alır. Sonra da debelenip dururuz.
  • gene mi yenildi şenol abi
  • Başakşehir'e karşı son iki galibiyetin ilkinde Demba Ba, diğerinde Gomez var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Şu Abdullah Avcıyı övüp durmayın şu maçtan sonra iğrenç futbolla Beşiktaşa gelmesin. Adam gibi golcü olsa şu maçı 5 golle tamamlardık ya ulan ayakta duramıyorlar Lens kalecinin dibinden nereye vuruyo topu
  • FIKRET ORMAN istifa

• quote:

Orijinalden alıntı: Julian Draxler

sana mı soracaktı adam nasıl futbol oynatacağını :D aç puan durumuna bak liderler 4 gol yediler sadece

Alıntıları Göster
    Cevap verdiğin üyeye bakar mısın lütfen ?

Cenk'e ağzına geleni yazan birine bu cevap fazla gelir kardeşim !
    Blok geç karşıya
  • Arda ML kullanıcısına yanıt
    Hocam size bir şey sormak istiyorum şu an Beşiktaş'ta hangi oyuncular Premier Lig'in herhangi bir takımında oynayabilir?
  • quote:

Hocanla sana bilet kestim, istediğiniz şehri yazın üstüne.
  • şenol hoca toplantıda kimsenin anlamadığı iki aforizma patlatır, bir şeyler geveler sonra bitirir gider. haftaya aynı sonuçlarla devam.
  • Kardeşim salak mısınız anlamıyorum, niye önce hocayı suçluyorsunuz?

Hoca 2015'ten beri aynı isim, peki 2015'ten bu yana kadro kalitesi aynı mı? Kesinlikle hayır.

Öncelikli sorumlu başkan ve yönetimdir, artık istifa etmelilerdir ve onların da yolsuzlukları açıklanmalıdır. Yerlerine kim gelmeli onu bilemem.
  • 
Sayfa: önceki 15241525152615271528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.