Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
58.518
Cevap
74
Favori
1.298.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1551
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1256
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 431
  • Favoriye Eklediklerim 77
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hendrik Johannes Cruijff (3139 mesaj) 10 Numara (2890 mesaj) K E N (2226 mesaj) eyoruk (1487 mesaj) Valentino (1256 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (31154 mesaj) Mobil (21089 mesaj) Tablet (2722 mesaj) Mini (6604 mesaj) Uygulama (1309 mesaj)
  • @
18 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    425 Mesaj
    artik önümüze bakalım giden gitti , yeni hoca-transfer duyumu fln yok mu hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2466 Mesaj

Sayın hocam yönetim konusu ayrı bir facia ben takımın teknik yapısı ile ilgili yorumlar yapıyorum. ŞG adlı kişinin bizim taraftarımızın iyi niyetini sürekli suistimal etmesinden bahsediyorum. Yoksa yönetim ve fo konusu başlı başına bir facia ben de hiç yakıştıramıyorum böyle bir yönetimi takımımıza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drkayzer -- 25 Mayıs 2019; 22:44:27 >
    |
    |
    Pitx1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8983 Mesaj

Baş suçlu yönetim zaten hatta tek bir isim Fikret Orman. İş yapan adamları küstürüp gönderdi ekipten, elde kaldı sosyal medya yıldızları fotoğraf çektirip paylaşmaktan başka bir iş yapmayan adamlar..Kulüp üzerindeki hakimiyetini kaybetti, özenerek kurduğu düzeni gene kendi elleriyle yıkıp perişan etti.

Ve gel şimdi bu beceriksiz,heyecanını yitirmiş yönetimden yeni sezon için güzel işler yapmasını bekle.
    |
    |
    Bahsedilenler: Pitx1
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    bu uyuz yönetim pektemekle sözleşme uzatırsa şaşırmam en iyi kadroyu 4. yapan şenol denen td bozuntusunu bile gönderemeyip milli takıma gitsin de kurtulalım mantığındaki çapsızlardan her şey beklenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _legendmaster_ -- 25 Mayıs 2019; 23:1:52 >
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    2144 Mesaj
    baş suçlu yönetim. şenol güneş ise son 1,5 yılda kontrolü gereğinden fazla kaybetti, hataları normal karşılanabilecek düzeyden çok fazla oldu, tüm olumsuzluklara rağmen doğru yapılabilecek şeyleri dahi yanlış yapmaya başladı.

son durumumuzun sorumluluğunu yönetim ve hoca olarak yüzdelik olarak paylaştıracak olursak %50-%50 olmaz. %51 yönetim - %49 hoca dahi olsa bu ayrımı yönetimden yana yapmak gerekir.

|
    |
  • Binbaşı
    1787 Mesaj
    Yabancı teknik direktör her kim olursa olsun macera aramaktan başka bir işe yaramaz. Beşiktaş'ın macera arayacak ve yıllarını çöpe atacak zamanı yok bu borçla üstüne daha fazla borç ekleyecek hali hiç yok.

Yönetim akıllıca karar vermek yerine popülizm ve sosyal medyaya göre karar verirse geçmiş olsun şimdiden.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    564 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Louie-Andy Anderson

Yabancı hocalar arasından Jorge Jesus tercihide değerlendirilebilir.
    Bize kaça gelir? Şu durumda bu riske girerler mi, girilir mi bilemem.

Eğer UEFA'da kesin bir başarı yoksa bu risk alınmaz. Kaldı ki bu adamın istediği oyuncular alınabilir mi orası da muamma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4295 Mesaj
    Ben hala 35 yaşında Pepeye yıllık 4.5 milyon eurodan nasıl sözleşme imzaladık ve takımın en iyi omurgası Marceloyu harcadık orada takıldım. Çünkü Pepenin gelişi öyle bir yan etki yaptı ki Atiba ve Oğuzhan direk çöktü çünkü Pepenin egoist uzun topları yüzünden bu oyuncular taraftarın hedef tahtası haline geldi. Bide Burak Yılmaz yerine Negredo tercihi ama daha kötüsü Negredo yerine Cenk Tosunun oynaması amborga koyacağımız ligde en büyük hatalardan biriydi. Bilmem hatırlar mısınız Fegholi yerine Sinan Gümüşü oynatıyordu Fatih Terim bazen 1 oyuncu tercihi bile her şeyi değiştirir.
  • Emekli Yönetici
    2144 Mesaj
    şu anda bildiğim kadarıyla sattığın kadar al zımbırtısına tabii olmayan tek takım biziz. yalnız tabi bonservise öyle yüksek paralar ödeyecek durumumuz da yok malum.

yine de iyi araştırma, doğru kiralık hamleler, 2-3 milyon bonservisli rhodolfo, marcelo, beck, atiba vs gibi detay oyuncularla güzel işler yapılabilir fakat yönetimde onu yapacak irade yok. araştırma arama tarama denen şey son 2 yılda 0'a indi. biraz gelecek hocaya bağlı olacak bu durum.

sergen yalçın gelirse iyi olabilir fakat transfer işi yine umut güner ve onun önderliğinde menajerlere kalır. yalnız abdullah avcı gelirse bu işe kafa yoracaktır. istediğim 2 hoca bu ikisi olduğundan bunları söylüyorum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    573 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Bu kadar adamı gönderemezsin.Gönderirsen yerlerini dolduramayacağın için 4.olursun yine.Ne para var ne altyapıdan gelen.Nasıl olacak ?
    Zaten şu anki 23 kişilik kadroya bile 4 net transfer şart.

Sen bu kadar adam gönderirsen eğer kalite olarak değil sayısal olarak da zayıf kadro olur o kadar kolay değil bu işler.Yönetimi bilmiyor musunuz ?

Alıntıları Göster
    İyi de kardeşim bu oyuncuların bizi şampiyon yapamayacağını görmedik mi? Gördük.
    Bu oyuncuların bize hiçbir yararı yok.
    Onların yerine kim oynasa bizi zaten ilk 5 e sokardı. Lens ne oynadı Allah aşkına? Onun yerine kim olsa daha fazla katkı verirdi.
    Adriano ne oynadı? Hiç.
    Sol bek bulamaz mıyız ucuz ve devamlı oynayacak? Motta gibi mesela, bedava.

İstersek her türlü adam buluruz. Bu oyuncuların bizi getireceği yer seneye de 3.lük olur.

• Yüzbaşı
    425 Mesaj
    hüsnü güreli denilen varlığın gs kutlamasında ne işi var

• Yüzbaşı
    671 Mesaj

Saygı değer arkadaşlar hepimiz üç aşağı beş yukarı paralel şeyler söylüyoruz. Aslında hem benzer tespitleri yapıp hemde farklı fikirler ortaya koymak çok doğru birşey. Bilinçli inlar bu şekilde konuya yaklaşır. Sadece 1 tane günah keçisi aramakta doğru değildir.

Keşke sadece sorunumuz teknik-taktik kısmı olsa. Hatırlayın Bilic döneminde sorun buydu. Yani Okyanusta geçerdik derede boğulurduk. Liverpool'u ele sonra git Bruge elen! Son 4 haftaya lider gir ama 34. haftada 3. ol! Hadi derbi kazanmadın ama son haftalarda Konya-A.hisar-Antep gibi takımlara puan da verilmez ki!

Şenol hoca geldi bunu aştı. Derbileri kazandık. Tek Fener'e yenildik. Çünkü Lawagolem'in dediği gibi araştıran bulan, takımı bir arada tutan ve en önemlisi sahip çıkan bir anlayışa sahiptik. Şuan bunun tam tersi. Baksanıza Metin A. ve Umut G. gibi yöneticiler kaç tane adamı harcadı! Belirli aracılarla iş yapmaktan başka vizyonu yok bunların.

Bir yerde okumuştum Sosa-Atiba-Fabri-Rhodolfo-Marcello-Beck-Gomez vs bu şekilde alınmıştı. Bu oyunculara ödediğimiz maks. bonservis ise 10 milyon € olmamıştı. Sergen mesela bunlarla ilgili tartışır baktı olmuyor ana avrat söver öyle gider. Guti desen sistemi olan bir takımda çok iyi işler yapar ama aynı şey onun içinde geçerli. Hatta oyuncuyken güzel tespitler yapmıştı. Geriye Avcı-Luce gibi isimler kalıyor.

Çünkü bu isimler bu tip takımları idare edebilirler. Bir yere kadar sözde geçirebilirler. Mesela Terim tamda bu profilde biri. İşte bu yüzden işin bu kısımlarını bilen hocalar olmalı. hele Tayfun gibi hocalar kulübe dahi yaklaşmaması gerekir.
    |
    |
    Bahsedilenler: drkayzer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Dark Saga

gs veya başka biri kimin olduğu önemli değil 69 puanla şampiyon çıkan beş para etmez tr ligini 3. bitirmek. bjk yöneticileri hazmedebiliyorlar mı acaba bu rezilliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _legendmaster_ -- 26 Mayıs 2019; 1:7:50 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Ben hala 35 yaşında Pepeye yıllık 4.5 milyon eurodan nasıl sözleşme imzaladık ve takımın en iyi omurgası Marceloyu harcadık orada takıldım. Çünkü Pepenin gelişi öyle bir yan etki yaptı ki Atiba ve Oğuzhan direk çöktü çünkü Pepenin egoist uzun topları yüzünden bu oyuncular taraftarın hedef tahtası haline geldi. Bide Burak Yılmaz yerine Negredo tercihi ama daha kötüsü Negredo yerine Cenk Tosunun oynaması amborga koyacağımız ligde en büyük hatalardan biriydi. Bilmem hatırlar mısınız Fegholi yerine Sinan Gümüşü oynatıyordu Fatih Terim bazen 1 oyuncu tercihi bile her şeyi değiştirir.
    o sene taliscanın kiralama bedeli ödemesi bir de canerin bonservis ücreti gerekliydi santrfor ve yedek kanat oyuncusu almak istiyorlardı marceluoyu harcayıp negredo ve lens denen çöpleri getirdi medel neden alındı bilen yoktur mercelonun boşluğunu da güya bonservissiz pepeyle doldurdular imza parası kaç para verdiler belli değil
    |
    |

• Teğmen
    104 Mesaj
    Ankaragücü'nde oynayan Tyler Boyd hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ? Beşiktaş'ta yapabilir mi ?
  • Yarbay
    7057 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: adv11

hüsnü güreli denilen varlığın gs kutlamasında ne işi var
    Kutlamasında yer alması anlaşılır ama bu şekilde değil tabii

• Emekli Yönetici
    2144 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: profoliq

Ankaragücü'nde oynayan Tyler Boyd hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ? Beşiktaş'ta yapabilir mi ?
    benim alınmasını istediğim oyunculardan bir tanesi; quaresma ve lens'ten sonra böyle bir oyuncuya geçiş, takımda bişeylerin değişmeye başladığının da ilanı gibi olur hatta. isterim o yüzden.
  • Teğmen
    104 Mesaj

Ben de öyle düşünüyorum hocam. Hem az maliyetli bir topçu. Avci gelirse kanatta bu tarz oyunculari kullanmayi seviyor. Tarzi viscaya benziyor gibi.

|
    |
    Lawagolem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    2144 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: profoliq

Ben de öyle düşünüyorum hocam. Hem az maliyetli bir topçu. Avci gelirse kanatta bu tarz oyunculari kullanmayi seviyor. Tarzi viscaya benziyor gibi.
    yalnız işte bizim lig piyasasında yetenekli bi oyuncu görülünce; büyükler kendileri bulmakta zorlandıklarından hepsi birden üşüşüyor başına. kesin fb, gs, ts hepsi teklif yapmaya niyetlidir.

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    2807 Mesaj
    Kayseri, Mensah ile 3 yıllık sözleşme imzalamış.
    |
    |
Reklamlar
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,719
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.