Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1527. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15251526152715281529
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • keşke şu love gitseydi de negredo kalsaydı, adamı beğenmiyorduk ama geçen sene ve bu sene çok kritik golleri vardı,

Takım bitik gerçi ama negredo olsaydı bu kadar kötü olmazdı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

kardeş 1 golle 3 puanı alıyorsun istersen ceza sahasında 99 kere buluş örnek ATM ama ATM başakşehirin daha sistemli daha kaliteli ayakları sahip ve overpower olanı.Amaç 3 puan.Sonuç alındı mı alındı bitmiştir.Başakşehir kondisyonu izin verse 5 lik yapar mı yapar yapmışlığı var örnek geçen yılki GS maçı.Ama gerek yok 1 gol yetiyor adamlar dalga geçiyor seninle farkında değilsin.

• 5. sıradayız. Yarından sonra 9. sıraya kadar ineriz herhalde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Abdullah Avcı da böyle futbol oynatacaksa ne yapalım arkadaş iğrenç bir kapanma şekli bu nedir böyle? Yönetim değişsin Şenol hoca ile devam edelim benim önerim budur.
    Bence tam tersi, Şenol hoca gitsin yönetim kalsın.
  • quote:

Abdullah Avcı da böyle futbol oynatacaksa ne yapalım arkadaş iğrenç bir kapanma şekli bu nedir böyle? Yönetim değişsin Şenol hoca ile devam edelim benim önerim budur.
    Aynen çok kötü kapanıyorlar çok kötü oynuyorlar o yüzden liderler kardeşim. Senin über süper hücumcu hocanda uefa grubunda sonuncu, ligde ise liderin 6 puan gerisinde ve son 6 maçında sadece 1 maç kazanabildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BurakBey -- 3 Kasım 2018; 21:15:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmusty355

Bence cok iyi oynadik bir adam gibi forvetimiz olsa gol atardık
    İyi futbol oynamadın.Başak topu sana bıraktı sen oyna dedi.Görebilene.Boş boş deli dana gibi döndün dolandın anca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 3 Kasım 2018; 21:15:9 >
  • Hadi laz yine hata bende de ama 2.5 milyon euroyu götür. Utanma yok sende. Senin kadar sinsi td Beşiktaş’a gelmedi daha.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Aynen çok kötü kapanıyorlar çok kötü oynuyorlar o yüzden liderler kardeşim. Senin über süper hücumcu hocanda uefa grubunda sonuncu, ligde ise liderin 6 puan gerisinde ve son 6 maçında sadece 1 maç kazanabildi.

Alıntıları Göster
    Daha dur sahanda dörtlendiğin genk kendi sahasında kaç tane çakacak bu hafta.Genk bu sezon beçlçika liginin iç sahada ve deplasmanda en baskın ofansif oynayan takımı liderler zaten ve affetmiyor bakalım nasıl sonuç çıkacak yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 3 Kasım 2018; 21:18:12 >

• Bu sezon alınan tüm kötü sonuçlar Fikret Orman ve yönetiminin başarısızlığıdır.

Ondan sonra takım ve hoca geliyor.

Başakşehir ile Beşiktaş kadrosunu kıyaslarsak fark ortada. Oyun olarak çok geriye giden yaşlı ve kalitesiz bir takımız.
  • Başakşehir topu bıraktı diyenlere gülüyorum resmen ezdik. %100 bir dünya gol pozisyonu var sadece 1 tanesi gol olsa hepiniz farklı konuşuyordunuz şimdi.
  • Başak atıyor cekılıyor bıze bırakıyor oyunu bız bu sayede baskılı oynuyor gibi görünen takım oluyoruz ama aslında böyle olmuyor tabi ..2 senedir Başak maçlarının özeti bu işte.Tek fark sonradan gol yemedık bu sefer.
    Biraz daha verimli oynasak zaten bu maçı 3 gol ıle bıtırmıstık bıle.Başak öyle aman aman oynamadı bile.Hele maçın 20 dk’sıda 2 gol bıle atıyorduk

Takım bozuk.yapı bozuk.Hata sıkıntı tek kişi tek yerde değil.Milyon kere yazdık kabak gibi ortada bu.Takım kopuk forvetın forvet değil ilerisinden gerisine kadar..

Eldekı en iyiyi gönderdın transfer bıtınce ? Love son pozısyonda durması gerektiği yerde dursa gol olacaktı.

Aslında doğru oynadık ,oynamamız gerektığı gibi oynadık ilk 60 dk ama sonra sapıttı takım.Kım gırse olmuyor Ozi ile olmaz dıyorsun kesık yıyor ee yerıne gelecek adam ıle de olmuyor .Cunku kadro bozuk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 3 Kasım 2018; 21:21:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ben de seni seviyorum lan
    lütfen bana sarma !
    zaten bu ş.g benim tüm dengemi bozdu !

bu forumda DÜNYA KADAR İNSAN DOSTUMUZ VAR,
    saygın bir üyeyiz,
    bu konuda TROLL olduk bu inatçı laz yüzünden :(

40 yaşımızdan sonra burada bebelere malzeme olduk !
    enaniyet yapmayalım ama bu inatçı laz

BEŞİKTAŞ'ımı bitirdi !
    feryat ettim sesim duyan olmadı :(

ş.abi uleaeaaeaeaeeaeaaen

• quote:

Orijinalden alıntı: Oinu

Bütün hafta aklı başında olan herkes böyle bir sonuç bekliyordu zaten. Sürpriz değil. Hatta 2-3 gol daha atabilirlerdi ama otobüsü park ettiler. Topu bize bırakıp duvarı çektiler.

Her hafta aynı şeyleri yazmaktan bıktım. Bir de burada yönetimi, teknik direktörü eleştirenlere “troll” damgası vuran akıl yaşı 5 ile 15 yaş arası olan insanlar türemiş. Hiç sallamayın bunları. Bizim derdimiz sadece Beşiktaş. Eleştirmeden, sorgulamadan başarı gelmez. Bunları yönetim ve teknik direktör yapmadığı için de haftalardır aynı şeyleri izliyoruz zaten. Hayırlısı.
    mesajin muhattabi benim muhtemelen de siz neden uzerinize aldiniz anlamadim "yonetim ve senol gunes" demissiniz, e ben de oyle diyorum. ben hic kimsede hicbir hata yok, kadro da city'den hallice, tum suc sadece hocada diyenlere dedim onu. herkesin hatasi var demek istedim.

bir de etiketlemeyin "etrafli elestirin" dedim. elestirenlere troll demis diyosun. hic kel alaka bir cevap olmus bana kusura bakmayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 3 Kasım 2018; 21:21:59 >

• Bu da çok boş yorum.

Madem Başakşehir uber mükemmel oynuyor peki bu ne?
    https://www.cnnturk.com/spor/futbol/basaksehirin-elenmesi-ingiliz-basininda-turk-lokumu

Herkesin dilinde bi Abdullah Avcı bakıyorum bu adamın Avrupa karnesi, BOŞ, BOMBOŞ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Concordato -- 3 Kasım 2018; 21:20:2 >
  • Antalya maçında rakip çekilince yine aynı manzara ortaya çıkmıştı. Kalitesi olmayan hücumlarla maçı domine ettik gibi görünüyor ama öyle değil. Bugün iyi falan oynamadık. Başakşehir bunu hep yapıyor. Çünkü biliyor sonuç alamayacağımızı. Adamlar 10 kişi kendi yarı sahasına çekildi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    Negredo'yu da yönetim göndermiş zaten, süper bir iş yaptıkları ortada.

http://haber1903.com/n-12619-bana-git-dediler.html
  • quote:

Başakşehir topu bıraktı diyenlere gülüyorum resmen ezdik. %100 bir dünya gol pozisyonu var sadece 1 tanesi gol olsa hepiniz farklı konuşuyordunuz şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akabey

ben de seni seviyorum lan
    lütfen bana sarma !
    zaten bu ş.g benim tüm dengemi bozdu !

bu forumda DÜNYA KADAR İNSAN DOSTUMUZ VAR,
    saygın bir üyeyiz,
    bu konuda TROLL olduk bu inatçı laz yüzünden :(

40 yaşımızdan sonra burada bebelere malzeme olduk !
    enaniyet yapmayalım ama bu inatçı laz

BEŞİKTAŞ'ımı bitirdi !
    feryat ettim sesim duyan olmadı :(

ş.abi uleaeaaeaeaeeaeaaen

Alıntıları Göster

• pinwheel kullanıcısına yanıt
    sürekli böyle kötü oynayacaksak, oyuncular mental olarak toparlanamıyorsa kusura bakmayın da bıraksın gitsin. daha ucuza çalışacak samet aybaba bile daha çok iş yapar. takımda herkes mental olarak bitik.
  • 
Sayfa: önceki 15251526152715281529
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.