Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1525. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15231524152515261527
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FB veya GS 3 puan alamamış, Kasımpaşa 1 puan dahi alamamış ve Beşiktaş yine şaşırtmadı yine klasını konuşturdu ve 0 puan ile tamamladı haftayı.

Bu seneden beklentim kalmadı tek sevindiğim nokta Şenol Hocanın gideceği eğer gitmezse seneye de beklentim kalmaz.

Love veya Lens asla oynamamalı. Lens yerine gençlerden biri oynasın.

Ljajic'in paslaşacağı adam olsa tiki taka ile gol atacağız çok rahat ama yok. Oğuzhan ve Ljajic paslaşmalarını göremeden bitecek sezon.
  • Negredo geçen sene oynamaya başladıktan sonra sadece 4 maçta puan kaybetmiştik. Adam kapalı savunmalara karşı rakibin en iyi stoperini sırtında taşıyıp alan açıyordu. Gerçi geçen sene ki maçta o vardı pek bir şey değişmedi ama genede golcü eksikliği bariz ortada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Bu takımdan bir cacık olmaz 4ncü veya 5nci bitirir kesin ve net olarak ligi.Acınacak bir takım.Şu takımı izlemek için stada giden zamanını ve emeğini harcayan kişilere acıyorum.
    Adamlar dalga geçe geçe yeniyor 4-5 atmalarına gerek yok 1-0 yetiyor.O kadar rezil bir takım var sonuçta karşısında.Hep aynı futbolla 3 puanı indiriyor vodafoneda da 1 puanları garanti.Var mı böyle bonkör takım.İç saha namağlup hüviyeti gittiğinden dolayı vodafone'da da rahat rahat 3 puan bile alabilirler.
    Bu kadar işin gücün arasında bir ihtimal dedim 2 saatim çöp oldu.Ben her sene yenilmekten bıktım Şenol Güneş bıkmadı.Bir kere de şaşırtsa bizi.Bu hafta çok kritikti ben artık umudu kestim Başakşehir de şampiyon olur.
  • Bence cok iyi oynadik bir adam gibi forvetimiz olsa gol atardık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu macta kotu degildik. Daha onceden "sacma sapan gol yemeyelim yeter" demistim. Ozellikle bu takima karsi geriye dusmemek lazim. Gene haybeye gol yedik.

Bu macta yenilmemizin en buyuk nedeni forvetsizlik. Yok iste olmuyor. Adam akilli forvet lazim.

• basaksehir bugun bizi basaksehir gibi degil de ibb gibi yendi.

• Ne yönetimin, ne Şenol Güneşin, ne futbolcuların hiç birinin suçu yok, bütün suç benim. Bu sezon kalan tek bir maçını bile izlersem taaaa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anbilivıbıl

Şenol hoca beyaz bir kağıda bir şeyler yazıyordu maç sırasında. İstifa mektubu muydu ?
    Bahaneleri yazıyordur.

• Biz bu oyunla UEFA da gruptan çıkamayız. Ligde de 4 veya 5. Oluruz. Bizden başka cacık olmaz. Devre arası köklü bir revizyon lazım. Cenk i kirala, trezequet i al, vidayı Caner'i Adrianoyu Oğuzhan ı tolgayı Babel i lens i love ı hepsini satmak lazım. Bunlarla hiçbir şey olmaz. Gökhan gönüldeki istek azim enerji bunların hiçbirinde yok. Bam güm top oynuyorlar. Zarardan başka bişey değil bu morukları takımda tutmak. Güven bile daha iyi. En azından mücadele ediyor. En azından kazanılabilir. Diğerleri yapsa ne olur yapmasa ne olur. Bu takımı bu hale getiren de yönetim ve transfer komitesi. Saçma sapan yaşlı transferleri geleceğimizi çürüttü. İlk geldiğinde ne güzel gençlerle güzel bi sinerji oluşmuştu, bunun devamı gelmedi. Allah kahretsin emeği geçenleri

• quote:

Orijinalden alıntı: Akabey

ibb kazanır

ş.g filozof leaeaeaeaeeaean
    hadi ordan trol leaeaeaeaeeaeaean
    ş.abi leeaeaeaeaeaeaeaeeaeaeaeaeaeaeaeaen
    hadi orda multisin leaeaeaeaeaeaeaeaeeaeaeaeaean

TABİ YA SİZ ALLÂME-İ CİHANSINIZ
    mesaj saatimiz 18,58.42 !

ş.g nin çapı ne zaman Abdullah AVCI'ya yetmiş ?
    Sevgili TANK reyiz son dakika golünü atmasa bizi lig maçlarında vod.arena'da yenen ilk takım olacaklardı :(

Şimdi ş.g istifa falan yazmayın !
    Takımın haline bakın !

GÜNDELİK BAŞARILAR İÇİN BİR TANE GENÇ MONTE ETMEDİ,
    bundan sonrası tufan

Sakın istifa etmesin !
    getirin oradan 9 kişi Çaykur Rize ş.g. 4 atıp basın toplantısında saçmalayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: fffiled1

Lan arkadaş bizde başakşehir fobisi oluştu valla bu nedir yav
    Başakşehir fobisi değil kardeşim senin antrenörün bir gitsin bak başağı nasıl yeniyorsun gör şenolda ezberci bu abdullahta şenolün oyun futbolunu bu abdullah avcı 2015-16 da ezberledi gördü çözdü yani hatta ballandıra şöyle evire çevire yeniyorum dedi.Başımızda 4 yıl oluyor bu var oyun aynı sistem denilen sistemsiz varyasyon aynı yani karşısına çıkabilecek taktik aynı bizimle olan maçları yemin ederim ki başakşehirin iç sahada oynadığı en kolay maçtır valla yemin ediyorum ki böyle.Hatta bizim sahada bile işe yarıyor çünkü şenol güneş denen zat hiç rakibe göre oyun planı yapayım derdinde değil e karşındakide senin oynattığına göre oynuyor süpriz yok e sonuçta belli zaten.

Hep aynı şeyi yapıp farklı bir sonuç beklemek deliliktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 3 Kasım 2018; 21:10:6 >

• Love dede ile vakit kaybedeceğimize Güven'i kazanmalıyız. Adam tekmeye kafa uzatıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abdullah Avcı da böyle futbol oynatacaksa ne yapalım arkadaş iğrenç bir kapanma şekli bu nedir böyle? Yönetim değişsin Şenol hoca ile devam edelim benim önerim budur.
  • Daha önce söylediğimde bana tepki gösterenler olmuştu.
    Bu takımdan bi cacık olmaz toplama kampına döndü bu sene...
  • Adamlar lig başından beri 4 gol yemiş zaten, böyle bir takıma karşı saçma sapan bir golle geriye düşüyoruz bir de. Eldeki yeteneksizlerle maçı çevir çevirebilirsen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Bahaneleri yazıyordur.

Alıntıları Göster

• Pepe-Vida ikilisinin maaşı bir tek city'nin stoper ikilisinden azdır. ikisi de bir halta yaramıyor. forvetteki dede hiç bir halta yaramıyor.kalecimiz eskort peşinde koşmaktan kaleciliği unutmuş. transferlerde muazzam isabet ya, teşekkürler umut güner, teşekkürler fikret orman. yönetim de hoca da istifa etsin artık. 11 haftada 15 puan kayıp nedir ya.
  • [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Gecen senenin aynisi iste konusmaya gerek besiktas oynuyor pozisyon yok :))

• O son pozisyon nasıl kaçar. Güven oynasın 90 dakika

• 
Sayfa: önceki 15231524152515261527
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.