Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (5061. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50595060506150625063
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütün lig boyunca yapılanları görmeyen bütün takımlara bu söylemlerim. Adalet herkes için lazım. Disiplin yönetmeliğinde yokken Caner’e dudak okuma ile 6 maç ceza veren TFFye. Birçok penaltımızı görmezden gelen gollerimizi vermeyen hakemlere. Derbi maçı öncesi ortalığı karıştırıp kumpas diyen FB ve yandaş medyaya. Dünyanın en iyi hakemlerinden biri olan CÜNEYT Çakır ı GS maçına vermeyip eyyam yapan MHK ya. Bunlar elbet bir gün sizlere de yapılacak o zaman gelip burada ağlamayın.

Bütün Beşiktaş taraftarına sesleniyorum.

Güneşli günler gelecek İnanın çocuklar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadromuz kağıt üstünde kaliteli ama maalesef o milyonluk ayaklardan istediğimiz performansı alamadık. Lens, Negredo, Oğuzhan, Tolgay genelde hayal kırıklığıydı bu sene. Seneye daha nokta atışı transferler yapmamız lazım. Oyunculardan daha çok performans almalıyız.

Özellikle Lens bu performansıyla senenin balon futbolcu ödülünü rahatlıkla alır.

Şenol hoca da bazı arkadaşların dediği gibi çok yıprandı. İnşallah seneye daha iyi olacaktır takım. Bu sene olmadı, seneye inşallah Allah kısmet ederse.
  • Verdiğin madde de avantaja bırakır sonra durdurur penaltı üstüne de kırmızı verir diye bir şey yok. Gol olsa ne verecekti. Bence sarı bile vermezdi.

• * bm sevdalısı şg 5 yıllık planlamanın kaymağını yedi bitirdi,
    sezon sonu gelmeden gönderilse TAKIM KADROSUNU açın bakın ne halde olduğumuz NET olarak göreceksiniz,

* Yardımcı ant.konusunda aşağılayıcı açıklamalar yaptı katılmadığımızı yazdık TROLL dediniz,

* fb-ts kavgasını BEŞİKTAŞ'ımızın üzerinden yürütüyor BEŞİKTAŞ'ımıza ZARAR veriyor dedik TROLL dediniz,

* vida yı gelmeden yazdık TROLL dediniz,

* vs vs vs yazdık çizdik söyledik TROLL dediniz,

Olan oldu artık sağlık olsun ancak şg acilen gönderilmeli ve arkasında bıraktığı enkaz akılcı bir şekilde giderilmeye çalışılmalıdır,

Tek bir isteğim var tarihimize adını kazıyan Başkanımız Sayın Fikret ORMAN'ın yıpratılmaması / küstürülmemeli gerisi cidden mühim değil...

,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 29 Nisan 2018; 23:9:24 >
  • Girdigimiz pozisyonlarini atsaydik cok farkli olurdu. 10 kisi kaldiktan sonra takim birakti zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: tolga.cn

Tamamda bu kural sadece Beşiktaşamı geçerli? Bu pozisyona benzer bir sürü örnek var ama böyle bir kırmızı kartın örneği yok. Avrupa maçında da çok benzer bir olayı örnekledim ben sana .Diyosun ya hakemce yorumu farklı olabiliyor, neden bu kadar kolay kırmızı kartı Beşiktaş görüyor? Aynı hakem aynı maçta Belhandanın bariz kırmızısını göstermedi. E kuralda buda yazıyor; Bilerek veya değil, rakibin yüzüne sert biçimde dirsek vs müdahele bulunursa kırmızı karttır.
    Ya hocam diyorum ya bize çıkıp da rakiplere çıkmayan kartlardan beş yıldızlı film olur. Bugün biz kazansak kim bilir hangi pozisyonlara hangi alakasız yorumlar yapılacaktı.

• seneye santrafor, sağ bek ve sosa tarzı bi oyuncu şart ozzy olmuyor işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga.cn

Tamamda bu kural sadece Beşiktaşamı geçerli? Bu pozisyona benzer bir sürü örnek var ama böyle bir kırmızı kartın örneği yok. Avrupa maçında da çok benzer bir olayı örnekledim ben sana .Diyosun ya hakemce yorumu farklı olabiliyor, neden bu kadar kolay kırmızı kartı Beşiktaş görüyor? Aynı hakem aynı maçta Belhandanın bariz kırmızısını göstermedi. E kuralda buda yazıyor; Bilerek veya değil, rakibin yüzüne sert biçimde dirsek vs müdahele bulunursa kırmızı karttır.
    Kardeşim herkese kolay kırmızı çıktığı oluyor hatalı karar olduğu oluyor sen niye bu kadar kolay BJK çıkıyor dersen kendini kandırırsın. sana bir çok örnek yığarım bu sezon BJK maçları ile ilgili ama ben çıkıp bahsetmiyorum bjk ile lehine verilen hatalı kararları bu konuları açmıyorum şuan niye biliyorum ki bu lig de kimseyi memnun edemezsin VAR sistemi gelirse inşallah önümüzdeki sezon hakem bahaneleri hataları minimuma iner. Belhanda kırmızı kart diyorsun bu senin yorumun şuan Erman konuşluyor pozisyonla ilgili, TRT sporda konuştular sarı diyorlar çünkü pozisyon tam dirsek değil dirsek altı kolu yüzüne geliyor medelin, şiddetli dirsek gelse haklısın kırmızı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 29 Nisan 2018; 23:16:0 >

• Kenan Başaran@qbasaran
    Şenol Güneş'in "Konuşacak bir şeyim yok" diyerek Türk futboluna küstüğü gün ellerde bu oluyor:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün kazandık ama Beşiktaş yedek kulübesinde tek korkum Vagner Love oldu. Böyle bir adamı kullananamayı nasıl başarıyorsunuz merak ediyorum. Gomis'in yanına koysak gol rekoru kırarız. Gitmek istediğine yönelik açıklama da yapmış zaten harcadınız gül gibi topçuyu.

• quote:

Orijinalden alıntı: hawkbjk

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Gomis in karşı karşıya var penaltı var feg in bomboş var 4 e 1 lik pozisyon var ellerine bulaştırdıkları sizinde negredo babel var olsa hepsi gol olur ama olmayınca pozisyon vardı demek komik olmuş

• bence her şey sezonun ilk yarısında fb maçında kırmızı kartla yenilerek başladı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çok iyi oynadık ama hakem bizi bitirdi demiyorum ama hakemlerin daha adil olması lazım. Tosic'e hiç tereddüt etmeden kırmızı kartı çıkaran hakem, Belhanda'nın kırmızı kartlık pozisyonuna zorla sarı kart gösterebildi. Donk, yerde yatan Talisca'nın bacağının üstüne bilerek ve isteyerek çivili kramponlarıyla bastı, Fernando ise Adriano'yu sakatlamaya yönelik hareket yaptı ama kartı görmediler malesef. Beşiktaş'a kart konusunda çok bonkör davranan hakem Galatasaray'a ise oldukça cimriydi.

Penaltı pozisyonuna gelirsek hakem Galatasaray pozisyonu golle sonuçlandıramadıktan sonra penaltı veriyor. Gs golü atamazsa bir penaltı veririm der gibiydi. Eğer penaltı vereceksen Tosiç o hareketi yaptıktan sonra ver, Galatasaray'ın gol atmasını beklemene lüzum yok.

Ayrıca pozisyonun başında ofsayt var. Verilmeyen ofsayt yüzünden 10 kişi kaldık yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marselinyo -- 29 Nisan 2018; 23:23:41 >
  • DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    Bjk lehine çok örnek yığamazsın çünkü öyle bir örnek yok. Bu sene katledildiğimiz maçların haddi hesabı yok eğer buna rağmen bu şekilde ' Beşiktaşın lehine çok hatalar yaptılar' gibisinde konuşursan, sadece algı yapma peşinde olduğunu gösterirsin.
  • gs'yi 5-0 yeneriz diyordum ama bizi kargaya çevirdiler. şenol güneş istifa
  • Bu arada Tosic'e neden kırmızı kart gösterdi hakem? Hani kural değişmişti, hatta gs'li bazı arkadaşlar geçen hafta Muslera'nın kartına kırmızı değil sarı diyorlardı. Neden Tosic kırmızı gördü o zaman?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Kardeşim herkese kolay kırmızı çıktığı oluyor hatalı karar olduğu oluyor sen niye bu kadar kolay BJK çıkıyor dersen kendini kandırırsın. sana bir çok örnek yığarım bu sezon BJK maçları ile ilgili ama ben çıkıp bahsetmiyorum bjk ile lehine verilen hatalı kararları bu konuları açmıyorum şuan niye biliyorum ki bu lig de kimseyi memnun edemezsin VAR sistemi gelirse inşallah önümüzdeki sezon hakem bahaneleri hataları minimuma iner. Belhanda kırmızı kart diyorsun bu senin yorumun şuan Erman konuşluyor pozisyonla ilgili, TRT sporda konuştular sarı diyorlar çünkü pozisyon tam dirsek değil dirsek altı kolu yüzüne geliyor medelin, şiddetli dirsek gelse haklısın kırmızı.

Alıntıları Göster
    Cidden versene örnek. Azcık moral olur bize de :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Kenan Başaran@qbasaran
    Şenol Güneş'in "Konuşacak bir şeyim yok" diyerek Türk futboluna küstüğü gün ellerde bu oluyor:

Arsene Wenger'i sevmiyorum. Beşiktaş gibi takımlar bizi zorlamıyor. Böyle takımların Şampiyonlar Ligi'nde işi yok demişti.

Rakibi küçümsedin ve sonunda sen de o seviyeye düştün. Büyük konuşmamak lazım.

Ayrıca Şenol Güneş'in bu tavrı sonuna kadar haklıdır. Burada bunu söyleyenden çok söyletene odaklanmak lazım.

• Arkadaşlar çok önemli bir şey söz konusu. Beşiktaş yönetiminden Şenol güneşine kadar tüm idari yapı istifa edecek. Fenerbahçe kupa maçına da çok yüksek ihtimal çıkacağız.

Burada hep bir kaç gün öncesinde olayları duyurdum bana hep laf söylendi. Fener maçında hükmen yemeyecekler dedim ve kanıt dahi sundum ama herkes olur mu öyle şey sen fenerlisin falan dediler. Şimdi de bunu söylüyorum dikkatli olun,takımın arkasında durun.

Erdoğan Fikret ormanı arıyor maça çıkacaksınız diyor . Fikret ormanda eğer çıkarsam camiaya bunu nasıl açıklarım ihanet etmiş olurum istifa etmem gerekir diyor. Erdoğan da gereği neyse yapacaksın diyor.

Siyasetin el atılmadığı bi futbolumuz vardı onun da içine ettiler. Bakın sizlerden tek isteğim yönetimin ve Şenol Güneş'in yanında olun bir kaç gün içinde çok kötü haberler çıkacak çünkü ( maça çıkacağız,xx istifa etti gibi )

Onun dışında gidenler/kalanlar şimdiden az çok belli oldu. Onu da daha sonra söylerim,kim hangi takıma kaç Euro'ya gitti hepsi belli oldu. Duyunca sinirleneceğiniz şeyler de olacak maalesef.

• Bence Şenol hoca seson sonunda td kariyerini sonlandıracak bana oyle geliyor. Maça gelirsek de negredonun çıkıp lensin girmesi çok yanlış bir karardı.
  • 
Sayfa: önceki 50595060506150625063
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.