Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (5062. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50605061506250635064
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kuralı tekrar oku neden avantaj verildiğini irdele ondan sonra konuşalım sence sarı kart bile verilmez çünkü objektiflik ve kuralları irdelemekten uzaksın. Pozisyonda Doğru karar verdi neden dersen, önce avantaja bıraktı çünkü penaltının kaçma ihtimali var direk penaltı veremez. avantaja oynatması doğru, nitekim gol olmadı avantaj kayboldu sonra elle %100 gole giden pozisyonu çekilme itilme olarak gördüğü için kurala göre Faulü uygulayıp penaltı kırmızı kartı verdi. Bein, vb bütün bjkli yorumcular kırmızı diyor bakabilirsin.
  • Bu arada biz saf gibi çok inanmışız yapılan operasyondan sonra takımın çıkıp takır takır oynayacağına. Asıl üzen bu oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teyfik Sikret

Arkadaşlar çok önemli bir şey söz konusu. Beşiktaş yönetiminden Şenol güneşine kadar tüm idari yapı istifa edecek. Fenerbahçe kupa maçına da çok yüksek ihtimal çıkacağız.

Burada hep bir kaç gün öncesinde olayları duyurdum bana hep laf söylendi. Fener maçında hükmen yemeyecekler dedim ve kanıt dahi sundum ama herkes olur mu öyle şey sen fenerlisin falan dediler. Şimdi de bunu söylüyorum dikkatli olun,takımın arkasında durun.

Erdoğan Fikret ormanı arıyor maça çıkacaksınız diyor . Fikret ormanda eğer çıkarsam camiaya bunu nasıl açıklarım ihanet etmiş olurum istifa etmem gerekir diyor. Erdoğan da gereği neyse yapacaksın diyor.

Siyasetin el atılmadığı bi futbolumuz vardı onun da içine ettiler. Bakın sizlerden tek isteğim yönetimin ve Şenol Güneş'in yanında olun bir kaç gün içinde çok kötü haberler çıkacak çünkü ( maça çıkacağız,xx istifa etti gibi )

Onun dışında gidenler/kalanlar şimdiden az çok belli oldu. Onu da daha sonra söylerim,kim hangi takıma kaç Euro'ya gitti hepsi belli oldu. Duyunca sinirleneceğiniz şeyler de olacak maalesef.
    daha ilk kez şu konuda mesajını gördüm neymiş birkaç gün öncesinden olayları duyuruyormuş neyse blok

• quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Kuralı tekrar oku neden avantaj verildiğini irdele ondan sonra konuşalım sence sarı kart bile verilmez çünkü objektiflik ve kuralları irdelemekten uzaksın. Pozisyonda Doğru karar verdi neden dersen, önce avantaja bıraktı çünkü penaltının kaçma ihtimali var direk penaltı veremez. avantaja oynatması doğru, nitekim gol olmadı avantaj kayboldu sonra elle %100 gole giden pozisyonu çekilme itilme olarak gördüğü için kurala göre Faulü uygulayıp penaltı kırmızı kartı verdi. Bein, vb bütün bjkli yorumcular kırmızı diyor bakabilirsin.
    Biz senden geçen haftaki hakem hatası yorumunu ve bjk lehine yapılan hataları söylemeni bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla herkesin dünyası yıkılmış gerek var mı bu kadar üzülmeye.Bende üzüldüm oldu bitti.Şampiyon olan takım taraftarı şampiyon olduğu gün kutlar ve biter.Beşiktaş içinde aynı gs içinde başak içinde.Ulan tam 3. dünya ülkesindeyiz haberlerde okudum adana da bu maçtan sonra kahvede 3 kişi bıçaklanmış.Amerikada falan da nfl için bu kadar dalga,kavga konusu oluyor mu acaba maçlar.Yapılacaklar belli yap ve sonucu bekle.Lens-negredo-özyakup gitmeli yerine iyiler alınmalı.Futbolu sadece izleyen biri olarak bunları görebiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psychedelic Reflection

Bu mesaj silindi.
    Bariz gol şansından bahsediyorum ben, kural değişmiş ya, artık direk kırmızı kart yerine sarı gösterilecekmiş. Neden hakem bunu uygulamadı ondan bahsediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Bu arada Tosic'e neden kırmızı kart gösterdi hakem? Hani kural değişmişti, hatta gs'li bazı arkadaşlar geçen hafta Muslera'nın kartına kırmızı değil sarı diyorlardı. Neden Tosic kırmızı gördü o zaman?
    Tosic'in topla ilgisi yok.Rakibi düşürmeye çalışıyor.Erman hoca şuan bal gibi kırmızı kart diyor. Kabak gibi kırmızı kart dedi şimdide

Topla oynama ilgisi varsa sarı kart. Ayrıca musleranın pozisyonu ofsayt.Hadi ofsayt olmasa o pozisyon net sarı kart. Topa yöneliyor kaleci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 29 Nisan 2018; 23:42:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5A6475FBD

valla herkesin dünyası yıkılmış gerek var mı bu kadar üzülmeye.Bende üzüldüm oldu bitti.Şampiyon olan takım taraftarı şampiyon olduğu gün kutlar ve biter.Beşiktaş içinde aynı gs içinde başak içinde.Ulan tam 3. dünya ülkesindeyiz haberlerde okudum adana da bu maçtan sonra kahvede 3 kişi bıçaklanmış.Amerikada falan da nfl için bu kadar dalga,kavga konusu oluyor mu acaba maçlar.Yapılacaklar belli yap ve sonucu bekle.Lens-negredo-özyakup gitmeli yerine iyiler alınmalı.Futbolu sadece izleyen biri olarak bunları görebiliyorum
    Niye üzülüyorsunuz ki? Bugün kazansaydınız Başakşehir, %100 şampiyon olacaktı. Ligimizin siyasi destekli suni takımı Akbilspora şampiyonluk yaşatmadığınız için sevinin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: C.Rodriguez

Tosic'in topla ilgisi yok.Rakibi düşürmeye çalışıyor.Erman hoca şuan bal gibi kırmızı kart diyor. Kabak gibi kırmızı kart dedi şimdide

Topla oynama ilgisi varsa sarı kart. Ayrıca musleranın pozisyonu ofsayt.Hadi ofsayt olmasa o pozisyon net sarı kart. Topa yöneliyor kaleci

Alıntıları Göster
    Erman hoca sizin Muslera'nın pozisyonuna da direk kırmızı kart dedi. Ofsayt falan yoktu zaten o pozisyonda.

• BJK kullanıcısına yanıt
    Hocam o değişiklik kesinliği kaldırmadı mı sadece? Duruma göre vermeye de bilirsin gibi
  • Gomisin pozisyonu da ofsaytmış. Artık başakşehirle uğraşsınlar karışmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ratumix

Arsene Wenger'i sevmiyorum. Beşiktaş gibi takımlar bizi zorlamıyor. Böyle takımların Şampiyonlar Ligi'nde işi yok demişti.

Rakibi küçümsedin ve sonunda sen de o seviyeye düştün. Büyük konuşmamak lazım.

Ayrıca Şenol Güneş'in bu tavrı sonuna kadar haklıdır. Burada bunu söyleyenden çok söyletene odaklanmak lazım.

Alıntıları Göster
    * Hayır Şenol Hoca tavrında zerre kadar haklı değildir.

* Şenol Hoca Trabzondan kendi şeytanlarını kendi getirdi.

* Fenerbahçe ile Beşiktaşın arası neden bu hale geldi?

* Neden Şenol Hoca Beşiktaş-Fenerbahçe maçlarında bordo-mavi giyinerek kendince mesaj vermeye çalıştı?

* Üstünden yıllar geçmiş, küllenmesi gereken bir mevzuyu fanatik bir TS taraftarı olarak, BJK Teknik Direktörü olmasına rağmen, kan davası gibi ısrarla sürdürdü.

* Şenol Hoca'nın bu tavrı hem kendisine hem de gelinen noktada BJK'ye çok ağıra mal oldu.

* Hırsızın hiç mi suçu yok, elbette var.

* Ve fakat kendi düşen ağlamaz, sen kendince kan davasını sürdürürsen elbet senin de kanın akar bir gün.

* Sonuçlara değil, sebeplere odaklanabilir iseniz anlatmak istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz.

• Küçük japon ne laaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Erman hoca sizin Muslera'nın pozisyonuna da direk kırmızı kart dedi. Ofsayt falan yoktu zaten o pozisyonda.

Alıntıları Göster
    Nasıl yoktu ? Pierro bile ölçemedi o pozisyonu nasıl eminsin bu kadar ?

Musleranın pozisyonu net sarı karttır. Rakip muslerayı geçip muslera rakibin ayağını tutmaya çalışsa kırmızı kart olurdu. Oyuncunun yaptığı hareketin topa mı rakibe mi olduğuna bakıyor hakemler. Tosicin pozisyonunda tosic topu bile görmüyor. Gomisi omuzdan başlayarak ayaklara kadar tutuyor. Gomis sahtekar olmadığı için zor yıkılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Psychedelic Reflection

Hocam o değişiklik kesinliği kaldırmadı mı sadece? Duruma göre vermeye de bilirsin gibi
    Valla ben de bilmiyorum o yüzden soruyorum öğrenmek için. Kimisi yeni kural, artık hem penaltı verilip hem kırmızı kart gösterilip oyuncu 2 defa cezalandırılmayacak diyorlar. Ama pek uygulandığını görmedim.

Mesela Muslera'nın geçen haftaki pozisyonunda Erman hoca kırmızı kart ve penaltı derken, Deniz Çoban yeni kurallara göre sarı kart olmalıydı dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga.cn

Bjk lehine çok örnek yığamazsın çünkü öyle bir örnek yok. Bu sene katledildiğimiz maçların haddi hesabı yok eğer buna rağmen bu şekilde ' Beşiktaşın lehine çok hatalar yaptılar' gibisinde konuşursan, sadece algı yapma peşinde olduğunu gösterirsin.
    Ligin 2. yarısı için de atabilirim ama gerek yok. bu hatalar her takıma sıkça oluyor tek size değil anlatmak istediğim bu, ama sen yine BJK lehine örnek yok kafasıyla gezmeye devam et.

13 Ağustos 2017

Beşiktaş - Antalyaspor -oğuzhan'ın salih'e uçarak tabanla girdiği pozisyonun sarı kartla geçiştirildi.

Aynı maç Cenk Tosunun - Kendi bırakarak aldığı Penaltı- Dakika 02.30
    http://tr.beinsports.com/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2017-2018/1/besiktas-2-0-antalyaspor-mac-ozeti

18 Ağustos 2017

Kasımpaşa - Beşiktaş Taliscaya veirlmeyen dirsekten dolayı kırmızı kart ben demiyorum Önder özen diyor. dakika 01.30
    http://tr.beinsports.com/haber/iste-kasimpasa-besiktas-macinin-tartismali-pozisyonlari

Eski hakem Mustafa Çulcu Kırmızı Kart yorumu

9 Eylül 2017

Karabük - BJK maçı beşkiktaş ofsayt golü ile 1 - 0 kazandı
    https://twitter.com/TurkSporTV/status/906543475683991558

23 Eylül 2017 Fenerbahçe - Beşiktaş

Pepenin dirsekten Verilmeyen Kırmızı kartı
    https://twitter.com/psychoofe/status/911696482276962305?s=20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 29 Nisan 2018; 23:54:54 >

• O kaçırdı bu atıldı demek yerine sadece bir adama odaklanacağım.

Lens, sana bilendim oğlum.

Seneye olur da kalırsan, istersen Salah gibi 40 küsür gole katkı yap, bu seneki leş oyununu unutmam.

Herifin koca sezondaki tek katkısı Leipzig maçında aldığı penaltı.

He bir de TS maçı var da onda da yine içine etmişti maçın.

• quote:

Orijinalden alıntı: C.Rodriguez

Nasıl yoktu ? Pierro bile ölçemedi o pozisyonu nasıl eminsin bu kadar ?

Musleranın pozisyonu net sarı karttır. Rakip muslerayı geçip muslera rakibin ayağını tutmaya çalışsa kırmızı kart olurdu. Oyuncunun yaptığı hareketin topa mı rakibe mi olduğuna bakıyor hakemler. Tosicin pozisyonunda tosic topu bile görmüyor. Gomisi omuzdan başlayarak ayaklara kadar tutuyor. Gomis sahtekar olmadığı için zor yıkılıyor.

Alıntıları Göster
    Erman hocanın Muslera'nınkine kırmızı kart dediğine inanmıyorsun ama Tosic'e söylediğine inanıyorsun. O zaman bu biraz Nasrettin Hocanın " tencere doğurdu " fıkrasına benziyor kusura bakma

• sinan engin belhandanin dk3te medele yaptigi ℅100 kirmizi diyor. cakar alakasi yok diyor

• 4. Mü olduk şimdi?

• 
Sayfa: önceki 50605061506250635064
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.