Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (5060. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50585059506050615062
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şampiyonluğun kaçmasındaki en büyük etken bana göre forvetsizlik. Ayrıca orda burda duyar kasmaya çalışan yok takım kötü oynayınca kötü denmezmiş falan diyen dangalaklar da hatalı. Takım kötü oynuyorsa eleştirelim bırakın.
    son olarak maçlar puan ile kazanılıyor umarım gelecek sene düzgün bir transfer yapılır yoksa sadece satıp yerine çöp adamlar almak ile bir şey olunmayacağını anlamış olmamız lazım.
  • Marcelo bin kat daha iyiymiş Pepe'den.Sakatlık derdi yoktu yaşıda iyiydi.lYON'DA BİLE KAÇ ERE GOL ATTI NE KADAR YARARLI BİR OYUNCU OLDUĞU GÖRÜLDÜ APAÇIK.Hem bizim oyunumuza uygundu keşke şu lanet ffp olmasaydı onu sattığımız oyunculara bakıyorum küfürlük.Beleşe gitmiş marcelo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 29 Nisan 2018; 22:48:57 >
  • Lucescu zamanında 1 başarısızlıkta gönderilmişti. Faturası ağır oldu.

Her ne kadar istemesem de kurulan yapıyı hoca göndererek kaybetmemek gerek.

Oyuncu tercihlerini değiştirerek çok daha ileriye gidebiliriz önümüzdeki sene. Serkan Rençber'in katkısı büyük olacak inşallah. Atlet, genç diri, oyuncular lazım hücum bölgesine.
  • Valla sene başı istemediğimiz Burak olsa rahat 5-6 puan farkla liderdik..hatta negredo nun bugün kaçırdığı golü atardı rahat..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu ana kadar aldığımız en kötü forvetler Almeida, Guti, Negredo.
  • seneye cl yok en azından daha rahat olacak fikstürde süt kupasıda yok oh miss.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Şu ana kadar aldığımız en kötü forvetler Almeida, Guti, Negredo.
    Guti forvet mi la
  • DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    Tamamda bu kural sadece Beşiktaşamı geçerli? Bu pozisyona benzer bir sürü örnek var ama böyle bir kırmızı kartın örneği yok. Avrupa maçında da çok benzer bir olayı örnekledim ben sana .Diyosun ya hakemce yorumu farklı olabiliyor, neden bu kadar kolay kırmızı kartı Beşiktaş görüyor? Aynı hakem aynı maçta Belhandanın bariz kırmızısını göstermedi. E kuralda buda yazıyor; Bilerek veya değil, rakibin yüzüne sert biçimde dirsek vs müdahele bulunursa kırmızı karttır.
  • Genel anlamda bakılırsa; 4 ayrı forvet getiren yönetim sadece Negredo'da karavana attı.

E bırakın bu da olsun, her sene şampiyon olacak değiliz.

Şimdi biraz sakinleşin dinlenin bence, seneye daha çok enerjiye ihtiyacımız olacak. :)
  • Şenol hoca zihinsel olarak çok yorulmuş görünüyor (malum adamın kafasını yardılar, ağıza alınmayacak küfürler ettiler) sanki eski heyecanını kaybetmiş gibiydi. Bütün maç boyunca bitse de gitsek der gibi duruyordu. Ben artık dinlenmesi, kafasını toplaması gerekiyor diye düşünüyorum. Yabancı teknik direktörlerin Türkiye'de iş yapmayacağını düşünüyorum çünkü bizim ülkemizde futbol, kitabına göre oynanmıyor. Burada taktikten önce gelen çok farklı faktörler var. (Caner'e 6 maç ceza verebilmek için 1 gün önceden kural değiştiriliyor mesela) ateşli, hırslı bir yerli teknik direktör çok iyi olur.
  • Aklımda forvet kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Valla sene başı istemediğimiz Burak olsa rahat 5-6 puan farkla liderdik..hatta negredo nun bugün kaçırdığı golü atardı rahat..
    Son cümlene katılmıyorum Burak kim o karşıya karşıyayı atmak kim? Adamdan nefret edilmesinin en büyük sebeplerinden biri buydu zaten.
  • bir cok taraftarimizin begenmwdigi cenk bile olsa bu yıl farklı olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Genel anlamda bakılırsa; 4 ayrı forvet getiren yönetim sadece Negredo'da karavana attı.

E bırakın bu da olsun, her sene şampiyon olacak değiliz.

Şimdi biraz sakinleşin dinlenin bence, seneye daha çok enerjiye ihtiyacımız olacak. :)
    almakla bitmiyor nasıl kurtulacan bu enkazdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Aklımda forvet kalmış.
    Merkez orta saha ön liberö olarakta oynayabiliyordu.Modric gibiydi yani.
  • Takımı eksiden alıp buralara getiren yönetim bir çaresini bulur. Biz taraftarlığımızı yapalım onlar da kendi işini.
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt
    gs-trabzon maçında takımını güzel sattı yalnız.
  • Kazansak şampiyonduk, kaybettik, büyük ihtimalle 4. bitireceğiz. Ligi bu konuma getiren de yine kendimiz olduk maalesef. Uzun yıllar sonra gördüğüm en iyi kadroyu kurup bu hale gelmek akıl alır iş değil. Umarım doğru yapılanmaya gidilir önümüzdeki sene.

İşin kötü yanı, artık Şampiyonlar Ligi'ne değil, UEFA'ya transfer yapacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Takımı eksiden alıp buralara getiren yönetim bir çaresini bulur. Biz taraftarlığımızı yapalım onlar da kendi işini.
    Sezon sonu elimizde pert bir takım kaldı ama sattığımızda belli, bir ünvanla sattık oyuncuları şuan ise rezerv oldu takım.BAKIYORUM İSTATSTİKLERİ BİLE KOMİK.talisca var bir oda bizim oyuncumuz değil.
  • 
Sayfa: önceki 50585059506050615062
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.