Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
105.796
Cevap
137
Favori
3.655.358
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    1924 Mesaj
    ilk yarıdaki maçtan sonra fb sosyal medya ekibi sabaha kadar tweet atmıştı. fenerium tişört hazırlamıştı.

Bugün sosyal medya ekipleri maçtan sonra hemen uyumuş. Ziyan olan bir depo dolusu tişört de cabası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Quaresma dalarken %100 haklıydı ve doğrusunu yaptı yalnız. Hakemin sağlamadığı adaleti sağlamak için dalıyor. İlk anda valbueanın yaptığı faulü verse o pozisyon hiç yaşanmayacak. Haklı olduğun halde veli gibi olcay gibi hiç ses çıkarmazsan elinden çok şampiyonluk alırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    TheCaliph_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O hareketi yapmamasi lazim her zaman ayni seyi yapiyor.Profesyonel adamsin sinirlerine hakim olacaksin o pozisyon net kirmizi ama oncesinde valbuenanin hareketi faul

|
    |
    ALEX CROSS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

quote:

Orijinalden alıntı: Jefferson Starship

Kupa maçı 11'im.

Negredo
    Lens Talisca Q7
    Ozzy Tolgay
    Caner Medel Pepe GG
    Fabri

Bu maçın etkisinden çıkamadan ikinci darbeye vurmak lazım. Caner, Pepe, Lens, Oğuzhan, Talisca, Negredo. Bu adamlar Kadıköy'deki maçın intikamını alamadı daha.

Kupa önemli değil lig önemli 1 farkla yenelim falan filan zaten bir türlü fb gs finali yapacaklar çok belli bizim lige odaklanmamız lazım.En az kayıpla tek kulvar dimdirek gitmemiz lazım.Zaten bugünkü maç gibi olmaz kupa maçı bu maçta gemileri yaktık sonuçta lig için kilit maçtı 2 li averajı aldık bitti kupa ise bilmiyorum ama benim umrumda değil o maça hakem olarak büyük ihtimal fırat atanır kadıköyde de ali palabıyık gelir yine şaşmamak lazım.Önemli olan lig.

Zaten benim tahminim şuydu ligdeki maçı alırız kupa berabere biter öylede olacak gibi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Kupa maçı 11'im.

Negredo
    Lens Talisca Q7
    Ozzy Tolgay
    Caner Medel Pepe GG
    Fabri

Bu maçın etkisinden çıkamadan ikinci darbeye vurmak lazım. Caner, Pepe, Lens, Oğuzhan, Talisca, Negredo. Bu adamlar Kadıköy'deki maçın intikamını alamadı daha.

Kupa önemli değil lig önemli 1 farkla yenelim falan filan zaten bir türlü fb gs finali yapacaklar çok belli bizim lige odaklanmamız lazım.En az kayıpla tek kulvar dimdirek gitmemiz lazım.Zaten bugünkü maç gibi olmaz kupa maçı bu maçta gemileri yaktık sonuçta lig için kilit maçtı 2 li averajı aldık bitti kupa ise bilmiyorum ama benim umrumda değil o maça hakem olarak büyük ihtimal fırat atanır kadıköyde de ali palabıyık gelir yine şaşmamak lazım.Önemli olan lig.

Zaten benim tahminim şuydu ligdeki maçı alırız kupa berabere biter öylede olacak gibi.

Başka takımla yapsak komple yedekler çıkalım derdim ben de ama Fener'i rencide etmek şart oldu. Başka türlü akıllanmıyorlar.

Hem Negredo Lens Oğuzhan Caner zaten yedek. Medel motor gibi adam. Tolgay da yedek sayılır. Pepe Talisca son maçta cezalıydı bu maçta oynamak isteyeceklerdir. GG ve Q7 hariç sorun olmaz gibi. Onları da ikinci yarı çıkarabiliriz. Ts maçı zaten Pazartesi oynanıyor. 3 günde hazır olamayacaksak Bayern maçına da yedekleri çıkaralım.

• Binbaşı
    1410 Mesaj
    bizim forma sponsoruna noldu fiber filan maç boyunca kafam oraya takıldı :D
    Kupada da rezil olsun, şu futbol düşmanı aykut kocahaşörtman da küsüp gitsin, bir süre ligi zehirlemesin. Ağlayıp zırlamalarından gına geldi. Talisca ve Pepe nin gelmesiyle çok kötü durumlara sokacağını düşünüyorum ilk maçta bjk nin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Quaresma hic degismedigini yine Valbuena faulu ile kanitladi. Bana kalirsa kirmizi kartlik bir hareket. Makas seklinde daliyor hem de hic geregi olmayan bir faul ve art niyetli. Aynisini Valbuena yapsa hepimiz kirmizi diye burada isyan ederdik.

Kac yasina gelmis adam hala sacma sinir ofke kontrolune sahip. Ya kirmizi olsaydi da TS macini falan kacirsaydi ? Ya sari kart ceza sinirinda olsaydi ?

Bu adam takima zarar veriyor. Derbide 3 puani aldirdi ama bu sezon kac puan kaybettirdi ?
    quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Quaresma hic degismedigini yine Valbuena faulu ile kanitladi. Bana kalirsa kirmizi kartlik bir hareket. Makas seklinde daliyor hem de hic geregi olmayan bir faul ve art niyetli. Aynisini Valbuena yapsa hepimiz kirmizi diye burada isyan ederdik.

Kac yasina gelmis adam hala sacma sinir ofke kontrolune sahip. Ya kirmizi olsaydi da TS macini falan kacirsaydi ? Ya sari kart ceza sinirinda olsaydi ?

Bu adam takima zarar veriyor. Derbide 3 puani aldirdi ama bu sezon kac puan kaybettirdi ?

Evet cok sert girmis, kirmizi verse hakem kimse itiraz edemez

|
    |
    Kimsesiz Sevdaların Oldu Kimsesi

• quote:

quote:

quote:

Kupa maçı 11'im.

Negredo
    Lens Talisca Q7
    Ozzy Tolgay
    Caner Medel Pepe GG
    Fabri

Başka takımla yapsak komple yedekler çıkalım derdim ben de ama Fener'i rencide etmek şart oldu. Başka türlü akıllanmıyorlar.

Hem Negredo Lens Oğuzhan Caner zaten yedek. Medel motor gibi adam. Tolgay da yedek sayılır. Pepe Talisca son maçta cezalıydı bu maçta oynamak isteyeceklerdir. GG ve Q7 hariç sorun olmaz gibi. Onları da ikinci yarı çıkarabiliriz. Ts maçı zaten Pazartesi oynanıyor. 3 günde hazır olamayacaksak Bayern maçına da yedekleri çıkaralım.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

Kupa maçı 11'im.

Negredo
    Lens Talisca Q7
    Ozzy Tolgay
    Caner Medel Pepe GG
    Fabri

Aman sakatlık kart olur neyin neyimize gerek değil mi.Bu maç sadece ligdeki durumumuz adına yapmamız gereken bir şeydi.Süt kupasını takmaya gerek yok.Fb ile Gs finalde mücadele etsin zaten planlanmış gibi bu kadar formattan formata seri başına kadar soktuklarından belli allayıp pulluyorlar zaten.Burada berabere bile bitse iyidir.

Tadımız kaçmasın Ali Rıza efendi modunda devam edelim.
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    1924 Mesaj

Siyah-Beyazlılar'ın formasında ''fibermax'' reklamı bulunuyor. Peki, Fibermax nedir?

Vodafone Süpernet Fibermax hizmeti Vodafone'un kendi fiber altyapısı ile sunduğu 1000 Mbps'e varan hızlarında sunulan internet bağlantı şeklidir. Yalnızca Vodafone'un kendi fiber altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulur.

Vodafone FiberMax Telefonsuz İnternet hizmeti nedir? Herhangi bir telefon aboneliğine ihtiyaç duyulmadan yapılan internet aboneliğidir. Vodafone’da telefonsuz internet için aylık ek ücret ödemeye gerek yoktur. Kampanya kapsamında, kampanya süresi boyunca hiçbir ek ücret ödemeden Telefonsuz İnternet hizmetinden faydalanabilirsiniz.

www.fanatik.com.tr/2018/02/25/fibermax-nedir-besiktas-in-forma-sponsoru-fibermax-nedir-1353281

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 26 Şubat 2018; 1:48:02 >
    |
    |
    Bremen Bv-244 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    3 Mesaj

Konya maçında da güzel oynamıştık, demiştim, SKOR değil SPOR yorumcuları lazım demiştim.
    Şu an TRnin engüçlü takımı hala biziz demiştim.

Tabi biz de biliriz yaşlıları sat, 25-30 yaş arası oyuncular al demeyi, Kaç para bu yaştaki oyuncular biliyor musunuz, avrupa piyasası ne halde ? kulübün borcu ne halde.
    dev kulüplerin dehşet scout ekipleri ve paraları var.. kolay değil, Marcelloyu güzel tutturduk ama hep öyle denk gelmez ki.

Bu takımdan bi cacık olmaz kötü kaka yazan genç kardeşlerim nerde merak ediyorum..

Ama onlardan çok; Q7 için, şu ve benzeri ifadeler kullanalanlar nerde onu merak ediyorum..
    Q7'ye artık saydırmaya başlayan.. Çin'e filan satılmalı LEns var zaten.. yazan vefasız, sabırsız, genç olduğunu düşündüğüm.. kardeşlerim.. nerdesiniz, gerçekten çok fazla kişiydi buradaya geçen hafta boyunca bunları yazan.

iyi oynayınca bravo kötü oynayınca kaka,, adamın kötü oynadığı- veya oynadı gibi göründüğü maçların nerdeyse tamamında 2 kişi basıyorlar, hala en büyük silahımız diye yırtındık.. (Münih maçı hariç tabi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _FaCtS_ -- 26 Şubat 2018; 2:12:9 >
    |
    |
    Bahsedilenler: impact_24 , Fabrice , MessiTugi , Leonardo DiCaprio. , Ckmz17

• Er
    3 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Fernandao tribünlere hareket çekti, kamera full çekti bakalım ne olacak...

Ne olmasini bekliyorsun?? Istedigi gibi SEVINEBILIR !!

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Fernandao tribünlere hareket çekti, kamera full çekti bakalım ne olacak...

Ne olmasini bekliyorsun?? Istedigi gibi SEVINEBILIR !!

ben de bugünkü maçtaki galibiyetimizi kutlamak için, karşına geçip aynı şekilde sevinsem?
    |
    |

• Yüzbaşı
    970 Mesaj
    Gs maçı

28 şut
    9 isabet
    %59 topla oynama

Fener maçı
    17 şut
    6 isabet
    %63 topla oynama

Daha zayıf rakibe karşı daha kötü oynadık. Oğuzhan ve Talisca'nın eksiği bizi tamamen kanat oyununa itti. Babel ruh gibiyken bütün yük Quaresma'ya bindi. O da çok iyi şekilde taşıdı takımı. Kupa maçı çok daha keyifli geçecek gibi şimdiden.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Siyah-Beyazlılar'ın formasında ''fibermax'' reklamı bulunuyor. Peki, Fibermax nedir?

Vodafone Süpernet Fibermax hizmeti Vodafone'un kendi fiber altyapısı ile sunduğu 1000 Mbps'e varan hızlarında sunulan internet bağlantı şeklidir. Yalnızca Vodafone'un kendi fiber altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulur.

Vodafone FiberMax Telefonsuz İnternet hizmeti nedir? Herhangi bir telefon aboneliğine ihtiyaç duyulmadan yapılan internet aboneliğidir. Vodafone’da telefonsuz internet için aylık ek ücret ödemeye gerek yoktur. Kampanya kapsamında, kampanya süresi boyunca hiçbir ek ücret ödemeden Telefonsuz İnternet hizmetinden faydalanabilirsiniz.

www.fanatik.com.tr/2018/02/25/fibermax-nedir-besiktas-in-forma-sponsoru-fibermax-nedir-1353281
    quote:

Orijinalden alıntı: selates

tek maçlık de mi?
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    1924 Mesaj
    fb'li oyuncunun yaptığı o terbiyesiz sevinç, geçen hafta Brezilya'daki maçı karıştırmış; çıkan kavgada 10 oyuncu kırmızı görmüş.

TFF bakalım her zamanki gibi üç maymunu mu oynayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 26 Şubat 2018; 2:42:42 >
    |
    |

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilas -- 26 Şubat 2018; 2:18:33 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: BlackLead

Çarşının Aykut kocamanı köpek benzetmesi yaparak paylaştığı Tweet hakkında ne düşünüyorsunuz çok merak ettim
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Çarşının Aykut kocamanı köpek benzetmesi yaparak paylaştığı Tweet hakkında ne düşünüyorsunuz çok merak ettim

Aşırı hoşuma gitti, duyar kasmanın anlamı yok.

|
    |

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

bayern gol müziği ile bir kulübü simgeleyen insana toplumca yapılan hakareti karşılaştırdığın için zekana hayranım kardeşim. inan vardar ovası çalsanız bu kadar umrumda olmazdı hatta güler geçerdim. çünkü böyle takılmalar illaki oluyor yapacak bişey yok.
    quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

bayern gol müziği ile bir kulübü simgeleyen insana toplumca yapılan hakareti karşılaştırdığın için zekana hayranım kardeşim. inan vardar ovası çalsanız bu kadar umrumda olmazdı hatta güler geçerdim. çünkü böyle takılmalar illaki oluyor yapacak bişey yok.

Haydi öne doğru öne doğru

Gidin önce12numara 'dan hesap sorun kulüp finanse ediyor ve hergün küfür ediyor o hesap

Çarşı bizi bağlamaz zaten hiç sevmem kendilerini

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Reklamlar
kolayoto.com
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.