Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
105.796
Cevap
137
Favori
3.655.207
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    1902 Mesaj

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    [08 Nisan 2020 08:22:11 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    |
    |
    Perşembeye çok var ne yapsak.

|
    |
    |
    |

Kötü sayılırdı fakat her oyuncuda olabilecek şeyler çok kötüydü yürüyordu diyemeyiz yine top saklaması filan bile Lens'in iki gömlek üstünde. Bence mevkiisinin sürekli değişmeside etkili oldu diye düşünüyorum

|
    |
    selates kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Sertancanluksenburg

Aslında son vodafonedaki maçta bunları iyi kudurtmuştuk 2 kırmızı görmüşlerdi son saniyede faulle hallettiler işi.

Şimdi kan çıkarma zamanıdır Aykut efendi haftalardır yaptığın provokatörlükler sonucunda bakalım maç sonunda kaç ünite kana ihtiyacın olacak.

Bu macı alamazsak sezon biter o yüzden her türlü pisliği yapması lazım taraftarın ve takımın.Şu quaresma falan kenarda tartaklasa şu pısırık Aykut’u çok hoş olur.
    quote:

Orijinalden alıntı: Sertancanluksenburg

Aslında son vodafonedaki maçta bunları iyi kudurtmuştuk 2 kırmızı görmüşlerdi son saniyede faulle hallettiler işi.

Şimdi kan çıkarma zamanıdır Aykut efendi haftalardır yaptığın provokatörlükler sonucunda bakalım maç sonunda kaç ünite kana ihtiyacın olacak.

Bu macı alamazsak sezon biter o yüzden her türlü pisliği yapması lazım taraftarın ve takımın.Şu quaresma falan kenarda tartaklasa şu pısırık Aykut’u çok hoş olur.

bu adamda kaybolur bi süre

|
    |

• Onbaşı
    39 Mesaj
    babel milli takıma gittiğinden beri kötü. cenk falan hikaye.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

bune beyler efendilik mi adamlık mı?
    quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

bune beyler efendilik mi adamlık mı?

Çarşı bjk taraftarının çoğunluğu tarafından kabul gören bir grup değil, çoğumuza antipatik geliyorlar. Bana göre twitterdeki ismi cismi belli olmayan fake hesaplardan farkı yok. Resmi ağız gibi aksettirmeyin. Çarşı ne bjk'nin sözcülüğünü yapabilir ne de bjk'yi temsil edebilir. BJK taraftarı içinde bir kitledir sadece. O değilde sizin resmi hesap boğazdan bayern gol müziği ile geliyordu? Şimdi bizim resmi hesap vardar ovası ile yollaması lazımdı, ama adam oldukları için böyle bir şey yapmıyorlar. Ha ben taraftar olarak isterdim hunharcada gülerdim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IHazardous -- 26 Şubat 2018; 0:52:57 >

• Onbaşı
    22 Mesaj
    babel çok kötüydü.
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

Maçın adamı Quaresma Görünmeyen yıldızı Medel.
    quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Maçın adamı Quaresma Görünmeyen yıldızı Medel.

Yooo gayette net gözüktü :D
    |
    |
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: 10 Numara

quote:

Orijinalden alıntı: selates

Bu maç beşiktaştaki en iyi maçını oynadı diyebiliriz, valbuenaya yaptığı saçma faulü saymazsak ama quaresma hakkında film çekilse kesinlikle o hareket quaresmayı en iyi tanımlayan örnek olur.Burda yaptığı hoşuma gitmişti maçı istemesi ws. sonrasında maç içinde yükselen iyi oyunu zaten ismail çıktıktan sonra quaresma resital yapmaya başladı.Önceden quaresmadan çok şey beklerdim hemde yaşım 14-17 arası dönemdi her derbi patladı patlayacak deniliyordu aynı patlamayı taraftarda bekliyordu maçın kaderini belirleyecek oyuncuların başındaydı hep ama hiç o patlamayı gerçekleştiremedi açıkcası 2 yıldır quaresmadan çoğu taraftar umudu kesti böyle bir beklenti yok,şenol güneş dahi o gol atamazki anca asist yapar diye geyik yaparken bugün 2 gol attı tam 8 sene bekledik bunun için ben quaresmanın bile dahi o şaşkınlığı hissetiğini düşünüyorum sonunda oldu :D
    |
    |

• Yüzbaşı
    583 Mesaj

bayern gol müziği ile bir kulübü simgeleyen insana toplumca yapılan hakareti karşılaştırdığın için zekana hayranım kardeşim. inan vardar ovası çalsanız bu kadar umrumda olmazdı hatta güler geçerdim. çünkü böyle takılmalar illaki oluyor yapacak bişey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 26 Şubat 2018; 0:57:23 >
    |
    |
    IHazardous kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: eyoruk

Babel 2.yarı vasat oynadı ,yanı kötü değildi aslında top yaptı sakladı içeri girdi..Farklı yerlerde oynaması bence rakıbın dengesını de bozdu
    quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Babel 2.yarı vasat oynadı ,yanı kötü değildi aslında top yaptı sakladı içeri girdi..Farklı yerlerde oynaması bence rakıbın dengesını de bozdu

santrafora geçti sağ kanada geçti sola geçti her yerde oynadı nerdeyse çok iyi top sakladı bir pozisyonda quaresma saçma sapan şut çektiğinde boş pozisyondaydı pas alamadı bu ofansif oyuna devam edersek elbet babelde açacak kendini.
    |
    |
SEO
Canlı Tv izle
üniversite
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.