Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
105.796
Cevap
137
Favori
3.655.359
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    4 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

bayern gol müziği ile bir kulübü simgeleyen insana toplumca yapılan hakareti karşılaştırdığın için zekana hayranım kardeşim. inan vardar ovası çalsanız bu kadar umrumda olmazdı hatta güler geçerdim. çünkü böyle takılmalar illaki oluyor yapacak bişey yok.
    quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

bayern gol müziği ile bir kulübü simgeleyen insana toplumca yapılan hakareti karşılaştırdığın için zekana hayranım kardeşim. inan vardar ovası çalsanız bu kadar umrumda olmazdı hatta güler geçerdim. çünkü böyle takılmalar illaki oluyor yapacak bişey yok.

Ben karşılaştırmadım karşılaştırabilmem için çarşının bjk'nin sözcüsü olması lazım. Bunu yazımda belirttiğim üzere çarşı bjk nin ne sözcüsü ne de temsilcisidir. Bana göre twitterda hergün küfreden fake hesaplardan hiç bir farkı yoktur...

Sizin resmi hesabın yaptığı bayern gol müziğinin karşılığı ise yazmış olduğum vardar ovalı uğurlama twit'idir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IHazardous -- 26 Şubat 2018; 1:5:8 >
    |
    |

• yarınla birlikte bu maçın etkisi geçmeli yarın oyuncular tatil yapar sonra kaldığın yerden devam kupa maçı gene böyle olur 2 ayaklı olduğundan böyle deli gibi basacağımızı sanmıyorum o maç baya dengeli olur.Bu maç ise tamam yada devam maçıydı ondan böyle oldu zaten burada belki 1 farkla alalım sonra elensekte bilmem finali Fb Gs yapmaya çalışıyorlar zira pekte umrumda değil ztk kupası lig daha önemli olursa bunun için kulvarları düşürmek daha akıllıca.Tek kulvar iyi olur sonuna kadar gidelim.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

quote:

Orijinalden alıntı: selates

Burada sağlam bastım küfürü basmayan Beşiktaşlı yoktur ama Fenerlilerde basmış olabilir.

Ulan Fabri ömrümüzden ömür gitti be.

İlk golde de hatalıydı Muslera'nın yaptığı hatanın aynısı yaptı Gs maçında geçen sezonki Fb maçı içerde 1-1 biten kafasına göre dışarı çıkma topu sektirme hamlelerine deli oluyorum.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Burada sağlam bastım küfürü basmayan Beşiktaşlı yoktur ama Fenerlilerde basmış olabilir.

Ulan Fabri ömrümüzden ömür gitti be.

İlk golde de hatalıydı Muslera'nın yaptığı hatanın aynısı yaptı Gs maçında geçen sezonki Fb maçı içerde 1-1 biten kafasına göre dışarı çıkma topu sektirme hamlelerine deli oluyorum.

Tolga hadi ayağı zayıf kaleci de fabrinin de bence zekası zayıf başka açıklaması olamaz yaptıklarının maçın ilk yarısıda böyle bir kaleden çıkma yaptı sonra geri döndü hemen hatırlarsınız belki napıyo la bu mal dedim gerçekten izleyin hareketlerini sorunlu bir kaleci.
    Kalenin içine kadar topu dikmek için geriliyor top gol olcak nerdeyse :D bunu öncedende yapıyordu alıştım artık birde salak sonra yere düştü dikerken :D fbli arkadaşım gol oluyordu lan noluyo dedi ben de dedim fabri bu alıştık hala sevenleri güvenenleri var bugün bir kaleci travması daha yaşamadıysak yatıp kalkıp medele dua etmemiz gerekiyor
    |
    |

• Yarbay
    2763 Mesaj
    Persembe günü

Negredo

Lens-Talisca-Quaresma

Tolgay-Medel

Adriano-Vida-Pepe-Gökhan

Şu 11'le çıkmamız lazım. 4-0 yeneriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Quaresma hic degismedigini yine Valbuena faulu ile kanitladi. Bana kalirsa kirmizi kartlik bir hareket. Makas seklinde daliyor hem de hic geregi olmayan bir faul ve art niyetli. Aynisini Valbuena yapsa hepimiz kirmizi diye burada isyan ederdik.

Kac yasina gelmis adam hala sacma sinir ofke kontrolune sahip. Ya kirmizi olsaydi da TS macini falan kacirsaydi ? Ya sari kart ceza sinirinda olsaydi ?

Bu adam takima zarar veriyor. Derbide 3 puani aldirdi ama bu sezon kac puan kaybettirdi ?

hocam 2 asist yapti yani daha napsin ama agir yani biz adami forvet aldik gol atsin diye adam 10 numara gibi golden cok attirmayi seviyo

|
    |
    eyoruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Bizim iyi bir kaleciye ihtiyacımız var Fabri ancak yedek olur bir olur iki olur bir yerde yakar fabri her kritik maçta yaktı bizi kurtarıyor ama çok kötü noktada yakıyor mesela gençler maçı vardı bir kafasına göre çıktı ve gol yemiştik 1-0 geriye düşmüştük.Sonra geçen seneki Lyon maçı ardından fener maçı şimdide bu maç Tolgaya sövüyoruzda bu Fabrininde az kalır yanı yok.Defans ileri çıkarsa buda kafasına göre kaleci oyuncu gibi çıkıyor

birde şu var yan toplara çok hamle yapıyor ve topu öne yolluyor kale boş kalıyor en son olarak uzaktan çekilen sert şutları sektiriyor bedava geldi ama kendiside dediği üzere as kaleci olabilecek düzeyde değil.
    |
    |
    Çarşının Aykut kocamanı köpek benzetmesi yaparak paylaştığı Tweet hakkında ne düşünüyorsunuz çok merak ettim

Orijinalden alıntı: BlackLead

Çarşının Aykut kocamanı köpek benzetmesi yaparak paylaştığı Tweet hakkında ne düşünüyorsunuz çok merak ettim
    quote:

Siz bunun hakkında ne düşünüyorsunuz.

Çarşı ile klübün bir bağı yok bunu defalarca söyledik stada dahi alınmıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 26 Şubat 2018; 1:18:10 >

• Kurmay Yarbay
    1924 Mesaj
    Kupa maçında kalede Tolga mı oynar ki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Negredo
    Lens Talisca Q7
    Ozzy Tolgay
    Caner Medel Pepe GG
    Fabri

Bu maçın etkisinden çıkamadan ikinci darbeye vurmak lazım. Caner, Pepe, Lens, Oğuzhan, Talisca, Negredo. Bu adamlar Kadıköy'deki maçın intikamını alamadı daha.

quote:

Aykutu sevmem yapılan da yanlış.

Burda kimse o tür şeyleri tasvip edip arkasında durmaz o yüzden burdan ekmek çıkmaz sana leş futbol oynayıp şampiyonluk hayalleri kuran takımının konusuna doğru yol alabilirsin şimdi.

Orijinalden alıntı: Jefferson Starship

Kupa maçı 11'im.

Negredo
    Lens Talisca Q7
    Ozzy Tolgay
    Caner Medel Pepe GG
    Fabri

Bu maçın etkisinden çıkamadan ikinci darbeye vurmak lazım. Caner, Pepe, Lens, Oğuzhan, Talisca, Negredo. Bu adamlar Kadıköy'deki maçın intikamını alamadı daha.
    quote:

Kupa maçı 11'im.

Negredo
    Lens Talisca Q7
    Ozzy Tolgay
    Caner Medel Pepe GG
    Fabri

Caner nedir be kardeşim son ofsayt bükücü... adriano varken caner anca adrianonun kramponlarını toplar. Adrianonun en kötü hali > Canerin en iyi hali.

• Yarbay
    2763 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

quote:

Cibiliyet reis Leipzig maçında fena oynamamıştı böyle ayda yılda 1 oynayınca iyi oynayabiliyor o yüzden oynarsa niye oynadı demem Fabriyi severim ama bugün alkollü gibiydi saçma sapan işler yaptı ama Allahtan gol olmadı.

|
    |

Kupa maçı 11'im.

Negredo
    Lens Talisca Q7
    Ozzy Tolgay
    Caner Medel Pepe GG
    Fabri

quote:

Kupa maçı 11'im.

Negredo
    Lens Talisca Q7
    Ozzy Tolgay
    Caner Medel Pepe GG
    Fabri

Kupa önemli değil lig önemli 1 farkla yenelim falan filan zaten bir türlü fb gs finali yapacaklar çok belli bizim lige odaklanmamız lazım.En az kayıpla tek kulvar dimdirek gitmemiz lazım.Zaten bugünkü maç gibi olmaz kupa maçı bu maçta gemileri yaktık sonuçta lig için kilit maçtı 2 li averajı aldık bitti kupa ise bilmiyorum ama benim umrumda değil o maça hakem olarak büyük ihtimal fırat atanır kadıköyde de ali palabıyık gelir yine şaşmamak lazım.Önemli olan lig.

Zaten benim tahminim şuydu ligdeki maçı alırız kupa berabere biter öylede olacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 26 Şubat 2018; 1:24:31 >

• Binbaşı
    1701 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6AEF290E0

Persembe günü

Negredo

Lens-Talisca-Quaresma

Tolgay-Medel

Adriano-Vida-Pepe-Gökhan

quote:

Orijinalden alıntı: Enkei

Persembe günü

Negredo

Lens-Talisca-Quaresma

Tolgay-Medel

Adriano-Vida-Pepe-Gökhan

Gerek yok

Takım yorgun zaten.Kupanın hiçbir cazibesi yok full yedeklerle çıkalım yenilirsek yenilelim.

Artık tek hedef şampiyonluk olmalı.

Yenen taraf sizsiniz ve hala böyle saldıran da sizsiniz ne bu düşman tavırları cidden anlamıyorum neyse iyi geceler

|
    |
    Enkei kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Guest-6AEF290E0

quote:

Kupa maçı 11'im.

Negredo
    Lens Talisca Q7
    Ozzy Tolgay
    Caner Medel Pepe GG
    Fabri

Caner nedir be kardeşim son ofsayt bükücü... adriano varken caner anca adrianonun kramponlarını toplar. Adrianonun en kötü hali > Canerin en iyi hali.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Kupa maçı 11'im.

Negredo
    Lens Talisca Q7
    Ozzy Tolgay
    Caner Medel Pepe GG
    Fabri

Adriano'nun en büyük fanı benimdir bu forumda ama dinlenmesi gerekiyor. Haftaya Abdülkadir'in karşısına hazır şekilde çıkmalı. Gg'yi de 60-70 gibi almak lazım.

Bırakalım Caner'i deli gibi bindirsin. Nasılsa arkasında Medel var.
    |
    |

• Binbaşı
    1701 Mesaj
    Kupa maçı 11i böyle olmalı

Tolga

GG-Vida-Tosic-Caner

Oğuzhan-Medel

Lens Talisca Babel

Negredo
    |
    |

Orijinalden alıntı: RavenoLL

quote:

Persembe günü

Negredo

Lens-Talisca-Quaresma

Tolgay-Medel

Adriano-Vida-Pepe-Gökhan

Gerek yok

Takım yorgun zaten.Kupanın hiçbir cazibesi yok full yedeklerle çıkalım yenilirsek yenilelim.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

quote:

Persembe günü

Negredo

Lens-Talisca-Quaresma

Tolgay-Medel

Adriano-Vida-Pepe-Gökhan

Gerek yok

Fenerle oynamasak dediğin gibi olabilir ama Fenerle oynuyoz bu yüzden hazırlık maçı dahi olsa en iyi takımla çıkıp küsküyü vermemiz gerek. Zaten bugün yenip kroşeyi indirip yıktık onları perşembe de yenersek 4 gün içinde 2 kez yenmiş olucaz anlamı çok büyük bunun direk nakavt olurlar ve ligde de tepe taklak aşağı giderler zaten kötü bir takım son haftalarda gazla oynuyolardı aldık gazlarını perşembe tamamen yok etme zamanı. Şampiyonluk yarışı ne kadar az takım arasında kalırsa o kadar iyi. Fener gitsin ts ile 4.lük mücadelesi versin.

|
    |

Reklamlar
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.