Er
21 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Başlat bölümü, arama bölümü, ses, takvim bölümleri vs. açılmıyor. Başlatı açınca kritik hatayla karşılaşıldı çıkıyor. Ayrıca fotoğraf ve video görüntüleyici silinmiş. Microsoft storedan almaya çalışıyorum ama alınmıyor.

Win 10 güncellemelerden sonra oldu sanırım. Sistem Geri Yükleme ile de çözemedim. İnternetten bulduğum çözüm yolarında çalıştırdan kodlarla çözüm önerileri vardı onları denedim yine olmadı. Güncellemeleri kaldırmaya çalıştım bir tanesi kaldırılmıyor. Var mı başka çözümü olan?

Sağ bek lazım serdarla idare ediyoruz.uç k kulvarda adam akıllı iki forvetimiz var sezonun tamamını sakat geçiren mustafaya güveniyoruz.bir takımın üç forveti birden sakat olur mu? Üçüncü forvet dediğin günü geldi mi oynayacak ihtiyacımız olan anlarda yoksa mustafayla yolları ayıracaksın.yine üç kulvarda üç orta sahayla idare ediyoruz. rakiplerin en alternatifli bölgesi orası.bilic oraya da transfer istemiyor.



Tamam maddi olarak sıkıntılıyız da eskisi gibi pahalıve boş transferler de yapmıyoruz.bilic artık bu huyundan vazgeçmeli... Yönetime baskı yapmalı. iyiki gökhan töreyı aldık yoksa bu yıl da güme gidecekti.
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Mesaj Sayısı: 3
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 275
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 296 (Bu ay: 32)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 121 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.