Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3845. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38433844384538463847
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ne yazacağımı sana soracak değilim. pahalı transfer işte adama bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alvr Recoba

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Yaşına laf edebilirsiniz de Love'ın, performansına nasıl laf ediyorsunuz anlamıyorum. Adam geçen senenin gol kralı bu sene de 11 gol atmış 16 maçta. Hayırlı olur inşallah.

Kontra atak oyuncusu. Lensteki hatayı yaptınız.

Negredo 2-3 gömlek üstün alanyalı loveden

Biz de hızlı hücum yapıyoruz, tamam topa sahibiz ama sen bakma, hızlı hücumlarla çok gol bulabiliyorduk eskiden. Love araya kaçarak, alan boşaltarak, son vuruşlarıyla iyi iş yapacak bence.
  • ilk 11 Fabri, Gökhan, Pepe, Medel, Adriano, Atiba, Oğuzhan, Quaresma, Talisca, Babel, Negredo.
  • kadro açıklandı mı
  • Vidayı yedek bırakmış aslında haklı. Önde basacağı yerlerde geri kaçıyor. Pepenin yanına böyle adam değil önde basan adam lazım. Vidanın alışması lazım takıma.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al işte vidayı kulubeye çekmiş inatçı hoca..

Adam ın alerjisi var yeni gelenlere. yada tipine göre ya seviyor yada hiç sevmiyor ..

Sene sonu git hoca yeter senin kaprislerinden bıktık.. ne kadar başarılı olursan ol..

senin derdini fikret başkandan başkası çekemez. seni idare ediyorlar.. bana kalsa bal ile yenmesin.de çare yok şimdilik.
  • şenol güneşe git diyecek lüksümüz yok.
  • Yavaş yavaş vidayı monte eder hoca inşallah. Ben Medeli orta sahada görmek istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir Beşiktaş li olarak bu seneyi zor görüyorum inşallah olur tabi de. Zor ya maçlar çok şık hemde önemli maçlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

Al işte vidayı kulubeye çekmiş inatçı hoca..

Adam ın alerjisi var yeni gelenlere. yada tipine göre ya seviyor yada hiç sevmiyor ..

Sene sonu git hoca yeter senin kaprislerinden bıktık.. ne kadar başarılı olursan ol..

senin derdini fikret başkandan başkası çekemez. seni idare ediyorlar.. bana kalsa bal ile yenmesin.de çare yok şimdilik.

Asıl sizin gibilerden bi kurtulmak lazım 2 sene şampiyon olunca damladınız hemen. Vida sürekli geri kaçıyor Antalya maçında onun yüzüne geri yaslandık. Büyük takımda oynamayı öğrenene kadar yedek bekler.
  • Geri kaçıyor diye analiz de gördük ya artık ölsem de gam yemem

Medel'in yanına yardımcı ön libero da lazım. Muazzam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taarin -- 26 Ocak 2018; 19:13:42 >
  • İnşallah Bu Akşam kazanacağız.. 👍👍👍👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vida bu maçta 11 başlayamıyosa tosic gelince hiç başlayamaz. diğer seneye kadar kulübe bekler artık
  • Yav sanki medel yerine vida oynasa gol bulma şansımız artacak. Defansımız zaten iyi önemli olan ilerisi
  • Konyaspor'da da Orkan ilk 11'de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vida sezon boyunca yedek kalacak anlaşıldı Şenol Güneş Lens gibi onuda küstürecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abivos -- 26 Ocak 2018; 19:17:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

Al işte vidayı kulubeye çekmiş inatçı hoca..

Komık komık yorumlar yazmayın şuraya ya .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya uzun uzun yazıcaktım ama vallahi değmezsiniz. Bizim bu taraftar zerre kadar futboldan anlamıyor, nefret geldi sizden artık ya. Şenol hoca sene sonu gönderilsinmiş sanki şenol hocadan önce guardiola, mourinho ile falan çalışıyordukta şenol güneşi beğenmiyorlar. Vizyonsuzlar sizi ağır geldi tabi 2 sene üst üste şampiyon olup cl gruplarından lider çıkmak, bünyeniz alışkın değil ama alışın.

• Vida geri kaciyor ne yahu ahahaha

• 
Sayfa: önceki 38433844384538463847
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.