Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3846. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38443845384638473848
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Vidayı yedek bırakmış aslında haklı. Önde basacağı yerlerde geri kaçıyor. Pepenin yanına böyle adam değil önde basan adam lazım. Vidanın alışması lazım takıma.

Kesınlıkle
    Sadece Pepe ıle oynarken değil onsuz oynarken de lazım.Yanı oyun böyle olmalı cunku bızım.Vıda alışana kadar böyle.Hele Talısca varken onun etksız oldugu maça yine denk gelırsek Vıda nın alısmadığı her maç sıkıntı olacak ,çünkü artık Atıba da bıraz aksamaya başladı.

Bızım oyunda Tosıc ‘ın yaptığı presler öne cıkmaları falan büyük avantaj sağlıyor .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Draco0

istediğimi yazarım burada o lağım ağzınla muhtarlık yapamazsın.

sürekli yönetimi savunuyorsun bir de eyoruk var hocayı savunan nedved var takımı ezikleyen. numuneliksiniz vesselam.

Ben hocayı savunmuyorum sadece dırek saldırmyıorum sizler gibi.Cıkardığı 11 leri oyuncu hazırlamalarını adamın eleştırmem ,cunku zamanında cok söylendım ve cevabını aldım aa demek adamın bıldıgı var dıyorum artık.Doğrusu da bu.Sizin amacınız “çoğunluğunuzun” eleştirecek bır sey aramak.Olayınız bu Bağcıyı dövmek

Hocaya en cok ben kızıyorum söylenıyorum hocam artık tek plan oynama dıye takımı kısıtlıyorsun dıye ama işte demek kı hocanın her seyını eleştirmek lazım sizin gibiler ıcın ?

Adamın kadro tercıhlerıne saygı duyuyor olmam yanlısları oldugunu kabul etmedığım anlamına gelmez .Ve ayrıca ! Tabı kı laf etmem adama ,cunku takımın antrenörü o.Bellı bır kımlığı var sıfatı var.Taraftarı oldugu takımın hocasına nıye söveyeyım ben ya manyak mıyım ?

• Periscopeda sürekli yayını kapatıyorlar izleyebiceğimiz bir site var mı? Pm
  • 3-0 Kasımpaşa alır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

Al işte vidayı kulubeye çekmiş inatçı hoca..

Adam ın alerjisi var yeni gelenlere. yada tipine göre ya seviyor yada hiç sevmiyor ..

Sene sonu git hoca yeter senin kaprislerinden bıktık.. ne kadar başarılı olursan ol..

senin derdini fikret başkandan başkası çekemez. seni idare ediyorlar.. bana kalsa bal ile yenmesin.de çare yok şimdilik.

Asıl sizin gibilerden bi kurtulmak lazım 2 sene şampiyon olunca damladınız hemen. Vida sürekli geri kaçıyor Antalya maçında onun yüzüne geri yaslandık. Büyük takımda oynamayı öğrenene kadar yedek bekler.

İşte şenol güneşin ağzı ile konuşan biri daha.. vida geri kaçıyormuş.. yok ya .. izledinmi sen vidayı.

şenol hoca geri kaçıyor diyince sizin gibilerde vida geri kaçıyor demeye başlıyor şenolcular sizi.

bahane uydurmakta üzerinize yok malesef.. hadi işine bak sen.

Fikret başkanın yerinde kim olsa şenol hocayı kapıya koyardı çoktan.. dikkat edersen şenol hoca kaç kere fikret başkanı basın önünde hemde en ağır cümlelerle eleştirdi. suçlar gibi açıklamalar yaptı..

Ama fikret başkan asla efendiliğini bozmadı senol abimiz o dedi geçiştirdi. yani şenol hoca ne kadar başarılı olursa olsun. kendi gizli egosuna yeniliyor.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Şaklabanın oynaması hakkında ne düşünüyorsun hocam?

• Medel penaltı yaptırır 1.05

Vida oynamalıydı geçen maç hatasız oynadı
  • Sercan Dikme
    ‏@sercan_dikme
    Demba Ba 6 aylığına Göztepe’ye imza attı.6 Aylık alacağı para 650Bin Euro.
  • quote:

quote:

quote:

Adam ın alerjisi var yeni gelenlere. yada tipine göre ya seviyor yada hiç sevmiyor ..

Sene sonu git hoca yeter senin kaprislerinden bıktık.. ne kadar başarılı olursan ol..

senin derdini fikret başkandan başkası çekemez. seni idare ediyorlar.. bana kalsa bal ile yenmesin.de çare yok şimdilik.

Asıl sizin gibilerden bi kurtulmak lazım 2 sene şampiyon olunca damladınız hemen. Vida sürekli geri kaçıyor Antalya maçında onun yüzüne geri yaslandık. Büyük takımda oynamayı öğrenene kadar yedek bekler.

İşte şenol güneşin ağzı ile konuşan biri daha.. vida geri kaçıyormuş.. yok ya .. izledinmi sen vidayı.

şenol hoca geri kaçıyor diyince sizin gibilerde vida geri kaçıyor demeye başlıyor şenolcular sizi.

Fikret başkanın yerinde kim olsa şenol hocayı kapıya koyardı çoktan.. dikkat edersen şenol hoca kaç kere fikret başkanı basın önünde hemde en ağır cümlelerle eleştirdi. suçlar gibi açıklamalar yaptı..

Ama fikret başkan asla efendiliğini bozmadı senol abimiz o dedi geçiştirdi. yani şenol hoca ne kadar başarılı olursa olsun. kendi gizli egosuna yeniliyor.

Tosic rakip topla gelirken öne çıkıp topu kapıyor. Vida ise rakip koşarken geri kaçıyor.

Ayrıca bloğu basıyorum senin gibi seviyesizlerle uğraşamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 26 Ocak 2018; 19:45:2 >

• Quaresma 50 orta rekorunu rahat kırar bugün.
  • geriden oyun kurmak ve savunma cizgisini one cikarmak adina pepe medel gayet dogru

• quote:

Orijinalden alıntı: Leon

Şaklabanın oynaması hakkında ne düşünüyorsun hocam?

Valla 2 senedir oynmasın istiyorum ,bu sene değil gecen sene de ıstemıyordum .Cunku net ,basit oynamıyor Hatta ilk geldiğinde dırek oyamasın dıyordum Töre de öyle Kerim de öyle idi.Böyle adamları sevemiyorum.
    Bu sene daha verımsız ama bunun tek nedenı Q7 değil,tek plan olması Tek amaç Q7 olması.Böyle olunca da olmuor
    Q7 çalışmasına hırsına tek kelıme etmem edemem ama oyun olarak vermesı gerekenden cok daha azını verıyor yararlı olmak ıstıyor daha cok kasıyor ve oyundan da daha cabuk dusuyor .

Ama tüm bunlara rağmen bu sene su anda yıne Q7 derım .Cunku Lens oynayacak duzeyde değil o kalıteye gelemedı .

Fakat Love gelınce form tutarsa ilk iş bana kalsa ilk iş Q7 out olacak , ama malesef hoca bunu tercih etmeyecek gibi iş bu da kötü olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 26 Ocak 2018; 19:45:15 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tosic rakip topla gelirken öne çıkıp topu kapıyor. Vida ise rakip koşarken geri kaçıyor.

Ayrıca bloğu basıyorum senin gibi seviyesizlerle uğraşamam.

Oy Oy senin blokunu sevsinler seviye balağından akıyor.. Te Allahım.

• MAÇIN 11'LERİ AÇIKLANDI!

Beşiktaş: Fabri, Gökhan Gönül, Medel, Pepe, Adriano, Atiba, Oğuzhan, Talisca, Babel, Quaresma, Negredo

Kasımpaşa: Ramazam, Omeruo, Youssef, Popov, Veysel, Sadiku, Pavelka, Mensah, Eduok, Trezeguet, Murilo

Vida kementi yemiş kulübede bu maç ilginç!
  • Vida daha olgunlaşacak, ligin sonlarına doğru anca. Stoper oyuncu alınmış, orta saha oyuncusunu stoperde oynatıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 26 Ocak 2018; 19:51:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rider30

MAÇIN 11'LERİ AÇIKLANDI!

Beşiktaş: Fabri, Gökhan Gönül, Medel, Pepe, Adriano, Atiba, Oğuzhan, Talisca, Babel, Quaresma, Negredo

Kasımpaşa: Ramazam, Omeruo, Youssef, Popov, Veysel, Sadiku, Pavelka, Mensah, Eduok, Trezeguet, Murilo

fabri
    gökhan vida pepe adriano
    atiba medel
    babel talisca quaresma
    negredo

Hocam sence şu an en iyi kadromuz bu değil mi?
  • Yav neden ya neden neden bu kadar inat.Elinde mis gibi stoper var koy vida pepe yi önüne medel al sana defans hattı.Sırf geleni direk oynatmama huyu sebebiyle oynamıyor vida başka bir şey değil.Messi gelse bugün 30. haftadan önce 11 başlamaz.Madem oynatmıcaksın oyuncu alma de yönetime de almasın.
  • Murat özen Demba Ba göztepe ye hayırlı olsun dedi

• Senol hoca aşırı tutucu ne yazik ki hem medeli oynatmasi hem atibayi oynatmasinin sebebi stoperde tosicin sakatligindan ziyade atibayi kesemiyor formu dusse bile medeli de cok begendi belli ki 2sini de sahada görmek istiyor buna eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: RANCH SOS

quote:

Orijinalden alıntı: rider30

MAÇIN 11'LERİ AÇIKLANDI!

fabri
    gökhan vida pepe adriano
    atiba medel
    babel talisca quaresma
    negredo

Hocam sence şu an en iyi kadromuz bu değil mi?

şu an için ideal kadro. Negredo yerine Love gelince daha iyi olacak inşallah.

• 
Sayfa: önceki 38443845384638473848
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.