Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2612. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26102611261226132614
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne utanmaz arlanmaz herifsin yaa sıvamaya geliyorsunuz buraya bide

Sizin adınıza biz utanıyoruz burda

Allah'tan revamı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sebastianbjk

Olayın konusuna yazdığım mesajı kopyalayım...

Komplo teorilerine inanan biri değilimdir. Bugünkü koreografi de tamamen tesadüftür veya gizli mesajdır. Bilemeyiz, araştırılsın. Bu fetö-Gs imalarından en çok zarar gören Galatasaray kulübü ve onun taraftarları. Siz "bu olay araştırılsın, kulüp ve tribün fetöcülerden temizlensin" diyeceğiniz yerde yok yav öyle şey olur mu diye geçiştiriyorsunuz.
    Bu ülke darbe girişiminden tam 9 ay 10 gün önce yayınlanan darbeli, sirenli, bebekli Zaman Gazetesi reklamını gördü. Darbeden önceki 1-2 ay içerisinde yayınlanan Sızıntı Dergisi kapaklarını gördü. Darbeden 284 gün geriye gittikçe yaşanan garip olayları gördü... Bilenler bilir bilmeyenler araştırsın... Bu örgüt her zaman böyle imalı mesajlar verdi.

Şimdi koreografiye gelecek olursak

1-Rocky Galatasaray ne alaka?
    2-8 puan öndesin "ayağa kalk" sloganı ne alaka? Bunu "2sezondur takımın kötü gitmesini ima ettiler" diye değerlendiren var. Komik olmayın. Ortaokul çocuğuna bu Galatasaray-Fenerbahçe maçı için koreografi hazırla desen takım gümbür gümbür giderken, son 2 sezondaki başarısızlık ve Beşiktaş'ın başarısına gönderme temalı koreografi hazırlamaz... Hele ki o başarısız takımın neredeyse tamamı değişmişken...
    3-Feto hafta içi "ayağa kalk" başlıklı vaaz veriyor. Bugün koreografinin teması Ayağa kalk... Tesadüf olabilir.
    4-Rocky Pensilvanya'lı ve koreografideki heykeli de orada.. Feto'nun yaşadığı yer yani... Tesadüf olabilir.
    5-Koreografiyi hazırlayan UA ilerigelenlerinden ve bugün Beyaz TV'ye çıkan Sebahattin ve arkadaşları yıllar önce bir röportajda Feto'ya sempati duyduklarını açık açık belirtiyorlar. Ve bu röportaj halen ultraaslan.com'da duruyor. Röportajın son bölümünde görebilirsiniz.http://www.ultraslan.com/oku.asp?okuID=1673
    6-Kimsenin kolay kolay farkedemeyeceği bu detaylar ilk olarak, Erdoğan'la arası bozulmaya başlayan Beyaz Tv'de dillendiriliyor. Olayın altını deşen kişi de eski fethullahçı Rasim Ozan Kütahyalı.
    7-Beyaz TV'de programdan önce Rocky filmi gösteriliyor. Yanlış bilmiyorsam filmin başlama saati maçın başlama saati ile aynı. 19:30.

Belki hepsi tesadüftür ve komplo teorisidir. Ama sizin yapmanız gereken şey olayın araştırılması için talepte bulunmak, tesadüfse kulübün adını temize çıkartmak, tesadüf değilse kulübü bu fetöcülerden temizlemek...

Ua tribun lideri Sebahattin'in roportajindan bir bolum;

'Fethullahçılar bu takımı şampiyon yapıyorsa Allah razı olsun!'

Sebahattin Şirin: Hakan Şükür ile başlayan laflar bunlar. “Fethullahçılar” denen kadroya bakıyorsun UEFA Şampiyonu olmuş! Sonra adam açıklıkla “Ben Fethullah Gülen’e saygı duyuyorum” diyor. Kime ne? Ben de Fethullah Gülen'e sempati duyuyorum. Ne olacak? Bu insanın memlekete hizmet ettiğini, Türkiye'yi dünyanın dört bir yanında açtığı okullarla tanıttığını düşünüyorum. Ama tribünümde bu şahsi fikirlere yer yok. Kime ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykan19o3 -- 23 Ekim 2017; 14:6:31 >

• ben bu Gomis e büyük saygı duyuyorum arkadaş. son ter damlasına kadar çalışıyor (bizim bazı yerliler gibi ahlaksız değil) nefis şut çekiyor maç bitiyor röportaj veriyor üstünde takım elbise ile iki dirhem bir çekirdek. adamdan spor ahlaki ve kalite akıyor resmen

keşke biz alsaydık bu adamı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 23 Ekim 2017; 14:12:46 >
  • Belki gs yine şampiyon olur ona lafım yok ama asla düşündükleri kadar kolay olmayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

Belki gs yine şampiyon olur ona lafım yok ama asla düşündükleri kadar kolay olmayacak.

Gs veya fener bu sene şampiyon olamayacak.

Formda bir Başakşehir, formda bir Beşiktaş’ın altında bitirirler.

Tudor ve Aykut’un taktiksel zekaları düşük.

• pyp P kullanıcısına yanıt
    ya beyler yapmayın GS nereye şampiyon oluyor.

ite kaka gidiyorlar biz bu takımı 5leriz. Neden? Adamların sol tarafı yok.

Tolga ve Latovici vs Gökhan Gönül Q7....

yani felç olurlar felç. Eğer GS fenere çıktığı kadro ile bize çıkarsa vay hallerine. sol taraflarına bi çözüm bulmaları lazım.
    Belki feghuli solda rodriges sağda oynanıtırsa eh biraz çözüm olabilir.

tolga kanatta hiçbirşey yapmıyor. Attığı tüm goller penaltı noktası arkası. Karambole içeri giriyor.
    Kendi üretkenliği sıfır.

Ondan bırakın GSyi fln bizde Şenol rotasyon anlamında Gençler maçındaki gibi saçmalamazsa yazıyorum 14-15. haftaya lideriz.
  • ikisinin de oynadıkları oyun ortada

onu bunu bilmem,
    bu ligin agası da marabası da BEŞİKTAŞ'tır,
    biz ne / nasıl istersek o olacak,

bu kadar net yazıyorum

al ssleri
    nasip olursa MAYIS'ta kullanılır.
  • tabletten forumda yine mesajlar gitmiyor rezalet ya.

Oran düşmüş maç patlayabilir bu kötü oldu .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 23 Ekim 2017; 15:7:4 >
  • Amin hocam inşAllah

• quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

tabletten forumda yine mesajlar gitmiyor rezalet ya.

Oran düşmüş maç patlayabilir bu kötü oldu .

Mini ye girin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

Kral dururken, elin pensilvanya menşeili çakma boksörü ile koreografi yaptığını sanıp bir yerlere sözde mesaj vermek.

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

çok güzel bir fotograf yaaa !

Bu arada
    ALLAH rahmet eylesin,
    amin.
  • Ersan avustralyada cok kotu sakatlanmis cok üzüldüm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

Ersan avustralyada cok kotu sakatlanmis cok üzüldüm.

çok önemli değilmiş galiba twitterdan 1 2 hafta içinde geri dönecem yazmış.
  • bu ne arkadaş ne bu ya her yer reklam ama siteye mesaj atılamıyor rezilliğe bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 23 Ekim 2017; 15:55:39 >
  • Valla oran düşer müşer farketmez bugün bahane yok 2-1 3-2 bir şekilde kazanmak şart artık telafisi yok bu işin.Fikstür şuan rahatken şu işi bitirmek lazım.Bu arada Monaco maçında favori biziz.

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: sioux

bu gs lilerin akuzum denen yöneticisi bağlandı penaltı olmayan pozisyonu falan eleştiriyor. "penaltımız verilmedi. gs takımı 8 puan öne geçti diye bu haksızlıkları yapıyorlar"

bir kere pozisyon penaltı falan değil bu bir

8 puanını fark da sanal bir fark sen tirişka takımlarla oynayarak bu sanal farkı yaptın.

önündeki 5 haftada seni oyacaklar. bunu bildiğin için hakemleri yavaştan yavaştan etki altına almaya başlama niyetindesin

Senin takımın lig sonuncusuna kaybetmedi mi, biz tirişkaları yeniyorsak sen neden tirişkalara yeniliyorsun o zaman sorarlar?
  • All Nightmare kullanıcısına yanıt
    Cengizsiz Feneri üçlediler zaten.
  • Fark 8 ken de söyledim yine söylüyorum Galatasarayı ciddiye almayın. İlk üçe bile giremeyecekler. Aralıktan sonra serbest düşüşe geçecekler.
  • Malum pankarta soruşturma açılmış deniyor. Var mı haberi olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

Beşiktaş’ın normal şartlarda Başakşehir’e karşı hiç şansı yok. O yüzden Mete Kalkavan’ı verdiler zaten maça denge gelsin. Fenerbahçe’nin Gsye karşı kurduğu ezici derbi üstünlüğünü Başakşehir de Bjk’ye karşı kurmuş durumda . Neyse güzel bir derbi günü olsun iyi olan kazansın hakem etki etmesin Başakşehir alır zaten.

Başakşehir maç seçen bir takım son 2-3 yıla bakarsak fisktüründe şansı ile 3 büyük takımada üstün durumda Başakşehir.

• 
Sayfa: önceki 26102611261226132614
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.