Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2614. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26122613261426152616
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    fizan dan duyulmuştur.
  • Oğuzhancım artık formanın garanti olmadığını anlamışsındır umarım, şenol hoca çok net verdi mesajı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

Oğuzhancım artık formanın garanti olmadığını anlamışsındır umarım, şenol hoca çok net verdi mesajı.

Artık ilk 11 'e girmeyi unutsun .Tolgay var orada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle-Vision

birde şu açıdan bakarsak bu gs nin neredeyse bütün efsane futbolcuları fetöcü çıkmadı mı arkadaş.Neredeyse hepsinin fetönün dibinde fotosu var.Adamlar pankart açacak koreografi yapacak futbolcuları yok ki onları koysun!!! mecburen rockyi koyuyorlar gariplerim

Olabilir, onceden girmistir, zehirlenmistir, akli basina gelip cikmistir....vs ama yok o oyuncularin yarisi hala terorist ve bu teroristleri ovup sahip cikanlar var. Ben GS lisesi mezunuyum ve liselilerin bu sahislardan nefret ettiklerini adim gibi biliyorum, zaten lisede ve camiada oyle cemaat falan gibi seylerle ugrasan fazla adam da bulamazsin. Varsa da cok azdir. Ama iste bu teroristler her yere sizdiklari gibi GS tribunlerine ve yonetimine de sizdilar ve daha yeni Hakan Sukur'u kursuden oven adamlar cikti. Kursuden terorist Hakan'i ovenler veya tribune sizip subliminal mesajlar verenler ve bunlari temizlemek yerine savunmaya gecenler cezasini cekmeli.

Ama bu is GS'lilikten baska birsey. 2 sene once daha darbe olmamisken, burada "Fettos" yazdigimizda, "ben cemaatten degilim ama boyle soylemek dogru degil" diyen gerizekali FETO'cular vardi. Onlar hala var ama baska formda. Simdi Fettos'u ovemedigine, Hakan Sukur'u ovuyor.

• Ne Negredo'su ya.Cenk markajda kalıyormuş.Negredo kalmıyor da noluyor.

Bence Oğuzhan'a verildiği iddia edilen mesaj Talisca'ya verilmeliydi.10 numara mevkisi bu takımdaki tek alternatifsiz mevki.Talisca bu yüzden lig maçlarında iyi değil.Bugün artık lutfeder de oynarsa kazanırız.

• Melih Şendil anlatacakmış, Yalçın Reyizden sıkılmıştım iyi oldu :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece 3 puan değil güzel oyun da bkeliyorum.Hatta 3 puandan daha önemli oynayacağımız oyun.Şöyle bir domine edelim ya..

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Sımdi arkadaş şöyle düşünelim..Ben Hakan'ı bildim bileli adamın çizigisi belli doğrusu belli, adam ben böyleyim falan demedi hiç.Neysem oyum dedi.Neyse o yani.Yok eskiden öyleydim de artık böyleyim demedi adam.1995 yılından beri adamı bilirim hep böyleydi.Hatta babama derdim bu ak amca kim yanında dolaşan diye.Babam da içinden laf ederdi önce sonra söylerdi

Bu durumda 10 yıl önce sorun yokken herkes oh yanak yanağa el ele iken sorun yok araları açılınca sorun var öyle mi ? Birden Hakan böyle böyle oldu.Bir anda oldu ! Arkada Hakan aynı Hakan.

Burada Gülen örgütünün olayı başka ,bu ayrı bir konu ve tartışmaya bile değmeyecek konu.Ama asıl eleştirilmesi asıl suçlanması gerekenler başkaları diyorum ben.

Hakan benim için değişmemiştir yani.Hakan kim dersen ben derim ki milli takımın Galatasaray'ın en önemli isimlerinden idi derim.Hee tutmam sevmem halen Gülen tarafında olması yüzünden semptaim yok olsa da aslında mantıken bakarsak adam doğru bildiği yolu değiştirmemiş oldu oynak davranmadı derim yani.Zaten cezasını da çekiyor ülkesine giremeyerek Hakan 'dan banane yani.Bunu der geçerim.Yarın malum aralar düzelse başka şeyler olsa Hakan hop geri dönebilecek bütün olaylar yazılanlar çizilenler puf !!!! ..Bu daha mı doğru şimdi ? Bu kadar oynak olmak ?

Butun yazdiklarin tipik FETO'cu agzi. Hic lafi geveleme. Hepsinin hesabi teker teker sorulacak basta Necip Hablemitoglu'nun, sonra Haydar Meric'in, sonra Hrant Dink'in, oldurulen, bombalanan, suikaste maruz kalan, sucsuz yere askeri okullardan atilip binlerce lira ceza odeyenlerin, sinavlarda haklari gasp edilenlerin, vatansever olduklari icin FETO'cu polisler tarafindan tutuklanip, FETO'cu savcilar tarafindan mahkemeye cikarilan, FETO'cu hakimler tarafindan da beyaz kadin tuccarligi, casusluk, uyusturucu kacakciligi gibi suclarla suclanip hapise atilan gunahsiz gazetecilerin, subaylarin, emniyet mensuplarinin, is adamlarinin, hapislerde kanserden oldurulen, hastaneye goturulmeyen, intihar ettirilen, hucrelere kapanan bu insanlarin hesabi teker teker sorulacak.

Casusluklar, dinlemeler, yatak odalarina kurulan kameralar, butun kozmik bilgilerin Amerika'ya aktarilmasi, savunma sanayinde calisanlarin oldurulmesi, engellenmesi, isten atilmasi ve ulkeyi bolmeye calisip, PKK ile anlasilmasinin, insanlarin ustune bombalar yagdirip 50 polisi uykusunda katletmenin, 3000 kisiyi sakat birakip, 250 kisiyi kadin cocuk demeden oldurmenin hesabi sorulacak ve soruluyor. Kamikaze FETO'cu savcilar ve hakimler hala iceriden adam cikarip kendilerini yaksa da, eninde sonunda bitecekler.

Senin Gulen dedigin teroristin ne oldugunu herkes cok iyi biliyor, hic sucu Tayyip'e atip, algi yapma. Zamani geldiginde Tayyip'ten de hesap sorar bu millet ama once Amerikan usaklari ve teroristleri yani gercek suclulari temizleyecegiz ve temizliyoruz da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clouder -- 23 Ekim 2017; 19:43:41 >

• Ben olsam 10 numarayı Atiba'ya verirdim.Görevini en iyi yapan o 3 sezondur böyle yaşına rağmen gayreti çabası ile takdire şayan.Kimsede ses etmezdi.

• Beşiktaş 3 - 1 alacak, mac sonu alinti yaparim

• beyler az sakin lütfen.
    10 dk. sonra maçımız var.
    maçımıza odaklanalım.
  • Bugün sanılanın aksine rahat ve net bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: C_Sharper

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Sımdi arkadaş şöyle düşünelim..Ben Hakan'ı bildim bileli adamın çizigisi belli doğrusu belli, adam ben böyleyim falan demedi hiç.Neysem oyum dedi.Neyse o yani.Yok eskiden öyleydim de artık böyleyim demedi adam.1995 yılından beri adamı bilirim hep böyleydi.Hatta babama derdim bu ak amca kim yanında dolaşan diye.Babam da içinden laf ederdi önce sonra söylerdi

Bu durumda 10 yıl önce sorun yokken herkes oh yanak yanağa el ele iken sorun yok araları açılınca sorun var öyle mi ? Birden Hakan böyle böyle oldu.Bir anda oldu ! Arkada Hakan aynı Hakan.

Burada Gülen örgütünün olayı başka ,bu ayrı bir konu ve tartışmaya bile değmeyecek konu.Ama asıl eleştirilmesi asıl suçlanması gerekenler başkaları diyorum ben.

Hakan benim için değişmemiştir yani.Hakan kim dersen ben derim ki milli takımın Galatasaray'ın en önemli isimlerinden idi derim.Hee tutmam sevmem halen Gülen tarafında olması yüzünden semptaim yok olsa da aslında mantıken bakarsak adam doğru bildiği yolu değiştirmemiş oldu oynak davranmadı derim yani.Zaten cezasını da çekiyor ülkesine giremeyerek Hakan 'dan banane yani.Bunu der geçerim.Yarın malum aralar düzelse başka şeyler olsa Hakan hop geri dönebilecek bütün olaylar yazılanlar çizilenler puf !!!! ..Bu daha mı doğru şimdi ? Bu kadar oynak olmak ?

Butun yazdiklarin tipik FETO'cu agzi. Hic lafi geveleme. Hepsinin hesabi teker teker sorulacak basta Necip Hablemitoglu'nun, sonra Haydar Meric'in, sonra Hrant Dink'in, oldurulen, bombalanan, suikaste maruz kalan, sucsuz yere askeri okullardan atilip binlerce lira ceza odeyenlerin, sinavlarda haklari gasp edilenlerin, vatansever olduklari icin FETO'cu polisler tarafindan tutuklanip, FETO'cu savcilar tarafindan mahkemeye cikarilan, FETO'cu hakimler tarafindan da beyaz kadin tuccarligi, casusluk, uyusturucu kacakciligi gibi suclarla suclanip hapise atilan gunahsiz gazetecilerin, subaylarin, emniyet mensuplarinin, is adamlarinin, hapislerde kanserden oldurulen, hastaneye goturulmeyen, intihar ettirilen, hucrelere kapanan bu insanlarin hesabi teker teker sorulacak.

Casusluklar, dinlemeler, yatak odalarina kurulan kameralar, butun kozmik bilgilerin Amerika'ya aktarilmasi, savunma sanayinde calisanlarin oldurulmesi, engellenmesi, isten atilmasi ve ulkeyi bolmeye calisip, PKK ile anlasilmasinin, insanlarin ustune bombalar yagdirip 50 polisi uykusunda katletmenin, 3000 kisiyi sakat birakip, 250 kisiyi kadin cocuk demeden oldurmenin hesabi sorulacak ve soruluyor. Kamikaze FETO'cu savcilar ve hakimler hala iceriden adam cikarip kendilerini yaksa da, eninde sonunda bitecekler.

Senin Gulen dedigin teroristin ne oldugunu herkes cok iyi biliyor, hic sucu Tayyip'e atip, algi yapma. Zamani geldiginde Tayyip'ten de hesap sorar bu millet ama once Amerikan usaklari ve teroristleri yani gercek suclulari temizleyecegiz ve temizliyoruz da.

Oha lan Fetöcü mü olduk şimdi

• Ali Ece: "Başakşehir'in doktorları 3 günde 5 futbolcuyu iyileştiriyorsa beni de tedavi etsinler. Beni Başakşehir hekimlerine emanet edin."

• Haydi Bismillah !!

• Tolgay Emre'nin dibinden ayrılmıyor ŞEnol Hoca özel görev vermiş gibi :)
  • Taraftar süper, stad full olmamasına rağmen çok sesliler.

Hakem de kolay faul veriyor sanki, Cenk
  • Bu ne yahu, ilk faulde sarı kart, sıktınız artık.
  • Bu kartin anlamini cozebilen var mi acaba

• soran olursa
    beşiktaşlı mete dersiniz.

cenk in pozisyonu bir ve talisca nın sarısı iki.

aferin mete.
  • 
Sayfa: önceki 26122613261426152616
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.