Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21612162216321642165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zor be, derbi maçların havası başka oluyor her zaman, inşallah dediğin gibi olur ama bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 18 Eylül 2017; 0:7:15 >
  • ... okullar açılıyor hepimizin gözü aydın

• Pepe ve Quaresmadan sonra takımımıza gelecek Portekizli
  • Herkes farklı galibiyet istiyor ben de dahilim buna

Ama gerçekleri konuşmakta yarar var. Maç sonucu 2-1, 2-0 gibi bitecek

Biliyorsunuz arkadaşlar siz de Şenol hocanın inadını. Yormadan oynatır, adam haklı da aslında. O sanki bilmiyor mu Beşiktaş'ı beşinci vitese geçirip ortalığa terminatör gibi atlamayı. Bi tarzı var. Takımlarını ligin ikinci yarısı randımanı sokuyor tam olarak. Özellikle şu sıralar bol maç oynadığımız için sanmıyorum ki takımı zorlayıp da bol gol attırsın. Hem gerek de yok. HOcam arkandayız inat da etsen laz da olsan arkandayız

Ha bu arada o Arap sevici Konya başkanı da zaten belasını buldu. Darısı diğer Arap sevicilerin başına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın var olan rotasyonda atılabilecek en yüksek gol sayısı atılmalı. Averaj çok önemli, Gs ile uzun süre aynı puanda gideriz tahminindeyim, bu durumda onu gol olarak geçmelisin. Vites düşürmemek lazım, atılabildiği kadar atılmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Yarın var olan rotasyonda atılabilecek en yüksek gol sayısı atılmalı. Averaj çok önemli, Gs ile uzun süre aynı puanda gideriz tahminindeyim, bu durumda onu gol olarak geçmelisin. Vites düşürmemek lazım, atılabildiği kadar atılmalı.

ne uzun süresi deplasman maçları ve azıcık pas yapan takımlar dağıtır GSyi. Oyunu kontrol edecek Quaresma gibi topa basacak takımı rahatlatacak aynı şekilde Babel gibi adamları yok her maç aldıkları topla direk kaleye gidecekler.
  • Şimdi bu Aygıt Kocaman bıdı bıdı konuşup duruyor ya Beşiktaş maçı için " mutlaka ama mutlaka kazanmamız gereken bla bla...". Allah verede şöyle 1-2, 0-2 falan bir yensek böyle gene tip tip bakışları ile kenarda otursa tepkisiz bir şekilde
  • Yarın rotasyon yapacak bari medel oynasın!! Gerçi olsa da olmasa da gary medel gibi biri yedek olamaz!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birkaç hakemin "ince" yönetimleri dikkat çekti bu hafta; sanki lige ayar verme haftasıydı. Konya maçında hakemden yana dikkatli olmalıyız. Derbi öncesinde özellikle sarı kart-kırmızı kart işine girebilir bu maç. Geçtiğimiz haftalarda yaptığımız ilk faullerde hep sarı gördük. İç saha-dış saha fark etmiyor.

İnşallah kazasız-belasız bir maç oynarız ve 3 puanı alırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 18 Eylül 2017; 2:19:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne alaka hocam? Sporting'le uzatmayıp bize mi gelir diyorsunuz?

Ayrıca kaynak ne?
  • derbiden puan beklemeyin bugün gördük alanya fener maçında hakemi
  • Yarınki maçta parola en az 3
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sphygmus

Ali ece teknik direktörlük yapsa nasil olur başarili olur mu sizce? Adamin futbol bilgisinin yarisina yaklasabilen birisi yok ülkede

Bencede bir cacık olmaz. Onlar kadar bu forumda ds yorumlayan tonla insan var. TD lik apayrı bir olay. Yoksa td ler için istatistiki veriler hazırlayan ve yorumlayan uzmanları td yapalım daha başarılı olurlar demek lazım ki saçma mantık olur.

• Derbi önemli değil biz önümüze bakalım her maçı kazanma gibi ihtimal yok bazı maçlar ise ekstraya giriyor.

Mesela

Vs. Antalyaspor 4

Vs. Akhisarspor 4-6

Vs. Alanyaspor 6

Vs. Başakşehir 3-4

Vs. Bursaspor 6

Vs. Fenerbahçe 3-4

Vs. Galatasaray 3-4

Vs. Göztepe 6

Vs. Gençlerbirliği 4

Vs. Kayserispor 4-6

Vs. Karabükspor 4-6

Vs. Kasımpaşa 4-6

Vs. Konyaspor 4-6

Vs. Sivasspor 6

Vs. Yeni Malatya 6

Vs. Trabzonspor 3-6

Vs. Osmanlıspor 6

Buradan bakarsak mesela misal bu sadece bir planlama benim adıma buna göre yani bir antrenör maç maç düşünür ama aklında anketodlar vardır bir maçtan mutlak galibiyet almalı yada bir maçta en azından beraberlik tabi duruma göre bu değişebilir eğer gol bulursan bu ekstraya girer.

yukarıdaki duruma göre en kötü durum 76 puan en iyi durum da 92 felan ama bu imkansız kayıp mümkün şuanda ligdeki malum zorlayıcı takım fazlalığından dolayı şampiyonluk için gerekli baraj 75 puan yani en az 23 galibiyet 6 beraberlik 5 maçta kaybetme lüksün var.Buna göre plan yapılır.Almak zorunda olduğun maçı verirsen bunlar için yeniden hesap kitap yaparsın.

• Mesela şuan 4 maç sonunda ekstradan 2 puan aldık fikstürün gidişatına göre bu karabükspordan +2 daha

puanımız 10 yarında konya engelini aşıp 13 puana çıkacağız fener maçında da en iyi beraberlik diyorum ben ha kaybetmekte olası ama 1 puanın bir önemi yok.Şuan için ligin başı.

Konya'yı iç sahamızda

4-0 ve 5-1 lik net skorlarla yendik bursaspor gibi burada temiz bir galibiyetle biter umarım.Temizden kasıt seri yani her sene 3 atıp geçiyoruz babında

en az 3 diyorum ama rotasyonu bilmiyoruz ne olur fakat konyanın ben pek zorlayabileceğini sanmıyorum avrupadan döndü ve genellikle afallıyorlar avrupa dönüşü

Fenerbahçe Vs. Beşiktaş maçının dışarı oranları yani avrupa oranları belli gençler buna göre;

Ms1 2.35

Ms0 3.50

Ms2 2.95

Kg 1.62/2.15

2.5 üst 1.88

Bunları sadece maç hakkında fikir yürütmek adına koydum.

Maç 23/09/2017 Saat 19:30'da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 18 Eylül 2017; 4:2:29 >

• Konya maçından iki isteğim var

1) Kimse sakatlanmasın ve iki farklı net bi galibiyet alınsın

2) Mitrovic ayağına kadar gelen şansı iyi değerlendirsin

İlk geldiği sıralar fener maçında ayağında topla Arena'nın çimlerinde bi çalım slalomu yaptığından heyecanımı tekrar yaşatmasını istiyorum. Bu çocuk Tosic kadar oynasa yeter çünkü yaşı daha ortalarda ve hata yapması onu geliştirir. Ama Tosic yaşlı artık hataya yer yok. Tosic seni seviyorum ama mitrovice çok para verdik. Yanındaki Pepe'den bişeyler kap canını yerim.

Bonus isteğim ise Konya seyircisinin mal edilmesi :)

• kültürlü cingen kullanıcısına yanıt
    Konya taraftarı gelmeyecek sene başında alınan karar gereği

• Bugun konya maci icin saat 12 30 da izmirden istanbula yolculugum basliyor. Baya uykusuz falan kalacam gece ama degecek. Farkli bir galibiyet alacagimiza inanıyorum. Negredo'dan goller bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Kimsenin itiraz etmemesi %100 penaltı olduğunu doğrulamaz. Pozisyonu açın, tekrar izleyin. Penaltı ile uzaktan yakından alakası yok

• Hangi yörenin zirvesi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChewChew -- 18 Eylül 2017; 9:55:24 >

• 
Sayfa: önceki 21612162216321642165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.