Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21622163216421652166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ugurhasgul1903

Dediğiniz gibi hakem vb faktörler inşallah devreye girmezde maçı alırız bu sefer o güveni veriyor takım

Valla hocam Galatasaray olarak beraberlik bizim işimize geliyor ama yinede Beşiktaşın yenmesini isterim çünkü Fenerbahçenin ismi dahi tüylerimi diken diken ediyor öyle tiksiniyorum. Ben açık söyleyim porto maçında oynanan futbol oynansın Beşiktaş çok rahat alır hocam. Hakem sıkıntı ama o maçta oynanan oyun oynanırsa feneri hakemde kurtaramaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChewChew

Hangi yörenin zirvesi acaba

Bu basın tam bir komedi, bazen ergenlerin yazıp çizdiğini düşünüyorum, kafası çalışanın, olgun insanların yazmayacağı yorumlar,başlıklar. Bunları para verip okuyan varsa da bir şey diyemiyorum artık. Beşiktaş ı Allah'tan sevmiyorlar da bu tür gerzek başlıklar atamıyorlar. Keza hiç bir Beşiktaşlı bu çöplere para verip almaz, sevmemelerinin en büyük sebebi bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkwingduckwithblaster

Fener is on fire, Beşiktaş is terrified ;)))

Göztepe 2-2 FB

FB 2-2 Trabzon

Gençler 1-2 FB

FB 2-3 Kerim Frei

Alanya 4-1 FB

Dizlerimin bağı çözüldü maydonoz logolu kardeş

Ekleme: Dünya devi Avrupa Fatih'i kolektif futbolun efendisi VARDAR'ı unuttum kusura bakma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kültürlü cingen -- 18 Eylül 2017; 10:26:11 >
  • quote:

E. Toroglu: "gitti alanyanin iki penaltisi"

Bu kansiz medya meteye neden kanarya kanadi takmadi?

Sukur ki cesur Alanya medyasi var;

Ayni sekilde bu hafta yine gs desteklendi.

Yani demem o ki bu serefsiz ligde hakliymis haksizmis, geciniz. Rakipler kansiz, onlarin dilinden ilerleyeceksin, en guzeli.

• Bugün puan kaybı yaşayıp panikleyeceğimizi sanmışlardır o yüzden hani
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

quote:

Bu basın tam bir komedi, bazen ergenlerin yazıp çizdiğini düşünüyorum, kafası çalışanın, olgun insanların yazmayacağı yorumlar,başlıklar. Bunları para verip okuyan varsa da bir şey diyemiyorum artık. Beşiktaş ı Allah'tan sevmiyorlar da bu tür gerzek başlıklar atamıyorlar. Keza hiç bir Beşiktaşlı bu çöplere para verip almaz, sevmemelerinin en büyük sebebi bu.

Grafik fotoğraf montaj işlerini de yapamıyorlar.Öyle basit bir çalışmalar yapıyorlar ki..Mesela ahanda aşağıdaki yüz değiştirme örneği..Mesela dün Gomis'in yüzünün yarısını terminatör gibi yapmaya çalışmaları.Çok hatalı çalışmalar.

• Bu Gece Beşiktaşın Maçı Var Hazırmıyız.Siyahhhh.!!!
  • Beyaaaaaaaaaaaazzz...

Başarılar şanlı BEŞİKTAŞIM kayıpsız Fener maçına çıkarız inşallah...
    Feneri de deplasmanda söndürdük mi değmeyin kefimize
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: proteo

quote:

Grafik fotoğraf montaj işlerini de yapamıyorlar.Öyle basit bir çalışmalar yapıyorlar ki..Mesela ahanda aşağıdaki yüz değiştirme örneği..Mesela dün Gomis'in yüzünün yarısını terminatör gibi yapmaya çalışmaları.Çok hatalı çalışmalar.

spor muhabirliği,yazarlığı, eleştirmenliği vs kafası çalışan insanın yapabileceği bir meslek değil. Ciddi bir boşluk gerekiyor. Türkiye için söylüyorum, yurt dışında bunlardan biri bile iş bulamaz. Şu forumun futbol bölümünü takip edip yorumları kopyalayıp yapıştırsalar daha bir okunur olurlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

Bu Gece Beşiktaşın Maçı Var Hazırmıyız.Siyahhhh.!!!

Beyazzzz!!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: MatejMitrovic

quote:

Beyazzzz!!!!!!

Mitrovic var ya herhalde 10-0 yeneriz Mitro da 3-4 tane atar , ne dersin ?Artık fırsat bu fırsat galibiyet almalıyız değil mi ? Tosic'in oynadığı her maç yeniliyoruz çünkü !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 18 Eylül 2017; 11:21:45 >
  • ChewChew kullanıcısına yanıt
    zotomaç mı bu?

• quote:

quote:

quote:

Beyazzzz!!!!!!

Mitrovic var ya herhalde 10-0 yeneriz Mitro da 3-4 tane atar , ne dersin ?Artık fırsat bu fırsat galibiyet almalıyız değil mi ? Tosic'in oynadığı her maç yeniliyoruz çünkü !

pepe - mitroviç farkını bugün iyi bir şekilde izlerken hissedeceksiniz.

No panic .

• quote:

quote:

quote:

quote:

Beyazzzz!!!!!!

pepe - mitroviç farkını bugün iyi bir şekilde izlerken hissedeceksiniz.

No panic .

Hadi bakalım, utandır bizi mitroviç

• Hadi Mitroviç güzel oyna bakalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mitrovic'in kendini göstermesi lazım artık dediginiz gibi.Şenol Hocaya yazık değil mi ya.Adam her sene stoper stoper diyor.Sezona başlıyoruz yine eksik yine eksik.Vida dendi alınmadı.Keşke alınsaydı.Üstüne bir de sağ beksiz başladık sezona.

Bu akşam Lens'in asistinde Negredo golü bekliyorum.Beklemekten çok istiyorum aslında.

Muhtemelen rotasyonlu oynayacağız açıkçası ben tedirginim.Medel-Tolgay orta sahası nasıl olur bilmiyoruz.

Fabri-Necip-Pepe-Mitrovic-Caner-Medel-Tolgay-Lens-Babel-Talisca-Negredo kadrosu konuşuluyor.

Şu kadro çıkıp takır takır top oynasa çok güzel olur.Hadi bakalım görelim sizi çocuklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

2.aykut (2010-2011) vakasıma hazırmısınız ?

Güzel haber fb liler umutlanmaya başlamış böylesi daha zevkli oluyor.

• Mitro kusursuz oynasa bile formayı alamaz. Umarım kendisi bunu bilmiyordur yoksa istekli oynayacağını sanmıyorum. Devre arasına kadar Tosic sonra Vida. Vida'nın oynayacağı bile kesin değil daha.
  • Bugün pek rotasyon olacağını sanmıyorum çarşambadan pazartesiye 5 gün geçti yorgunluk diye bişey olamaz, taktik gereği olacaksa eyvallah.
    Perşembe izinli geçti zaten.
    Basketçiler hergün yapıyor yine de sesleri çıkmıyor üstelik maaşları kat kat düşük. Futbolcu milleti çok nazlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marty.McFLY -- 18 Eylül 2017; 13:4:52 >
  • quote:

Ligin başında oluşan liderle arada ki 5 puan farka fark mı diyorsun sen?

• 
Sayfa: önceki 21622163216421652166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.