Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31343135313631373138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berk dogan

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Son mesajını da şikayet ettim 'renkli' yazmışsın. Dediğin gibi yazanlar da var ama benim öyle bir şey yazdığımı burada bulamazsınız, burası sizin forumunuz ama burası gs sözlük, antu forum gibi bir takıma ayrılmış forum değil, belli bir kurala uymanız lazım. İstediğimi yazarım diyorsanız yazın, ama artık benim bu yazılara tahammülüm kalmadığından modlar bir şey yapmasa da gördüm mü şikayet ediyorum mesajı.

Sen nasıl bir trollsun ya bir git işine allah aşkına..

Bu şuna benzedi bir hırsız yakaladık biz hırsızı bırakıyoruz bu sefer hırsız bizi bırakmıyor..

Kim troll acaba, ne uyarı alıyorum ne de ceza, kurallara uymasam BJKli adminlerin çoğunlukta olduğu bu ortamda ceza almaz mıyım? Ben yıllardır bu forumdayım, ne olup olmadığımı millet iyi bilir. Blok seçeneğin de mevcut, hem ben de daha rahat ederim böylece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Umarım hoca sol beke tosiçi hazırlamaz. Arkadaş ne şans bu ya. Beck gelse Gökhan'ın hali belli belki bi maç daha oynar bir ay gene yatış adriano hala ayakta duramıyor (oyuncu değişecek Ömer girecek herif kenara koşuyo beni alsın hoca diye) onunda devamlılığı yok bakalım kanatlarımız ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Yakında çocuğun olacak sen hala kaçak izliyorsun, al artık şu lig tvyi bre Evo abi

• quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

.

bu pozisyonda bide Bruma 2 kere bastı ayağa. Hakem görmezlikten geldi bare yalandan faul çalaydın.
  • İğrenç bi maçtı
    105 dk çöpe gitti
    Bildiğin aykut bana at bitane gerisine karışma dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkshine666 -- 25 Ekim 2016; 0:35:28 >
  • Uyumayin ulasn

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sezonun geçen sezondan tek farkı üzülenin rengi olacak sarının yanında kırmızı bu sefer.

• Bu hakemlerle işimiz çok zor. Bir de utanmadan beşiktaşı kolluyorlar derler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi annoca -- 25 Ekim 2016; 1:33:28 >
  • Gs ve Fb o kadar kötüler ki bence hakemler de yarışa sokamayacaklar... Başakşehir çok daha iyi bir takım bunlardan.

Hele Gs gerçekten kötü futbol oynuyor. Şuanda 17 puanda olmaları mucize ve hakemler sayesinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uzaklardan Gelen

Hakem ve Aykut desteği ile fener 3 puanı aldı. Bundan sonra fener hakem desteğiyle yukarı çıkması sağlanacak durum bunu gösteriyor.

sırf izlesinler diye potada tutuluyo yani ölüyü sürümek gibi birşey dirilmesini beklemek çok zor sadece şok uyguluyolar zaten normal şartlarda 10ncu bitirir ama yayın cart curt zsten digiturk batmış gidiyo hakem ve tff parmağıyla amaçsız takımlar işte tanıdık hocalarıda yatıyo sonuç bu ama bişey olmaz sadece radara sokuyolar şampiyon belli peki 2nci kim bana göre başakşehir ama gs yi 2nci yaparlar 3 başak 4 veya 5nci fener
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

Hakemler konyanın 2 net penaltısını vermedi 1 tanesi yüzde bin penaltı..

Buna rağmen Aykut hoca dün rıza hoca gibi ağlamadı.. tvi tvi gezmedi..

rıza ve aykut hoca arasındaki fark bu. rıza hoca çalıştırdığı takımlarda hep ağlıyor..

skrtelin ki net pen6 dı diğerini bilmiyomda skrtelin ki net ceza sahası içinde horra diye öyle eli açık gidemez oyuncu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kültürlü cingen

quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Yakında çocuğun olacak sen hala kaçak izliyorsun, al artık şu lig tvyi bre Evo abi

şu lig için para vermek resmen haram lokma yemek gibi bir kuruşu haketmiyo izlenecek maç değil haberleri izlerim cinayet haberlerini felan en azından aksiyon var onda bu nedir ya uykunu getiriyo gözlerini kanatıyo maçlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

quote:

Orijinalden alıntı: BforzaJçArşıK

Emenike penalti kullanirken kural hatasi yapti. Kurala gore futbolcu penalti kosusuna basladiginda duraksarsa top rakine serbest vurus olarak geri verilir. Ve emenike vurusu yapmadan duruyor. Haydi simdi bunun icin de yirtin bir yerlerinizi, neredesiniz aglaklar?

her futbolcu duraksıyor hafif olur o kadar uygulamaya koyulmamış bir kuralın fenerbahçeye uygulanması saçma olur bir örneği varsa göster görelim

Bjk a uygulanir gorursun ornegini.atibaya pen6 kullanilirken cizgiye basti diye sari gosterildi.varmiydi ornegi dunyada?bjk a uygulaninca sacma olmuyor nedense

• quote:

Orijinalden alıntı: serden

Konya ve aykut benden öyle bir küfür yediki..İnşallah düşme hattında bitirirler bu sezonu.Bir kulüpte biraz haysiyet şeref olur.

konyanın sonu kayseri gibi olacak iktidarla geliyoı bi yere kadar oda abdullah gül zamanında parlamıştı kayseri bakın davutoğlu ekrandan inince konyanın o haşinliği gitti artık anca ilk 15 te yer bulur kendine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

quote:

Orijinalden alıntı: BforzaJçArşıK

Uygulamaya koyulmamis diye bir sey yok. Kurallarda yazan acik, sabit. Futbolcu topa giderken sasirtmak icin durursa top karsiya gecer.

Sen orada yazan her şeyin uygulandığını mı sanıyorsun

emenikenin penaltısına baktım topun çok gerisinden yapıyor o durmayı ama kalecinin kafasını karıştırmış kaleci itiraz ediyor golden sonra bencede yeni kuralara göre uygulanması gerek bunların ustteki linki bu yuzden attım neymarın penaltısında dedim bunun kuralı yok muydu bir emsale ihtiyaçları var hakemlerin sen bunu gidip hakemlerin dövudulduğu bir ligde yapamazsın. Fenerbahçenin attığı penaltıyı tartışcak değilim tartışılması gereken bu kuralı hakemler uygulayamıyor neden koyuldu bu kural o zaman?

topun gerisinde yapabilirsin ama topa çok yaklaştıysan hakkın biter maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

Yav yenseler nolcak fener leş gibi futbol oynuyor aşırı sıkıldım valla izlerken bunaldım kapadım

hadi konyaya 2.yarı apaçık defansa çekildin karabüğede defans yapamazsın içerde ki birde manu maçı var yani hepten harap stand up şov devam edecek merak etmeyin bu hafta
  • quote:

Orijinalden alıntı: pennyroyaltea

Altta 1-2 kişi daha vardı sığmadı. Bloklulardan birşey okuyamıyorum.

maaşalah ilk beni bloklamış arkadaşım madem bu kadar laf dinlemezsin bi zahmet forumdan çık git

• quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

orada dedim ne yapayım abi derbi bi koştu anlamadım ilerde galiba kartal pençesi yap gibi gösterdiler algılamadı galiba komikti ama bu

• quote:

Orijinalden alıntı: brandnew

Gecen sene millet mustafa pektemek'e soverken cenk'i yere goge sigdiramazken demistim ki bizim taraftar (!) 'in Bir kisminin huyudur sneye 2 mac kotu oynasin bugun mustafaya yapilanlar seneye cenke yapilir. Hakli ciktim. Cidden bazilarinin acayip sorunlari var burda. Heralde adamlarin beklentisi messi veya ronaldo. Her mac ciksin mukemmel oynasin. Dunya ustunde bunu beceren sadece 2 oyuncu var. Her futbolcunun iyi gunu kotu gunu olur. Bizim tarftarlar bir oyuncu biraz sendelesin yere dusurmek icin tekmelemeye basliyor. Gecen hafta aboubakara sovuyolaedi bu hafta abou kral oldu. Aboubakarinda kotu gunleri olacak. Bu sene gomez kalsa formsuz olsa oda ayni kaderden nasibini alirdi. Ksaca herkes isine baksin. Bu takimda kimin oynayacagina karar vermek taraftarin isi degil.

mustafa pektemek bizim oyun sistemimize uymuyor bak başakşehire uyumlu orada kalsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Oinu

quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Canlar

Aile fotoğrafı gibi valla.

bence erkenden evlensinler ne kadar erken olursa takım içinde iyi evlilik sorumluluk getirir oyunculara

• 
Sayfa: önceki 31343135313631373138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.