Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31363137313831393140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brandnew

Geçen sene Fenerbahçenin şampiyonluk ümitleride Beşiktaşın yapamayacaklarına (!) bağlıydı. Beşiktaş 2 yıl üst üste şampiyon olmaz, biz şampiyon oluruz bütün Galatasaraylıların şuan tek umutları bu cidden yazık. Neyse çok değil 1 ay sonra rüyadan uyanırsınız.

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında bi "winnerlik" farkı var.
    Kondisyonerle, altyapı hocasıyla bile şampiyonluk planları yapan, son 8 haftaya yarışta girince %80 şampiyon olan tek takım var.

Fenerbahçe'yi baz alıp Galatasaray'la yarışmaya kalkarsan "umutlanıp, utanırsın".

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burkina Faso

En büyük avantajımızın takımın tamamının 2 yönlü olması olduğunu düşünüyorum.
    Beck ve Quaresma dışında oyunu tek yönlü oynayan yok ve bu ikisi de pek sayılmaz hatta.
    Fabri bile çalım atıyor , tosic Antalya maçında golde büyük payı var . Marcelo topu iyi oyuna sokuyor . Necip bile harika toplar atıyor.
    Fenere bakalım: topal ,souza ,Hasan Ali , skrtel,Volkan Şen, stoch, sow
    Galatasaray : de jong, bruma , sneijder, Eren, Tolga
    Daha çok oyunun bir yönünü oynayan oyunculardan kurulu Takım'lar. Biz bu Açıdan güncel dünya futboluna en yakın takımız.ayrıca başakşehir de bu konuda çok iyi.

Ne çalım attı ama. Özlemişiz böyle kaleciyi. Stoper gibi. Her topa çıkıyor.

• Cezam bitti sonunda kavuşabildik şükür

* Beyler Caner e çok üzüldüm. Tam bir fişek kaybettik amma velakin GG yi görünce çok şaşırdım. Eski GG den esintiler izledim ve acayip hırslı. Adriano şayet yorgun düşerse sol bekte beck te oynayabilir. GG ile beck sıkıntısız tamamlar, geçen sene hatırlayın, yarım adam ismail ile şamp. olduysak GG ve beck hayli hayli yeter.

* Fener hakem desteğiyle de olsa maçı kazandı ancak bu bizim işimize yarayacaktır. Çünkü nerde karaktersiz yönetici var hepsi gs ve fb de. İt dalaşına girerler ve bizde aradan sıyrılırız. Biz en tepede olursa bize saldırıyorlar şimdi ise 3. lük mücadelesi için birbiriyle kapışacaklar. Gs balonu çoktan patladı zaten biz sadece Ts maçında sonuca yansıdığını gördük. Boş boş baskı altına almalar, xelchuk ile yana geri oynamalar. Birde demezler mi tek kale oynadık yenemedik diye

* Yakında Gs de de başlar, yönetim istifa diye, iç karışıklık vs. Fener zaten Allahlık. Kendi iç karmaşaları içerisinde erir giderler. Önümüzdeki 10 yıl sonundaki 3 büyük ise Beşiktaş, Başakşehir ve Ts olur bu gidişte. Çünkü Gs arazilerini satıyor, Fb de diktatörlük havası var. İflah olmazlar.

*Bu sene de ALlahın izniyle Sampiyon olursak " 30 senede 1 kez şamp. oluyorsunuz yiaa" söylemleri bitecek. İtaat edecekler bize Yayın gelirleri, reklamlar, Şl gelirleri derken yürür gideriz.

* Gs : bizim uefamız var - fb : biz sizi 6-0 yendik diye diye avunurlar. Sırf bu yüzden en büyük başarıları bu olarak kalacak. Ama müsterih olun arkadaşlar, Hakemler bizi doğramazsa yakındır daha güneşli günler.

* Puan kayıplarımız - yenilgilerimiz olacaktır. Belkide kötü döneme girebiliriz bu durumda iyi sınav verip herkese sahip çıkmalıyız. Fb ve gs gibi takımı daha da göçertmenin manası yok, Ufak tefek kazalarda sahip çıkmayı bilip adamlık dersi vermeliyiz. Unutmayalımki takım topluca kamp geçirmedi ve uyumsuzluklar sözkonusu haliyle.. 2. yarı çok daha farklı bir bjk izleyeceğiz. Tiki takaları bol bol göreceğiz.

* Aras tan patlama bekliyorum. Sakatlanarak çok şey kaçırdı ancak Tr kupasıyla yükselişe geçeceğini düşünüyorum.

• tosic neden bu kadar iyi oynuyor sorusunun cevabını ararken sözleşmesinin son senesi olduğunu farkederek bi nevi cevabı almış oldum
  • noxiousu kullanıcısına yanıt
    Yok be öyle karakterde biri degil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patavatlı kullanıcısına yanıt
    Videolar'in hepsi de hologram dimi? Onurlu olun biraz gozlerinizi acin.

• 😎😎😎😎😎😎😎😎

• quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

Hocam attığın mesajı göremiyorum deleted user diyor

• CavaLieR-G kullanıcısına yanıt
    : hala devam ediyor, aradan 5 yıl geçti :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patavatlı

quote:

Orijinalden alıntı: Serhat Şenel

Gs ve Fb o kadar kötüler ki bence hakemler de yarışa sokamayacaklar... Başakşehir çok daha iyi bir takım bunlardan.

Hele Gs gerçekten kötü futbol oynuyor. Şuanda 17 puanda olmaları mucize ve hakemler sayesinde

Hocam objektif olacaksak bu sezon Beşiktaş ve Fenerbahçe, Galatasaray'a göre çok daha fazla kollandı.

Galatasaray'ın Antalya maçında, Antalya'nın sayılmayan golü dışında hakemlerden ettiği büyük bir avantajı olmadı ama Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın oldu.

Lakin Antalya lehine sayılmayan gol maçı iki farka çıkarıp ligde büyük taşları oynatabilecek bi goldü

• quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

sabah 8 de ise basladim hala acilamadim yaw. icimde bi his var napoliyi tosicin kafayla tek goluyle 1-0 yenicez gibi bisey geliyo habire aklima 2 gundur.

Tosiç antalya da boş kaleye
    atamadi Marcelo olsa o pozisyanda kesin atardi

• quote:

Orijinalden alıntı: kalles_papaz

: hala devam ediyor, aradan 5 yıl geçti :)

Çok geçmiş olsun inşallah yaşamazsınız tekrar Bakalım Caner nasıl ve ne zaman dönecek , dönebilecek mi
  • Napoli için tünelin ucu çok kötü bir yere çıkıyor. Hiç bir maçta rotasyon yapma şansları yok. İçeride bi maçta daha puan kaybederlerse taraftar olay çıkarır. Ligde de 4 puan fark yediler zaten.

23 Ekim Crotone (D) 60dk 10 kişi oynayıp 2-1 kazandılar.
    26 Ekim Empoli
    29 Ekim Juventus (D)
    1 Kasım Beşiktaş (D)

Eğer gruptan lider çıkmak istiyorsak Napoli'yi yenmemiz şart. Lider çıksak bile bir üst tura çıkma ihtimalimiz çok düşük. 2. de olsak aynı ihtimal. Ama lider bitirmek ayrı bir prestijdir. 2 ay boyunca gruplarını lider bitiren 8 takımdan biri olarak konuşulacağız. Alacağımız galibiyetlerle gelecek primler de cabası.
  • Patavatlı kullanıcısına yanıt
    Bir de böyle kendilerini winner diye kandırmaları yokmu. O winner geçen sene 28 puan fark yemiş nasıl winnersa artık. Altyapı hocasıyla şampiyonluk planları yapman senin winnerlığını değil hayalperestliğini gösterir anca. Geçen senede bu haftalarda şampiyonluk hayalleri vardı. Hatta arkaya bakınca Galatasaray'ı görüyoduk(!) Sonra haftalar geçtikçe arkaya baktıkça Galatasarayı göremez olduk. Neyse geçen sene ki gibi ilk devre sonunda şampiyonluktan koparsın. Galatasaray'ın rakibi Bursa olur bu sene.
  • Beşiktaş bu sezon resmi maçlarda kaybetmedi yazacaktım tam bi baktım resmi olmayanları da kaybetmemiş

• quote:

Orijinalden alıntı: binLadin710

Beşiktaş bu sezon resmi maçlarda kaybetmedi yazacaktım tam bi baktım resmi olmayanları da kaybetmemiş

İyi reklam yapıyoruz. Real daha 1 ay maç kaybetmez. Napoli'yi atlatırsak biz de kaybetmeyiz gibi. Şampiyonlar liginde maç kaybetmeyen tek takım olduğumuzu düşünesine.

• Yinr ahmet akçay'ın bize attığı golü izledim ,yine hüzünlendim be . 13 sene şampiyon olamayan büyük takımın hakeme gol attırıp şampiyon olması ne güzel be .

• Unbeaten be kardeşim

• Hemde ne reklam, kralı kralı. 0 çekip dönenler anlamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uzaklardan Gelen

quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

sabah 8 de ise basladim hala acilamadim yaw. icimde bi his var napoliyi tosicin kafayla tek goluyle 1-0 yenicez gibi bisey geliyo habire aklima 2 gundur.

Tosiç antalya da boş kaleye
    atamadi Marcelo olsa o pozisyanda kesin atardi

iste degisik bi his geldi.
  • 
Sayfa: önceki 31363137313831393140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.