Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31333134313531363137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Napolinin akli fikri juve macinda olacak.Kendilerini italyan gormuyor ve juveden nefret ediyorlar.Sampiyon olamayacaklarini biliyorlar ama juve deplasmani onlar icin sezonun en onemli maci.Havaalanlarinda bile dikkat juveye penalti verilebilir tabelasi var.Su mactan da 3 puan alirsak lider olarak cikariz.

Lider olunca 2.lerle mi oynuyorduk?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0ops kullanıcısına yanıt
    O maç zor olacak ama 3 puan bizim olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Beşiktaş - Antalya maç sonrası için ntvsporun tekrarını izler iken Rıdvan yerli teknik direktör konusuna değindi. Ufak bir araştırma sonucu 2006 - 2007 Zico sonrası hiç bir yabancı hoca şampiyon olamamış.

2006 - 2007 Fenerbahçe - Arthur Zico
    2007 - 2008 Galatasaray - Cevat Güler
    (Feldkamp 28 maçta 18 galibiyet, 7 beraberlik ve 3 mağlubiyetle Fenerbahçe'nin 2 puan gerisinde ikinciydi. Feldkamp'ın yerine bakan antrenör Cevat Güler geriye kalan 6 maçın hepsini kazanarak Galatasaray'ı lig şampiyonu yaptı.)
    2008 - 2009 Beşiktaş - Mustafa Denizli
    2009 - 2010 Bursaspor - Ertuğrul Sağlam
    2010 - 2011 Fenerbahçe - Aykut Kocaman
    2011 - 2012 Galatasaray - Fatih Terim
    2012 - 2013 Galatasaray - Fatih Terim
    2013 - 2014 Fenerbahçe - Ersun Yanal
    2014 - 2015 Galatasaray - Hamza Hamzaoğlu
    2015 - 2016 Beşiktaş - Şenol Güneş

O sebepten yine en büyük avantajımız Şenol Güneş.

gs işte işin i*neliğini bulmuş son haftalar turk hoca getirip 2 şampiyonluk kazanmışlar son 10 hafta filan kala fatih terimi getirirler yine cidden gs hamzaoğlunu getirince uzulmuştum gelebilecek en iyi adamı getirdiler ilginçtir ki adamdan nefret ediyorlar çok iyi bir hoca hamzaoğlu kıymeti bilinmiyor.

yok artık Hamza H. çok iyi bir hoca mı adam Muslera sayesinde 3 kupa kazandı yoksa oynattığı futbolun ne olduğu belli değildi

• quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Napoli 6 günde 3 mac yapip gelecek buraya son maclarida deplasmanda Juventus la bayagi yorgun olacaklardır bizimde cuma günü ilk yaridan 2 0 i bulup ikinci yari aktif dinlenmeye geçmemiz lazım
     [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Ben gençlerbirliği deplasmanında puan bırakırız gibi hissediyorum inşallah öyle olmaz

Gençler hücum olarak iyi değil. Çok gol atan bir takımda değil. Evindeki maçlar kısıyor geçiyor. Biz bir şekilde gol buluruz. Şu an o sahada oynamak avantaj.

Kara kışa denk gelse Ankara'nın o soğuğunda çekilmezdi hiç.

• Beşiktaş - Napoli maçı saat 22.45'teymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalles_papaz

aşil tendonu kopan biri olarak söylemek isterim...
    3 ay sonunda düz koşulara başlayacaktır. bacağın güçlenmesi biraz zaman alacaktır elbette. 6 aya sahalara döner diye tahmin ediyorum.
    ama eskisi gibi olur mu onu bilemem.
    bu arada benim bacağım 2 ayda alçıdan çıktı. devlet hastanesi ile acıbadem in spor doktorları arasında mutlaka çok ciddi farklar vardır.
    hadi hayırlısı...

hocam peki güç olarak nasıl hissediyorsun ? tedirginlik ne kadar sürüyor
  • gb maçı için iddaa oranları;

1 3.10
    X 3.20
    2 1.75
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Beşiktaş - Napoli maçı saat 22.45'teymiş.

Sessiz maç izlemekten nefret ediyorum. Millet işe gidiyor apartmanda aile var. 21:45 hadi eyvallah.
  • hayır 20:45te

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/964093/ab97a82f-d75b-4838-834e-aa0555bbf02f.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asmodian1 -- 24 Ekim 2016; 22:25:10 >
  • Google'dan bakmıştım. 20.45'se iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih2085

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Beşiktaş - Antalya maç sonrası için ntvsporun tekrarını izler iken Rıdvan yerli teknik direktör konusuna değindi. Ufak bir araştırma sonucu 2006 - 2007 Zico sonrası hiç bir yabancı hoca şampiyon olamamış.

2006 - 2007 Fenerbahçe - Arthur Zico
    2007 - 2008 Galatasaray - Cevat Güler
    (Feldkamp 28 maçta 18 galibiyet, 7 beraberlik ve 3 mağlubiyetle Fenerbahçe'nin 2 puan gerisinde ikinciydi. Feldkamp'ın yerine bakan antrenör Cevat Güler geriye kalan 6 maçın hepsini kazanarak Galatasaray'ı lig şampiyonu yaptı.)
    2008 - 2009 Beşiktaş - Mustafa Denizli
    2009 - 2010 Bursaspor - Ertuğrul Sağlam
    2010 - 2011 Fenerbahçe - Aykut Kocaman
    2011 - 2012 Galatasaray - Fatih Terim
    2012 - 2013 Galatasaray - Fatih Terim
    2013 - 2014 Fenerbahçe - Ersun Yanal
    2014 - 2015 Galatasaray - Hamza Hamzaoğlu
    2015 - 2016 Beşiktaş - Şenol Güneş

O sebepten yine en büyük avantajımız Şenol Güneş.

gs işte işin i*neliğini bulmuş son haftalar turk hoca getirip 2 şampiyonluk kazanmışlar son 10 hafta filan kala fatih terimi getirirler yine cidden gs hamzaoğlunu getirince uzulmuştum gelebilecek en iyi adamı getirdiler ilginçtir ki adamdan nefret ediyorlar çok iyi bir hoca hamzaoğlu kıymeti bilinmiyor.

yok artık Hamza H. çok iyi bir hoca mı adam Muslera sayesinde 3 kupa kazandı yoksa oynattığı futbolun ne olduğu belli değildi

ben anlamam kardeş adamın kariyerine bak hiç başarısız olduğu olmuş mu sen adama görevi vermişsin layıkıyla yerine getirmiş teknik direktör napabilir daha fazla? Bursa taraftarı da 2 maçtan adamı istifaya çağırdılar şu an 16 puanı var bursanın 1 maçlarını da hakem katletmişti sanırım.Ama geçen sene gönderildiği iyi oldu derbilerde bize sıkıntı çıkarabilirdi Dediğim gibi değeri bilinmiyor.

• Hakem ve Aykut desteği ile fener 3 puanı aldı. Bundan sonra fener hakem desteğiyle yukarı çıkması sağlanacak durum bunu gösteriyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pennyroyaltea

quote:

benide blokla egoist kendi kendine konuşursun artık ilerde

Blokladığım kişiler troller , hocaya hakaret edenler, sürekli herşeyi eleştirenler hiç bir şey beğenmeyenler (olcay niye yok , olcay niye oynadı , cenk nerde abu ölü , cenk bitmiş abu oynasın vb.)
    ve Vasat seviciler , Lig tv yorumcusu erman özgür mesela Fabri nin ayakları tolgadan iyi değil dedi ben bu adama saygı duymam daha, burdada o tür yorumu yapanları blokluyorum.

dostum bu forum böyle hatta futbol böyle yorumlanıyor bizim ulkede yanlış beklentiler içindesin yorumları beğenmesende bloklaman yanlış bence. mesela 2-3 tane fenerli-gs'li tahrik edici mesajlar atan adamlar var onlar bloklu bende olması gereken bu

bir ara hepsini açayım dedim o zamanda forum okunmuyor daha beter oluyor , o yüzden böyle iyi
    2-3 tane diyorsun her maç günü sayfalarca adam blokluyorum bizimkiler gidip onları trollüyor onlarda geliyor yazıyor bloklayıp geçiyorum en güzeli , istemediğim şeyleri görmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Son mesajını da şikayet ettim 'renkli' yazmışsın. Dediğin gibi yazanlar da var ama benim öyle bir şey yazdığımı burada bulamazsınız, burası sizin forumunuz ama burası gs sözlük, antu forum gibi bir takıma ayrılmış forum değil, belli bir kurala uymanız lazım. İstediğimi yazarım diyorsanız yazın, ama artık benim bu yazılara tahammülüm kalmadığından modlar bir şey yapmasa da gördüm mü şikayet ediyorum mesajı.

Sen nasıl bir trollsun ya bir git işine allah aşkına..

Bu şuna benzedi bir hırsız yakaladık biz hırsızı bırakıyoruz bu sefer hırsız bizi bırakmıyor..

• quote:

quote:

quote:

quote:

benide blokla egoist kendi kendine konuşursun artık ilerde

Blokladığım kişiler troller , hocaya hakaret edenler, sürekli herşeyi eleştirenler hiç bir şey beğenmeyenler (olcay niye yok , olcay niye oynadı , cenk nerde abu ölü , cenk bitmiş abu oynasın vb.)
    ve Vasat seviciler , Lig tv yorumcusu erman özgür mesela Fabri nin ayakları tolgadan iyi değil dedi ben bu adama saygı duymam daha, burdada o tür yorumu yapanları blokluyorum.

dostum bu forum böyle hatta futbol böyle yorumlanıyor bizim ulkede yanlış beklentiler içindesin yorumları beğenmesende bloklaman yanlış bence. mesela 2-3 tane fenerli-gs'li tahrik edici mesajlar atan adamlar var onlar bloklu bende olması gereken bu

bir ara hepsini açayım dedim o zamanda forum okunmuyor daha beter oluyor , o yüzden böyle iyi
    2-3 tane diyorsun her maç günü sayfalarca adam blokluyorum bizimkiler gidip onları trollüyor onlarda geliyor yazıyor bloklayıp geçiyorum en güzeli , istemediğim şeyleri görmüyorum.

2-3 tane adam dedim çunku alışığım bir seviye trolluğe benim whatsapp'ta arkadaşlarım yapıyor o muhabbetleri başta her beşiktaş maçı ya şansa ya da hakemle kazanıyormuşuz bir kahveye git beşiktaş maçı seyret orada öyle insanlar varki buradaki trollere şukredersin.Adam necipi yolda görse şişleyecek o derece nefret ediyor

• Hakemler konyanın 2 net penaltısını vermedi 1 tanesi yüzde bin penaltı..

Buna rağmen Aykut hoca dün rıza hoca gibi ağlamadı.. tvi tvi gezmedi..

rıza ve aykut hoca arasındaki fark bu. rıza hoca çalıştırdığı takımlarda hep ağlıyor..
  • acaba caner yerine kostas staflydis
  • .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathlyVisage

acaba caner yerine kostas staflydis

sol beke devre arasında birisi gelecekse; yarım devre kiralık olmalı öncelikli. bir oyuncuyu bonservisiyle alıp 3-4-5 sene sözleşme yapmak; adriano'nun da daha bu sene dışında 2 sene daha sözleşmesi olduğunu düşünürsek, caner'e resmen "sen tedavi ol ve git buradan" demek olur. o sebeple devre arası birisi alınacaksa buna dikkat edilmeli. bu muhtemelen kulübüyle daha sözleşmsi olan ve kulübünde yeteri kadar şans bulamayan birisi olur (caner gibi)... sözleşmesi sene sonu biten birini 5-6 aylık sözleşmeye ikna edemezsin (çok alt seviye biri değilse), kulübünde full oynayan bir adamı da kimse bize 5-6 ay yaramızı sarsın diye vermez.

he takım içinde nasıl olur konusuna gelirse; adriano'nun olmadığı durumlarda bizi sağ taraftaki zenginlik kurtarır gibime geliyor. adriano yokken oraya en uygun aday kesinlikle beck... fakat aynı zamanda gökhan'da olmazsa artık iş tosic, atiba gibi adamlara kayacak mecburen. bir zahmet ikisi de aynı anda sakat olmasın artık

• quote:

Orijinalden alıntı: DeathlyVisage

acaba caner yerine kostas staflydis

Benim aklımda hala Emmanuel Mas var. Bu adam bu yaşa kadar nasıl Arjantin'de kalmış anlamıyorum. Sene sonu bedavaya düşüyor. Devre arası 1-2 m euroya işi bitirebiliriz. Caner geri döndüğünde kanat ve bek rotasyonunda kullanılır. Adriano zaten her yerde oynuyor. Ama Mas gelirse sol bekte formayı vermez kesinlikle.

Kostas fm 16'da favori sol bekimdir ama gerçekte nasıl bilmiyorum. Sol bek bulmak gerçekten çok zor.
  • 
Sayfa: önceki 31333134313531363137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.