Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31353136313731383139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BforzaJçArşıK

Tank!

bu adam şuanda da belkide kariyerinde zirvede işte bu adamın gol atanına ramos pique deniyo oda zaten bizde durmaz olamaz yani o kaçırdığı golü gördükten sonra neyse en azından pozisyonunun hakkını vermesi iyidir yeterlidir. mesela büyük takımlarda yeri geliyo mesela real de barçada hücum hattının yapamadığını savunma yapıyo ramos pique pepe alba gol atıyo buda var çok önemli bir şey takım full ofansif gibi geliyo sanki herkesin bir pozisyonu yokmuşta ilk 11 kalecide bazen ileri çıkıp oyun kuruyo mesela stegen ve navas yeri geliyo 11 forvetten oluşuyomuş gibi duruyo inşallah şu dediğim gibi bir takıma dönüşebiliriz ilerde kendi bütçemize göre ideal kıvamda

• quote:

Orijinalden alıntı: Serhat Şenel

Gs ve Fb o kadar kötüler ki bence hakemler de yarışa sokamayacaklar... Başakşehir çok daha iyi bir takım bunlardan.

Hele Gs gerçekten kötü futbol oynuyor. Şuanda 17 puanda olmaları mucize ve hakemler sayesinde

Hocam objektif olacaksak bu sezon Beşiktaş ve Fenerbahçe, Galatasaray'a göre çok daha fazla kollandı.

Galatasaray'ın Antalya maçında, Antalya'nın sayılmayan golü dışında hakemlerden ettiği büyük bir avantajı olmadı ama Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patavatlı

quote:

Gs ve Fb o kadar kötüler ki bence hakemler de yarışa sokamayacaklar... Başakşehir çok daha iyi bir takım bunlardan.

Hele Gs gerçekten kötü futbol oynuyor. Şuanda 17 puanda olmaları mucize ve hakemler sayesinde

Hocam objektif olacaksak bu sezon Beşiktaş ve Fenerbahçe, Galatasaray'a göre çok daha fazla kollandı.

Galatasaray'ın Antalya maçında, Antalya'nın sayılmayan golü dışında hakemlerden ettiği büyük bir avantajı olmadı ama Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın oldu.

Beşiktaş ile ilgili söylemine asla katılamayacağım dostum...
    Şuan o algı yaratılmaya çalışılıyor çünkü futbol vs anlamında lig tamamiyle koptu. Beşiktaş rakiplerinden çok üstün. Şunu da ekliyim şartlar eşit olursa eğer Gs ilk 3e asla giremez. Başakşehir Fenerbahçe alır bu kadro kaliteleriyle. Diyorum ya 17 puan Gs için şuan mucizedir

• Geneçlerbirliğini rahat geçeceğiz gibi bir his var içimde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adriano olmadığı zamanlarda Beck kesinlikle sol bek oynamalı.Adam zaten çok hücum seven biri değil.Orada da işini en iyi şekilde yapar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Apocalypto33

Adriano olmadığı zamanlarda Beck kesinlikle sol bek oynamalı.Adam zaten çok hücum seven biri değil.Orada da işini en iyi şekilde yapar.

Kadro geniş hocam. Elbet birini koyarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Geneçlerbirliğini rahat geçeceğiz gibi bir his var içimde

Umarım öyle olur ama ben pek zannetmiyorum çok zorlayacaklardır bizi,biz ne zaman gençleri rahat geçtikki 10yılda 1-2 geçmez herhalde genelde zor geçmiştir.
  • Günaydın arkadaşlar. Kayseri,Napoli ve Antalyaspor maçlarında yaptığım tahminler ve söylediğim cümleler hep galibiyet üzerineydi. İyi oynar kazanır dedim Kayseri tuttu. Napoliyi 1-0 yeneceğiz çok kontrollü oynayacağız dedim 3-2 yendik ve çok kontrollü oynadık o da tamam. Antalyanın içinden geçeriz dedim, içinden geçtik. Yalnız bi sıkıntı var Gençlerbirliği maçı için çok suskunum. 2 haftadır mağlup oluyorlar. Malum başkanları hasta Galatasaraylı. Gs bu hafta tökezlemişken bi omuz vermeye çalışabilirler.Deli İbo kendini göstermek için Gençlerbirliğini Antalya maçındaki gibi hırçınlaştırmaz umarım. Ne hikmetse İlhan Başkanın müdahale edeceğini düşünüyorum takıma. Saldırın vurun kırın maçı alın primi alın gibisinden. Bu hafta bir tahmin yapmak çok zor benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erennn1s

Günaydın arkadaşlar. Kayseri,Napoli ve Antalyaspor maçlarında yaptığım tahminler ve söylediğim cümleler hep galibiyet üzerineydi. İyi oynar kazanır dedim Kayseri tuttu. Napoliyi 1-0 yeneceğiz çok kontrollü oynayacağız dedim 3-2 yendik ve çok kontrollü oynadık o da tamam. Antalyanın içinden geçeriz dedim, içinden geçtik. Yalnız bi sıkıntı var Gençlerbirliği maçı için çok suskunum. 2 haftadır mağlup oluyorlar. Malum başkanları hasta Galatasaraylı. Gs bu hafta tökezlemişken bi omuz vermeye çalışabilirler.Deli İbo kendini göstermek için Gençlerbirliğini Antalya maçındaki gibi hırçınlaştırmaz umarım. Ne hikmetse İlhan Başkanın müdahale edeceğini düşünüyorum takıma. Saldırın vurun kırın maçı alın primi alın gibisinden. Bu hafta bir tahmin yapmak çok zor benim için.

Takım bu hafta İstanbul'da. Maç yok bir şey yok. İdman yapıp 2 saat uçup maç oynayacağız. O sebepten sıkıntı yok. Gençler gol atamıyor son maçlarında.

Kazanırız.

• Şampiyonlar ligi öncesi cuma lig maçları hep tehlikeli ve puan kaybetmeye müsait olmuştur. Şenol hoca bundan dolay bu maçları tabiri caizse daha aç oyuncularla (Necip, Ömer gibi) oynayarak bu hendikapın önüne geçti. Gençlerbirliği'nin bu sene Karabük ve Galatasaray maçlarını izledim. Bir kere El Kebirden sonra hücum güçleri çok düşmüş. Gençlerden gol yeme ihtimalimizin düşük olduğunu düşünüyorum. Kayseri maçının bir benzeri olabilir. En kötü 1 tane atıp üstüne yatarız.
  • Şampiyonluktaki en büyük rakip fener bence kötü gitmeleri işimize yarar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Patavatlı

quote:

Beşiktaş ile ilgili söylemine asla katılamayacağım dostum...
    Şuan o algı yaratılmaya çalışılıyor çünkü futbol vs anlamında lig tamamiyle koptu. Beşiktaş rakiplerinden çok üstün. Şunu da ekliyim şartlar eşit olursa eğer Gs ilk 3e asla giremez. Başakşehir Fenerbahçe alır bu kadro kaliteleriyle. Diyorum ya 17 puan Gs için şuan mucizedir

Objektif olmadığın için katılamıyorsun ama durum bundan ibaret.

Beşiktaş iyi top oynuyor olabilir ama bu Fenerbahçe ile beraber kollandığı gerçeğini değiştirmiyor. Maç maç, pozisyon pozisyon uzunca bi değerlendirme yaparsak 3 takım için durum anlaşılır.

Ayrıca Galatasaray skora yönelik oyun oynadığı için, ileri hattında Bruma, Eren gibi oyuncuları olduğu için ligde yenemeyeceği takım yok. 17 puan çok normal, ligin ilk devresi bittiğinde Beşiktaş ile arasında puan farkı olacağını sanmıyorum.

• Talisca'nın pozisyonuna dikkat.

• Patavatlı kullanıcısına yanıt
    Objektiflikten bahsedene bak Sezon başından beri kim kollanıyor ortada. En basitinden Brumanın 3 tokat 1 bileğe başması var. Daha kk nedir bilmiyor. Bu arada Galatasarayın yenebileceği pek takım yok ligde. Kapanan her takım Galatasarayın hücum gücünü bitirir. Kapanan takımları Galatasarayın çok fazla açma opsiyonu yok. Ya ite kaka faullerle uzun toplarla topu ileri şişirip donen topları faulle kazanıp baskı kurarsınız, yada duran toptan falan gol atarsınız. Galatasarayın hucum stretejisi rakibin defansıf zaafıyla Bruma'nın son çizgiye inmesi veya şişirilen topları Eren'in indirmesiyle Podolski veya Snijderin ceza sahası çevresinden şutları. Bu kadro ve oyun kalitesiyle kolay kolay deplasman kazanamazsınız. özellikle kasım mart arası dönemde. Bu sene iç sahada bile bir çok takım Galatasarayı kitleyebilir. Sezon son 20 puandan az fark yerseniz sizin için iyi bir sezon olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: brandnew

Objektiflikten bahsedene bak Sezon başından beri kim kollanıyor ortada. En basitinden Brumanın 3 tokat 1 bileğe başması var. Daha kk nedir bilmiyor. Bu arada Galatasarayın yenebileceği pek takım yok ligde. Kapanan her takım Galatasarayın hücum gücünü bitirir. Kapanan takımları Galatasarayın çok fazla açma opsiyonu yok. Ya ite kaka faullerle uzun toplarla topu ileri şişirip donen topları faulle kazanıp baskı kurarsınız, yada duran toptan falan gol atarsınız. Galatasarayın hucum stretejisi rakibin defansıf zaafıyla Bruma'nın son çizgiye inmesi veya şişirilen topları Eren'in indirmesiyle Podolski veya Snijderin ceza sahası çevresinden şutları. Bu kadro ve oyun kalitesiyle kolay kolay deplasman kazanamazsınız. özellikle kasım mart arası dönemde. Bu sene iç sahada bile bir çok takım Galatasarayı kitleyebilir. Sezon son 20 puandan az fark yerseniz sizin için iyi bir sezon olur.

Kazanır kazanır gerisi laga luga.

Trişkadan nağmeler bunlar yok stratejiymiş, top şişirmekmiş, çizgiymiş fasa fiso.

Fenerbahçe'nin durumu ortada, Beşiktaş'ta 2 sene üstüste şampiyon olacak kapasitede değil. Başakşehir sürpriz yapmazsa (ki çok zor) Galatasaray muhtemelen şampiyon olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle

Talisca'nın pozisyonuna dikkat.

Antalya hocasının tabiriyle gelişi faul. Buna benzer bir pozisyon var. Talisca iki üç çalım ardından tam ceza sahası yayı üzerinde eleman yine çift dalıyor. Hakem devam ettiriyor.

• Feneri ve kadrosunu Galatasaray'dan nasıl iyi buluyorsunuz anlamıyorum?

• Patavatlı kullanıcısına yanıt
    Geçen sene Fenerbahçenin şampiyonluk ümitleride Beşiktaşın yapamayacaklarına (!) bağlıydı. Beşiktaş 2 yıl üst üste şampiyon olmaz, biz şampiyon oluruz bütün Galatasaraylıların şuan tek umutları bu cidden yazık. Neyse çok değil 1 ay sonra rüyadan uyanırsınız.
  • En büyük avantajımızın takımın tamamının 2 yönlü olması olduğunu düşünüyorum.
    Beck ve Quaresma dışında oyunu tek yönlü oynayan yok ve bu ikisi de pek sayılmaz hatta.
    Fabri bile çalım atıyor , tosic Antalya maçında golde büyük payı var . Marcelo topu iyi oyuna sokuyor . Necip bile harika toplar atıyor.
    Fenere bakalım: topal ,souza ,Hasan Ali , skrtel,Volkan Şen, stoch, sow
    Galatasaray : de jong, bruma , sneijder, Eren, Tolga
    Daha çok oyunun bir yönünü oynayan oyunculardan kurulu Takım'lar. Biz bu Açıdan güncel dünya futboluna en yakın takımız.ayrıca başakşehir de bu konuda çok iyi.

• sabah 8 de ise basladim hala acilamadim yaw. icimde bi his var napoliyi tosicin kafayla tek goluyle 1-0 yenicez gibi bisey geliyo habire aklima 2 gundur.
  • 
Sayfa: önceki 31353136313731383139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.